Oprogramowanie do elektronicznego obiegu dokumentów

Szukam jakiegoś oprogramowania z przeznaczeniem do elektronicznego obiegu dokumentów. Tak, aby w zupełności przejść z wersji elektroniczną na papierową. Pytanie, jaki soft będzie najlepiej nadawał się do tego typu zadań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na rynku jest całkiem dużo rozwiązań z tego zakresu. Dobrym przykładem jest chociażby google docs, który może stanowić trzon prostego systemu elektronicznego obiegu dokumentów.
Bardziej zaawansoane systemy, to najczęściej komercyjne, a co za tym również płatne rozwiązania. Proponuję w związku z tym sprawdzić np pod niniejszym linkiem: https://www.edison.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow
Znajdziesz tam specyfikację wybranego rozwiązania. Opcjonalnie napisz maila ze swoimi oczekiwaniami. Być może uda wam się dojść do konsensusu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Prawdę mówiąc, jestem miłośnikiem klasyki. Dokumenty Google są dla mnie najwygodniejszym i najbardziej niezawodnym rozwiązaniem. Ale jeśli interesują Cię produkty innych firm, radzę wypróbować programy takie jak Zeendoc, DocuWare i Zoho Docs. Są to najpopularniejsze zasoby do elektronicznego obiegu dokumentów. Mam nadzieję, że mogłem ci pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie i bez obaw - praca na Berberis. Systematyczność, zaangażowanie i efekty będą.
Odpowiedni system robi różnicę, daje wyniki. Tylko bez zaangażowania, systematyczności efektów nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Berberis macie wszystkie funkcje, których potrzebujecie. Jeśli podejdziecie do tego z głową, to będzie dobrze.
Odpowiednie rozwiązania w odpowiednim miejscu. Każdy może potrzebować czegoś innego i tego się trzymajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

System Berberis zrobi dużą różnicę w krótkim czasie. Sami musicie tylko ocenić, czy to Wasze klimaty. Od razu cudownie nie będzie, ale mając odpowiednie funkcje, wiele poprawicie. Nic nie stanie się od razu, bo niby jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (13 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...