Opti Taxi

Taxi

Gdynia

KS - ocena (1) nie polecam, zmieniają ceny np w święta nie informując o tym przed kursem KS Kinga - ocena (1) Zamawiałam taksówkę o godzinie 19 z prośbą o przyjazd o 21 pod wskazany... Kinga Mietek - ocena (1) Szybko,sprawnie kierowcy polscy z polskimi dokumentami.Cena podana z... Mietek
Danuta - ocena (1) A ja mam pozytywną opinię,pierwszy raz w Gdyni, źle poszłam w stronę... Danuta Roza - opinia (1) Zamówiłam dzień wcześniej taksówkę na lotnisko z rodzina i dziećmi na wakacje... Roza Katarzyna - opinia (1) Porażka nie realizują zamówień ustalonych o wiele wcześniej!!!!!!! Nie... Katarzyna Wieslawa - opinia (1) szybki kontakt z konsultantem konkretna kwota do zapłaty tzn mała, jeśli... Wieslawa Iza - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam za przejazd około 6 km zapłaciłam 77 zl Iza Magda - opinia (1) Taksówką zamowiona poprzedniego dnia wieczorem na następny dzień wcześnie... Magda Hania - opinia (1) Można polegać na tej usłudze. Sprawnie, punktuelle, miło Hania Mikser - opinia (1) Szybko i bezpiecznie kierowca zawiózł mnie na miejsce. bez żadnych problemów... Mikser Tomek - opinia (1) Miało być najtaniej a okazało się, że przejazd skoda fabia kosztował więcej... Tomek Anna - opinia (1) Wskazałam płatność kartą I Pani z obsługi poinformowała, że czas oczekiwania... Anna Bolo - opinia (1) Szybko i bezpiecznie super kierowca polecam wszystkim Bolo Jk - opinia (1) Szybko na czas miła obsluga przystępna cena Jk Nie polecam (1) Czekałam na taksówkę 30 minut po czym zadzwoniłam aby dowiedzieć się za ile... Justyna Zakupy (1) Zakupy konkrente i na czas, konkurencja Hallo Taxi robi problemy a tu bez... Aga Nie polecam (1) W święta za przejechanie 2km zapłaciłem 50pln bez poinformowania o... Krzysztof Opinia (1) Taksowka jak zwykle na czas :) kierowca bardzo uprzejmy. Temperatura na tak... Agnieszka Taxi (1) Szybko, tanio i do celu. Polecam Łukasz Masternak