Orchidea - Chwaszczyno

czesc,
macie moze jakis swieze opinie o restauracji Orchidea w Chwaszczynie? Organizacja, jedzenie, obsluga, pokoje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja osobiście robiłam tam chrzciny synka i byłam bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
A ja byłam na weselu i też mi się podobało, ale pokoi nie widziałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zespół MASSUANA poleca w 100%,grał tu wielokrotnie oraz w Gryfie w Żukowie.Oba lokale należą do tego samego właściciela,który od wielu lat słynie z wysokiej jakości usług.Mają najnowsze rozwiązania jeśli chodzi o urządzenia do kateringu.W Orchidei zorganizowano wiele imprez,nie słyszeliśmy aby ktokolwiek narzekał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
Dziękuję za opinie :) czekam na dalsze, może ktoś niedawno robil tam wesele i moze podzielic sie wrazeniami...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
My byliśmy na ślubie znajomych w lipcu 2010 - super sala klimatyzowana, elegancka, bardzo dobre jedzenie ( i dużo!), super obsługa, piękny ogród

z czystym sumienie mogę polecić!
Pozdrawiam
Andrzej
http://www.ACfotografia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja byłam na weselu rok temu. Nie uważam żeby to miejsce zasługiwało na szczególny zachwyt. Jedzenie przeciętne, a obsługa była raczej marna. Pokój który dostaliśmy był natomiast całkowicie wystarczający do spędzenia jednej nocy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja popieram powyższą wypowiedź, byliśmy rok temu tam na weselu i może źle nie było, ale szału też nie. Co mi się najbardziej nie podobało to sala jest duża na 100 osób a wesele było na 60 osób i pierwszy raz spotkałam się że obsługa nie wyniosła krzeseł i stołó (wszystkie stoły były przygotowane na 100 osób, ale jedna odnoga stołów wogle nie została nakryta z braku liczby gości wyglądało to dziwnie!). Jedzenie też przeciętne w dobrych ilościach ale bez szału i do tego na poprawinach nie podano połowy potraw które zostały z wesele. Kelnerki jak znikneły na zapleczu to przez 2 godz. potrafiło nikogo nie być na sali, może miały inne obowiazki ale co z tego skoro jak były potrzebne to było trzeba ich szukać i wołać. Ogólnie beznadzieja organizacyjna.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
my organizowaliśmy tam nasze wesele w 2009 roku na 135 osób. Lokal na najwyższym poziomie, obsługa prawdziwe mróweczki na nic nie można narzekać, wszystko z klasą :) Dzięki Orchidei nasz dzień był bajkowy i niezapomniany :) polecam w 100% z czystym sumieniem. To zdecydowanie trafny wybór :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bardzo dziekuje za pomoc - nam sie Orchidea bardzo podoba, poza tym jak dla nas ma rewelacyjne polozenie - nie za daleko od kosciola i gosci mozna bedzie wczesniej(w sensie noc przed weselem) tam spac polozyc - czesc osob bedzie musiala przyjechac wczesniej. Ale tez dzieki waszym opiniom wiemy na co zwrocic baczniejsza uwage!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
k... mać chyba sobie bedziemy musieli porozmawiac, klamiesz na forum na no strasznie mnie denerwuje czyzbys byla z konkurencji. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Witam byłam w Orchidei na weselu u koleżanki ale to było w 2006 roku a teraz mamy 2011 więc dużo mogło się zmienić jak pamiętam to sala ładna obsługa też wpożądku ale to było tak dawno ale polecam ja biore ślub w 2012 i brałam pod uwage orchidea:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
orchide mnasakra .... nawet krzesel nie odstawiaja wesele na 70 a wszystkie krzesla stoja wyglada to komicznie a z ta baba nie da sie wogule dogadac
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ten lokal w 100%. miałam wesele w sierpniu i wszystko wyszło rewelacyjnie.
Kontakt z p. Marylką na samym początku był ciężki, ale ostatecznie wyszło wszystko super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
zero organizacji. jedzenie podawali co chcieli a nie to unowione naprawde nie polecam .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Podajesz identyczne opinie dot. Wanogi i Orchidei. To w którym lokalu w końcu byłaś?! Wiem że właściciel jest ten sam, ale wypadałoby napisać swoją opinię w odpowiednim wątku.
Nie wierzę że się tak popsuło...byliśmy tam na weselu ok. 3 m-ce temu i jedzenie było ok.
Piszesz że jedzenie podawali jakie chcieli a nie to jakie było w umowie... Przecież rozliczacie się po weselu, więc można to przedyskutować z właścicielką...
Co do organizacji...w orchidei zawsze przebiegała sprawnie.
Coś mi się wydaje, że Twoja opinia to jedna wielka ściema.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ja bylam swiadkowa na weselu mojej siostru pod koniec sierpnia. Wesele wyszlo przepieknie, jedzonko pyszne, sala piekna, oblsuga niewidoczna. Pokoje super czyste. Pokoj pary mlodej przepiekny! Wszyscy goscie wspominaja bardzo mile to wesele, moze ja tez tam zrobie. Jutro jade rozmawiac.
Jesli chodzi o koszty to im wyszlo bardzo drogo. Ale mieli drogi zespol (ale fajoski) goraca czekolade i tort ktory jezdzil rowerkiem po sali. Bylo uroczo ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jakie mniej więcej są koszta na osobę za samą sale (jedzenie itp)? Przez telefon się dowiedziałam że od 150 zł, ale coś więcej trudno się dowiedzieć...
Ogromnym minusem jest brak strony intranetowej, a tym samym podstawowych informacji na temat menu. Sama chciałabym tam zorganizować swoje wesele, bo byłam u znajomych i mi się podobało. Tylko nie wiem czy w ogóle opłaca się jechać skoro nie znam oferty.
Znajomi płacili około 180 zł za osobę. Ale to wszystko zależy od menu, bo potrawy ustalasz indywidualnie z właścicielką. Jest też możliwość zamówienia stołu z takimi swojskimi wędlinami, smalec itp. Jedzenia było bardzo dużo, zostało na poprawiny i jeszcze do domu. Do tego bardzo smaczne, takie tradycyjne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Za kilka tygodni mamy wesele w Orchidei. Naczytałam się tych opinii i sama wpadłam w panikę. Jak dotąd nie ma żadnych problemów z organizacją. Byłam tam juz kilka razy i właścicielka ma swoje zasady jednak wszystko jest do dogadania. Narazie pozytywnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Organizowałem tam kilka imprez, kiedyś organizacją zajmowała się miła konkretna starsza Pani. Teraz zajmuje się jakaś młoda (była kelnerka w Gryfie) i jest strasznie nieuprzejma wręcz chamska, ciekawe czy Wanoga/Orchidea przetrwa mając taką menadżerkę. Zresztą nie ja jedyna ma taką opinię o niej.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
jaka starsza Pani? cały czas organizacją zajmuje się Pani Marylka... Kelnerka czasami pomaga i nigdy nie odniosłam wrażenia że jest chamska i nieuprzejma, wręcz przeciwnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
pani Marylka była kiedyś kelnerką w gryfie -)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wesele w Orchidei mieliśmy 1 maja. Pełna obaw , ze względu na opinie, pojechaliśmy na salę. Sala jest b.elegancka i sama w sobie juz ładnie udekorowana. Jedzenia bardzo dużo ( rozdałam gościom wiele pudełek) i przede wszystkim smaczne. Co więcej nie miałam problemów z zamówieniem talerzyka dla wegetarianina. Nie wiem, czego ludzie oczekują od właścicielki. W moim odczuciu to pani bardzo konkretna, jednak skłonna do rozmów. Byliśmy bardzo zadowoleni. Obsługa też miła i pan kucharz życzliwy. Mogę ew. podać więcej szczegółów na maila.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ja już prawie rok po śłubie i weselu (5.10.13), ale dyskusje na temat sali intensywne, więc tez coś dorzucę. Sala jest ładna, elegancka dobrze wychodzi na zdjęciach (wszelkie hotelowe kasetony i sufity przemyslowe to wg mnie kicha), dla mnie dość ważna była podloga - jest w porządku wydaje mi się że jest z paneli - ubrać się w białą kiecke i tańczyć w kuchni (płytki podłogowe) to lekka żenua, sala przestronna - polonez na 90 osób wyszedł beż ścisku. Co do menu to jest kilka opcji, my wybralismy wersję średnią z dodatkowym tortem - krokodylem (pyszny orzechowy smak i podobał się gościom) oraz fontanną czekoladową. Tort weselny smietankowy pół na pól z czekoladowym - bardzo smaczny - goście nie zosatwiali na talerzykach jak to często bywa. Jedzenia było dużo i smacznie (po poprawinach rozdawaliśmy gościom i jeszcze nam troche zostało). Mogę polecić ten lokal bez obaw jedynie moim zdaniem nie jest to sala na 130osób a 110 to już byłby max przy dobrym dj, który wszystkich wyciąga do zabawy (uklon dla dj Event :-) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
bylem na kilku imprezach w tych knajpach i jak na takie dlugoletnie doswiadczenie wlascicieli to szalu nie ma a wrecz żenada, generalnie wk.... mnie to najbardziej ze co kolwiek chcesz zalatwić z nimi to graniczy z cudem, zadnych konkretow i trzeba prosic i blagac czy mozna zrobic u szlachty impreze, dziekuje
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam opinie negatywną. Dostarczyli mi i bliskim mnóstwo niepotrzebnego stresu. Właścicielka nie rozumie, co do niej mówi się i jest niesłowna - najpierw obiecuje, że za dzieci do lat 3 nie płaci się, a do 12 - 50%, a później w ostatnim momencie zmienia zdanie, że płatne 100 %. Mówię jak jest, bo jestem kolejną oszukaną osobą. Jeżeli cokolwiek obiecuje to ostrzegam, żeby to było na papierze. Nie mam zastrzeżeń do jedzenia, obsługi i pomieszczenia. Nie ma możliwości płacenia kartą przy dużych kwotach i nie otrzymuje się paragonu.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3
W sierpniu mieliśmy swój Wielki Dzień i wesele właśnie w Restauracji Orchidea. Wszystko, począwszy od wejścia na salę po czerwonym dywanie i płatkach róż, wystrój sali, dobór kwiatów zgodnie z naszymi oczekiwaniami, obsługę i jedzenie- idealne! Sala rewelacyjna i przestronna. Plusem dla nas było to, że część jadalna i taneczna były oddzielone- przy stołach nie było hałasu, a tancerze mieli komfort i bezpieczeństwo, że podczas wygibasów nie zahaczą o krzesło lub wylądują na stole. Tort wybraliśmy wielosmakowy ze śmietaną- zszedł w szybkim tempie, a goście przychodzili po dokładkę, zwłaszcza piętra truskawkowego. Minusem jest to, że właściciel nie zezwolił nam na pokaz sztucznych ogni, ze względu na "miłych" sąsiadów. Co do samym przygotowań przed weselem mieliśmy trochę kłopotów z panią Marylą, menagerką restauracji. Kobieta ma swój charakterek i trzeba znaleźć z nią wspólny język, żeby cokolwiek załatwić. Wesele organizowaliśmy bez poprawin. Pokoje gościnne schludne i zadbane. Obsługa rano zapewniła zimne napoje, wodę oraz kawę i herbatę na każdym piętrze na korytarzach. Potem śniadanie w Restauracji od strony ulicy- bardzo pożywne, zarówno ciepłe potrawy jak i zimne przekąski- zapewniające energię po nocnych hulankach. Obsługa zapakowała też na nasze życzenie pozostałe po weselu jedzenie. Przy tych wielu zaletach, nie pamiętając o kilku trudnościach chciałabym podziękować p. Maryli i polecić lokal każdemu, bo warto!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Byliśmy tam na koniec 2015 r. na weselu i absolutnie nie polecamy: jedzenie niedobre, około północy się skończyło i trzeba było iść do kuchni poprosić o jakiekolwiek kolejne, a nawet jak podali to zimniejsze (niepodgrzane), które zostało wcześniej zebrane ze stołów. Tak jak pisano wcześniej, mimo że wesele było na mniejszą ilość osób niż jest sala to miejsca dodatkowe nie zostały uprzątnięte i świeciły pustką.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nasze wesele odbyło sie w sierpniu 2015r.wszystko odbylosie bsie zgodnie z naszymi oczekiwaniami :-) jedzenie bylo przepyszne, normalne, domowe, bez udziwnien, bardzo ladnie podane. Goście zachwalali. Jedzenia byloduzo zospoprnowozduzo zostalopowlasny nowozencowoprawiny:-) Ciasi wypiek reuracji do tej pory wspominamy :-) Pokoje dla gosci i dla nownowozencow czyste zadbane o wysokim komforcie. Dzieci spedzily tam duzo czasu, fajne miejsce na sesje w plenerze z goscmi.Pani Marylka ma specyficzny sposób bycia, ale byla uprzejma i pomocna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obslugi, sali i jedzenia. Szczere polecamy! Za miesiac robimy chrzciny w orchidei :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Organizowaliśmy tam wesele. Zacznę od plusów
Witam byłam w ostatni czwartek na stypie było koszmarnie.
Jak przyszliśmy surówka do obiadu już stała(nie wiadomo jak długo).W tej samej sali była cos przypominające parawan który dzielił salę na pół i w drugiej połowie też stały dane surówki- było by w tym nic dziwnego ale stypa trwała około 2 godzin a w tej bocznej niby sali stały nadal te same surówki.Rosół W FORMIE PRZYSTAWKI- PORAŻKA :makaron ugotowany al dente z jakąś twardą marchewką czy czymś podobnym, po czym było to wszystko zalane bulionem od razu było czuć że z kostki.Do obiadu też mam aluzję bo nie dość że podawała do stołu osoba o niskim wroście(nie ujmująć w niczym osobom o niskim wzroście) to niestety nie pasowała do dużej tacy na której niosła 3 porcje obiadowe maczając przy tym swoimi włosami w obiadach(niosła w pozycji przy ramieniu).talerzyki do ciasta wygryzione chyba przez myszy. aż wstyd. nikt tego nie kontroluje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, proszę o wasze opinie o przyjęciach komunijnych w orchdei w Chwaszczynie.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
również proszę o opinię imprezy komunijnej ,gdyż co roku robią a informacji na stronie zero ,blade zdjęcia ,cennik niby można się dogadać ale decydujesz od razu albo nie , , trochę jak w PRL ,jak to jest z tym zennukiem za dzieci czy 3 latek zje tyle co 50 osoba , co to znaczy tyle roboty na komunie czy sa dzieci czy nie ? zawsze jest 50 procent stawki za dziecko czy właściele nie posiadaja ich ? sztuka to sztuka mały czy duzy tyle samo ?