Oro

Temat dostępny też na forum: Oliwa
Oro powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, co oznacza dostęp do szeregu obiektów sportowych. Bardzo blisko jest stąd do Parku Oliwskiego i zielonych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, szybko można też dojechać do plaży.

Komunikacja miejska dostępna jest dzięki niewielkiej odległości od linii tramwajowej, przestanku SKM oraz pętli ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kosmiczne ceny

Pułap 12 000 zł / m2 za duże mieszkania robi wrażenie. Tylko szkoda, że negatywne. Dotychczas takie ceny były rezerwowane dla atrakcyjnych lokacji w bliskim sąsiedztwie zatoki.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

wow cena

trzeba przyznać ,że ceny z kosmosu . Lokalizacja nie jest aż tak dobra .
na rynku nieruchomości jest naprawdę wariactwo cenowe.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 10

Boiska!

Przyszlym mieszkancom proponuje wybrac sie raz wieczorem na teren przyszlej budowy:-) boiska sa czynne do 22 i non stop ktos na nich gra, przy wlaczonych swiatlach jupiterow. Deweloper jawnie szuka frajerow i zamiast zaprojektowac parking od strony boisk zeby zminimalizowac uciazliwosc to uznali chyba, ze wszystko sie sprzeda. Czas pokaze kto jest madrzejszy - ludzie czy deweloper.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 12

boiska

nigdy bym nie pomyślał, że na boiskach ktoś może grać. same uciążliwości mieszkać w tym mieście!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

lol, co jest gorsze, boisko czy Grunwaldzka?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budują slamsy. Zamiast infrastrukturę , basen , boisko, park to mieszkania

dla tutejszych mieszkańców nie starcza tych tzw. atrakcji a co dopiero dla przyjezdnych. Kołchoz i tyle. Nawet na Zaspie za komuny były jakieś zieleńce, boiska odstępy między budynkami a teraz załadują tych wszystkich ludzi w jedno miejsce. Park w Oliwie będzie wyglądał jak Grunwaldzka w szczycie. Ciekawi mnie jaki głąb jest urbanista miejskim.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15

lol

do basenu i parku - 50m, do boisk i kortow - 0m :) inna kwestia jest to ze jak AWF bedzie mial dalej taka polityke to te boiska i korty zaraz zamienia sie w bloki....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

przepraszam ale architektonicznie

to totalny gniot! po najmniejszej linii oporu, wypchane metry zawalone styropianem, blok, którego architekt powinien się wstydzić. patrząc na poprzednie inwestycje BMC, ta to jakaś porażka.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 12

Najlepsza lokalizacja

5 minut do lasu, 5 minut do skm, awf piękny teren na spacery z dziećmi mnóstwo ławek. Sam wychowałem 3-ke dzieci na AWFie. Cisza i spokój wieczorem. Plaża blisko, Sopot blisko. Najlepsza lokalizacja.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

Fajnie tylko 65 mieszkan w 1 klatce i na to 1 winda!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam 77 mieszkan i jedna winda i jakos zyje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

az z ciekawosci sprawdzilem

i sie okazalo ze w drugiej klatce jest 49 mieszkan razem z parterem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w pierwszej? A na parter z hali garażowej nie wjeżdżasz? Poza tym co innego takie warunki w bloku z PRL a co innego kupując mieszkanie za ponad 12 tys/ metr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo mila obsługa przy zakupie.

BMC Przy odbiorze pełna olewka.
Opóźnienia w realizacji.
Generalnie radź sobie pan sam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Hm... Odbierałem mieszkanie i mój sprawdzający pochwalił jakość wykonania. Było drobne usterki ale dość szybko usunęli. Nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Karolu, czy jest Pan zadowolony z jakości mieszkania? (Temperatura, akustyka? Itp.)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne miejsce ale brak pomysłu

Słaby nieprzemyślany projekt obnaża amatorkę dewelopera
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Fajne miejsce ale brak pomysłu

Które dokładnie aspekty tej inwestycji uważasz za słabe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

chocby ilosc moeszkan przypadajacych na 1 klatke schodowa. Brak zagosp przylegajacego terenu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3