Ortoestetica

Stomatolodzy Stomatolodzy dziecięcy Ortodonci

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36/44

Polecam! (1) Zdecydowanie polecam! Wspaniałe podejście do dziecka Pani doktor jak również... Marlena Polecam (1) Z usług Pani Aleksandry skorzystałam do tej pory kilkukrotnie. Za każdym... Pacjentka Polecam serdecznie (1) Gabinet jest doskonale wyposażony, jestem w pełni usatysfakcjonowana wizytą u... Anna
pochwała!!! (1) POLECAM W 100% bardzo dokładna i solidna obsługa mojej jamy ustnej, po złych... Wojtuś Arv - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług. Pani Aleksandra jest świetnym... Arv Szczerze polecam :) (1) Przyjęła mnie bardzo sympatyczna Pani Ola. Przed leczeniem moja paszcza... Artur Kasia Klimowicz - opinia (1) Korzystam z usług tego gabinetu już od wielu lat (najpierw jedynie z usług... Kasia Klimowicz polecam :) (1) Miła i przyjemna atmosfera, świetne podejście do bojącego się pacjenta. Dr.... Anna K. Gorąco polecam ;) (1) Razem z mężem skorzystaliśmy z usług tego stomatologa przed ślubem - leczenie... Anita miło, tanio i solidnie (1) Tak się dziś nieszczęśliwie złożyło, że musiałem odwiedzić gabinet... Piotr