Osiedle Bursztynowe

Czym dojadę na Osiedle Bursztynowe z Gdańska Głównego? Sprecyzuję, że chodzi mi o ulicę Rogozińską.
Będę wdzięczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

Jeżdzą busy na Rotmankę musisz wysiąsc przy tesco w pruszczu,albo autobus 843.Busy jak i autobus odjezdzają z gdanska (tam gdzie odjezdza autobus 50)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

Ustaliłam już jak dojechać do przystanku: Rondo Bursztynowe. Czy daleko od niego znajduje się ul. Rogozińska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

możesz też się przejść z buta jak wysiądziesz w Pruszczu bo to niedaleko, lub np autobus 847, z Pruszcza i wysiadasz koło Tesco. a czego szukasz na tej ulicy? może przedszkola?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

Dokładnie chodzi mi o adres: Rogozińska 5. Czy wytłumaczycie mi jeszcze z jakiego przystanku odjeżdża autobus 843? Zupełnie nie znam Pruszcza, więc obawiam się, że pieszo nie trafię. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

akurat 843 jedzie z gdańska http://www.gryfkartuzy.pl/rozklady.html
i jeszcze Ci powiem że ta ulica nazywa się dokładnie Stefana Rogozińskiego :) dokładnie nie wiem jak na tą konkretną dojść, ale to blisko z przystanku bo jak wysiądziesz na tym rondzie to osiedle widać i pisze osiedle bursztynowe, dużo ulic tam nie ma więc na pewno znajdziesz;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

Rogozińskiego 5 to jest budynek w którym na dole jest sklep z ubraniami, cukiernia i fryzjer. Zresztą nie wiem czego tam można szukać,bo to pustelnia :) sama mieszkam w tym bloku ;) No chyba,że autorka chce oglądać mieszkanie które jest na sprzedaż?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Osiedle Bursztynowe

A co Cie to obchodzi. Pani prosi o pomoc odnośnie transportu, a nie potrzebuje twoich wywodów co tam jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Osiedle Bursztynowe

hehhe a kto to z 5 się objawił:):):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Osiedle Bursztynowe

To osiedle to istna umieralnia. Wszystko się zamyka, ludzie spitalają,mieszkania masakra. Pozdrawiam wszystkich frajerów, którzy kupili mieszkanie u Macha. Jestem jednym z nich, takze sie nie obrażajcie. Porażka, masakra itp.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Osiedle Bursztynowe

Czemu Ty ciągle inaczej się podpisujesz dziewczynko ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Osiedle Bursztynowe

macier acje, wszystko się zamyka MASAKRA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

np co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Bursztynowe

132 autobus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...