Osiedle Fotoplastykon

Osiedle powstanie w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla siebie wystarczająco dużo terenów rekreacyjno-sportowych. Lokalizacja sprawia także, że miłośnicy wypoczynku nad wodą lub w lesie mają stąd blisko na Kaszuby.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i ...
więcej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy grzejniki w łazience wliczają się w pomierniki ciepła czy nie są pomiarowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzień dobry ,
czy ktoś coś wie na temat terminów odbiorów mieszkań ?
dzwoniłem do P. Krzysztofa tel wyłączony , następnie dostałem sms że jest na urlopie , kiedy pojechałem do biura okazało się że p. Krzysztof już nie pracuje w Polnordzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jasne?. Podziel się uwagami ekspercie. Swoją drogą, tacy jak ty eksperci od wszystkiego piszą teraz ,,i tyle w temacie,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stałe opłaty to czynsz administracyjny - ok. 60 gr za m2, utrzymanie czystości i pielęgnacja zieleni - ok. 60 gr za m2, fundusz remontowy ok. 50 gr za m2, wywóz nieczystości stawki miejskie za m2. Reszta wg zużycia (prąd, woda, ciepło).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cordia. I wszystko jasne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

klient

kupiłem mieszkanie i nie polecam tej firmy! zero kontaktu po podpisaniu umowy! nie odpisuja na wiadomości nie odbierają telefonu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z zaliczkami na media ok. 800zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oplaty

Witam. Kupiłem mieszkanie w budynku b4. 79m2. Czy ktoś z innych podobnych mieszkań w innych etapach może określić wysokość stałych opłat czynszowych? Mniej więcej. Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez tu zamieszkuje, i czuć zapachy gdy wiatr wieje w strone osiedla. Tak samo czuc te zapachy na Kowalach czy Jasieniu gdy w tamtą stronę wieje, wiec nie jest chyba żle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sypialni nic nie słychać, bo winda skrzypi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapachy

Sylwia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapachy

Czy odczuwalne są tam"zapachy" z szadółek? konkretnie chodzi mi o ul. Flisykowskiego 15
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sypialni za ścianą mam windę,nic nie słychać,ale gorzej już z dźwiękami z korytarza-sąsiadów wszystko słychać przez drzwi...Jeśli chodzi o grubość ścian szału nie ma bo słychać np sąsiada z klatki obok..Jak jest cisza to wszystko jest jakby głośniejsze... Także się nie popisali...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam wszystkich
Jestem po zakupie mieszknia w b4 jest to mieszkanie środkowe i zastanawiam się jak z akustyką i grubością ścian czy nie słychać sąsiadów za ścianą i na klatce ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam Twoją opinie

Identyczna sytuacja na Fotoplastikonie etap I . dodatkowo co deszcz to zalanie ogródków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pewnie u ciebie jest vzuyto bo u mnie nie w B3 i te lustra nigdy nie myte... Jest wieczny piach w nowym porcie i Wrzeszczu skąd jestem było lepiej i brudu brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ba, ja bym wręcz powiedział, że jak na klatke po której chodzi tyle osob, to i tak jest ciagle utrzymywana w czystości, nie wiem skad się wziął taki temat, że jest cos nie halo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jako sąsiad w 100 % się zgadzam:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie dobrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Same. Mam nadzieje, ze nie będziemy żałować :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0