Osiedle Goplany

Temat dostępny też na forum: Kiełpino Górne
Inwestycja w Kiełpinie zakłada realizację 8 budynków jedno- lub dwurodzinnych. Będą one ulokowane na działkach o powierzchni od 480 do 900 m kw.

Do wyboru są trzy rodzaje domów:
dom o powierzchni mieszkalnej 118,9 m kw. z wiatą garażową 20 m kw.
dom o powierzchni mieszkalnej 146,3 m kw. z garażem 21,2 m kw.
dom o powierzchni mieszkalnej 250 m kw. z garażem 36,9 m kw.

Budynki będą oddawane ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawa architektura
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

NOWA GOSTYŃSKA

Ktoś wie może coś więcej o Nowej Gostyńskiej i jej przyszłym przebiegu w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Goplany?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

NOWA GOSTYŃSKA

to jest tuż przy planowanej drodze - sprawdź tu: (widać podziały na działki) i plan miejscowy tutaj:
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

super oferta
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Osiedle Goplany

Kiełpino to jedyne, ostatnie osiedle z jednorodną piękna architekturą- domy, bez bloków, dachy spadziste.

I\Ale zawsze ktoś się musi znaleźć kto zepsuje jednorodne warunki i postawi klocki z płaskimi dachami. Polska jako chaos i krzyk przestrzeni...
Szkoda.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 30

Re: Osiedle Goplany

Nabyłam dom na osiedlu Goplany, szukam sąsiadów z którymi mogłabym porozmawiać o bieżących problemach. Wydaje mi się, ze gdybyśmy się zjednoczyli, łatwiej byłoby nam poradzić sobie z kłopotami, jakie piętrzy przed nami deweloper ( brak drogi, opóźnienia w przekazywaniu budynków itp), proszę o kontakt
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Osiedle Goplany

mam zamiar kupić dom ostatni wolny.Mam problem z odwodnieniem ziemi prz domku i cały czas wahamy się czy kupic ten dom.Ponoc pod domem długo stała woda.Wiecie coś Pańtswo na ten temat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osiedle Goplany

Architektura dość fajna otoczenie też ale nie ma dobrej drogi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Osiedle Goplany

szkoda, jedyne klocki na ostatnim jednolitym osiedlu w Trójmieście ze skośnymi dachami. Krzyk architektury, nasz polski chaos.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

droga dojazdowa

Szanowny Panie,

bardzo nam miło, że spodobała się Panu architektura naszej inwestycji - staramy się aby była nowoczesna i wyróżniała się na rynku. W maju rusza budowa drogi dojazdowej do inwestycji Osiedle Goplany.

z poważaniem

dział marketingu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Goplany

Mieszkałbym...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Osiedle Goplany

a ja miałam brać te goplany ale na szczęście nie kupiłam bo obok jest "Willa Kiełpino", byłam na dniach otwartych i się zakochałam. Kto to zbudował ? Jak nie w Polsce. Piękne.
http://www.willakielpino.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Osiedle Goplany

zajrzyj tam za 3 tygodnie jak popada i zmrozi lekko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Osiedle Goplany

Zajrzałem. Jesienią i zimą Osiedle Willa Kiełpino wygląda równie pięknie jak w innych porach roku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skoro sa to inwestycje ddane pokazujcie zdjecia rzeczywistosci a nie wizualizacje

obok jest fajne osiedle , takie żółte domy, ale chyba już sprzedane bo zamknięte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0