Osiedle Habenda

Temat dostępny też na forum: Zakoniczyn
Osiedla Habenda to zespół dwunastu kameralnych trzypiętrowych budynków wielorodzinnych powstające w rejonie ulicy Wielkopolskiej w Gdańsku. W ramach inwestycji deweloper oferuje mieszkania dwu-, trzy-, i czteropokojowe.

Teren osiedla zajmie obszar o powierzchni 4 ha, który oprócz budynków przeznaczony zostanie pod place zabaw dla dzieci oraz zróżnicowaną zieleń i mała architekturę.
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Habenda

Kupiłem mieszkanie na Habendzie w zeszłym roku. Duże odległości między budynkami, ładne widoki i przede wszystkim .... cisza.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 3

Osiedle Habenda

Mam mieszkanie na Habendzie od sierpnia zeszłego roku. To kolejne (trzecie) moje mieszkanie kupione w Allconie. Tym razem też się nie zawiodłem.
Bardzo dobra jakość. Od czasu oddania do użytku Al. Vaclava Havla dużo krócej dojeżdża się do centrum Gdańska.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Habenda

Jestem nowym właścicielem mieszkania na Habendzie i puki co jestem bardzo zadowolony, co prawda mogłoby być więcej autobusów :P Ale nie ma co się czepiać.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Habendka

Mieszkamy już 2,5 roku. Do o koła cisza spokój. Parking ze szlabanem na pilota, mała liczba sąsiadów (łatwiej się poznać, zaprzyjaźnić). Pod samym "nosem" Biedronka, a 300m dalej piękna górka na zimowe szaleństwo dzieci na sankach.
Polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczęśliwy mieszakniec..;)

Witam z końcem 2011r zamieszkaliśmy na os.Habenda ,fakt że dojazd z centrum lub do daje jeszcze trochę do nadrobienia,ale jest coraz lepiej.. jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni,tylko niech na razie z tą budową kolejnego kościoła w Gdańsku się nie spieszą..;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Habendziak:)

Trafny wybór. Wykończenie całkiem niezłe, sklep w końcu blisko, autobusy też są i niedługo będzie tramwaj:) Prawie wszystko całkiem spoko;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie chcę nikogo martwić, ale.... jak zbudują Nową Świętokrzyską i Nową Niepołomnicką..

to za oknami będą mieli Państwo hałas samochodów i smrodek spalin.....
Obie ulice będą miały 2x2 pasy i opodal będzie duuuże skrzyżowanie tych dróg
Zanim zdecydujemy się na zakup mieszkania, zachęcam wszytskich do czytania Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gdańska.
Na pocieszenie można dodać, że te N. Świętokrzyską zbudują dopiero za około 5-10 lat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 24

Ludzie umieja czytac, nie martw sie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie chcę nikogo martwić, ale.... jak zbudują Nową Świętokrzyską i Nową Niepołomnicką..

myślę, że to akurat zaleta, bo będzie lepszy dojazd do centrum miasta.. poza tym teraz od wielkopolskiej też jest hałas, jak nie będzie n. świętokrzyska zbudowana to będą korki na wielkopolskiej i wtedy dopiero będzie smród spalin...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eurostyl ma osiedle przy Obwodowej i jakos tam ludzie zyja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE RYZYKOWAŁEM - WYBRAŁEM ALLCON

Pełno na zakoniczynie inwestycji deweloperskich ; napchany dom na domu , widok na okna sąsiada ; przed budynkami gąszcz krzaków ,że niby zieleń a za przeproszeniem na placu zabaw samotna hustwka ( patrz południowe) a tu zieleń , 2 duże place zabaw, urzadzenia fitnes a jakie klatki schodowe. Warto troche dopłacić aby mieszkać po ludzku
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Habenda

Kupiłem mieszkanie pod koniec zeszłego roku, zakup uwazam z udany, jestem zadowolony z mieszkania. Bardzo profesionalan obsługa ze strony pracowników Alcon. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

HEH

Habenda nie jest na zakoniczynie ;/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Habenda również nie należy do Łostowic.... ;/ wg oficjalnej mapy gdańska dostępnej na gdansk.pl terytorialnie należymy do Chełmu....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Habenda

My również mieszkamy na habendzie 1,5 roku polecam wszystkim cisza spokój zielone tereny.Spore odległości między budynkami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Osiedle Habenda kradzierze

na tym osiedlu troszkę dalej są budynki z elementem nie polecam kradną; ludzie próbują sprzedać ale lipa radzę uwarzać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Osiedle Habenda kradzierze

można wiedzieć o jakie budynki chodzi?
przymierzam się do zakupu mieszkania i martwi mnie ta opinia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kradzieże są na każdym nowym osiedlu głównie z winy samych mieszkańców (np pozostawienie wkładek budowlanych w drzwiach, wpuszczanie na klatkę kogo popadnie)... Nie zgadzam się z opinią "iwa v" a zamieszkuję na osiedlu od ponad roku...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Habenda

cisza, przestrzeń po prostu idealne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

czas uzyskania ciepłej wody w mieszkaniach Allconu

Sprawdzajcie, po jakim czasie od odkręcenia uzyskujecie ciepłą wodę. Najlepiej sprawdzić przed odbiorem mieszkania! Ja musze zlać 5 litrów zanim poleci ciepła, jest to zdecydowanie więcej, niż określa rozporządzenie ministra, a Allcon nie spieszy się z odpowiedzią na reklamacje. Sprawdzajcie to i nie podpisujcie protokołów odbioru, jeśli czas uzyskania i temperatura ciepłej wody odstaje od norm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ALLCON

Mieszkam juz cztery lata.Jest swietnie.Dobry dojazd do centrum,blizko przystanek autobusowy,zakupy w Biedronce i Zabce.Cisza i spokoj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1