Osiedle Hiszpańskie

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim.

W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo - usługowy: Morski Park Handlowy jak również sklepy spożywcze i punkty usługowe.

Dojazd do centrum Gdańska jest ułatwiony dzięki bliskości arterii Armii Krajowej, przemieszczenie się po całej aglomeracji umożliwia ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 37

Mysle, ze to dobry pomysl i mozesz napisac skarge jak najbardziej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś ma jakiś kontakt z zarządca? Nie dostałem odpowiedzi, a Edyta jak zawsze to samo ma do powiedzenia..czyli nic.. ktoś myślał żeby skargę napisać na jego prace ? Przecież to wszystko jest tak przedłużanie w czasie, że zaraz nam powiedza 8tys za m2..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co ma pytanie dotyczące pieniędzy ze zbiórki z dowartosciowaniem się?! Interesuje mnie co się stało z moimi pieniędzmi, które w jakimś stopniu miały się do czegoś przyczynić..np do tego żeby zagospodarować teren wokół mieszkania które chce sprzedać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

też jestem ciekawy, co? utopiłem w tej zrzutce 400 zł, ale jakoś powstrzymuję się z docinkami, czemu to ma służyć? dowartościować się?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co z pieniędzmi ze zbiórki?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żal mi tak zgorzkniałego człowieka. Zamiast spędzać czas z najbliższymi woli dogryzać doświadczonym przez los.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to? Człowiek człowiekowi najwiekszym wrogiem. Śmiać sie z czyjegos nieszczescia. Karma wraca
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyjątkowa kanalia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak tam choinki w Waszych nowych mieszkaniach, przyjęły się?;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Konkret była wasza zbiórka żeby wam pomóc. Nawet pieniędzy które ludzie dali by jakoś pomóc nie upilnowaliscie... fakty macie takie że w październiku miało ruszyć A nie ruszy przez najbliższy rok. Dalej czekajcie na emaile od dewelopera.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Smiech przez lzy

Każdy jest tu anonimowy.
Każdy może pisac co mu się tylko chce ,..
Proszę nie czytać tego i czekać na konkrety.

Opierać się na faktach !!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Smiech przez lzy

Nie rozumiem. Kogo masz na myśli? Bierność to jest, ale nie z tej strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Smiech przez lzy

Lamp nie będzie. Przyłącza zostały zasypane i przykryte trawa... dziękujemy deweloperowi za przychylność...
A co do Państwa z nowego bloku, to odsuncie ludzi którzy chcą Was reprezentować bo nic z tego nie będzie. Bierność jest przerażająca.
P.S. co się stało z środkami pienieznymi ze zbiórki??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja sie tylko zastanawiam co robia prawnicy przez tak dlugi czas.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, se to nie jest pytanie na ta strone
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy p. Kapusta albo p. Nadzorca mysla odpisac na nasze maile?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja również zadałem pytanie co się stało z pieniędzmi, które również wpłaciłem żeby pomóc! Pytałem.rowniez czy wiadomo kto zorganizował zbiórkę aby złożyć zawiadomienie o czyn z Art. 286kk. Na ludzkim nieszczęściu zawsze zarabialo się najwiecej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie pieniądze ze zbiórki.
To chyba też ktoś zbierał i co dalej ?
Tez wina dev ?

Ja wpłaciłam pieniądze i co dalej ?
Cisza ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

I nie jutro, tylko 9.12.... czytaj A nie powielaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktem jest że od 2 tygodni przygotowane są przyłącza do lamp, A deweloper blokuje wykonanie inwestycji. Nie pompuj się na poczet tego dziadostwa, bo dewelope w 4literach ma to osiedle
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0