Osiedle Klimaty

Temat dostępny też na forum: Morena
Osiedle Klimaty położone jest na nasłonecznionym południowym stoku, opadającym kierunku Potoku Siedlickiego.

Na działce o powierzchni 2,5 ha powstanie docelowo 6 trzypiętrowych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi i windami. Zabudowa zajmie obszar zaledwie 17,5 proc. powierzchni całej działki, na której znajduje się także duża ilość zieleni oraz mały staw. Osiedle będzie w całości ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spoko jak za te pieniądze

Samo osiedle wykonane jest dość solidnie. Miało być kameralnie w tamtej część Gdańska ale niestety jest tam coraz większe zagęszczenie bloków. ul. Myśliwska jest jedyną drogą dojazdową i w szczycie jest Sajgon
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 22

Architektura - super, jakość - super, miejmy nadzieję że jak zrobią Nową Mysliwską to i sajgon drogowy się skończy. Infrastruktura - całkiem nieźle, brakuje tylko orlika
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 9

orlik powstanie przy szkole na Jasieniu :) To tylko rzut piłką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w planach zagospodarowania są tereny przeznaczone na rekreację na wysokości Morenowego Wzgórza i Królewskiego Wzgórza. Niestety obecna sytuacja finansowa miasta nie daje szans na szybkie realizacje ewentualnych wizji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest ok

Developer godny zaufania. Za tą cenę warto
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 8

najlepsze osiedle :)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 9

co nie sprzedają sie mieszkanka ? I wymyślili ten plebistycik?

żeby napędzić klientów? a większość postów pisanych przez dewelopera błuhahaha !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

co nie sprzedają sie mieszkanka ? I wymyślili ten plebistycik?

żeby napędzić klientów? a większość postów pisanych przez dewelopera błuhahaha !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

a dlaczego deweloper tylko przy wybranych blokach wykonał korowanie zieleni? Widzę tu brak konsekwencji w działaniu...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest w porządku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

w porządku tzn że jeszcze poprawi ten błąd?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo szukaliśmy odpowiedniego mieszkania i udało się. Klimaty spełniają wszystkie nasze wymogi. Najlepiej rozplanowanie wnętrza. Bardzo urocze budynki, nie szare pudełka. Dużo zieleni. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niestety zawiodłam się

Miało być kameralne osiedle - jeszcze nie oddano wszystkich budynków a już są problemy z parkowaniem. Jeśli chodzi o kameralność to niestety robi się kolejne blokowisko położone wśród innych blokowisk.
Zieleni i tak nie za dużo jak na tak dużą ilość mieszkań.
ogólnie jestem zawiedziona..
do tego jakość porównywalna z innymi a cena stanowczo za wyżona ! Za niższą cenę w tej chwili można dostać w okolicy dokładnie to samo.
Deweloperzy mają problemy ze sprzedażą mieszkań i ostro się starają. Zatem Klimaty nie robią większego wrażenia a uważam że cena stanowczo za wyżona!.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 56

Nie zgadzam się

Właśnie odebrałem swoje 3 w zyciu mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. Biorąc pod uwagę, że w cenie jest wszystko to co przy zakupie mieszkania powinno się uwzględnic a za co inni każą sobie dopłacać ceny Klimatów są konkurencyjne. Lokalizacyjnie super położone osiedle, na uboczu ale blisko do środków komunikacji miejskiej. Jakość porównując z dwoma poprzednimi mieszkaniami zakupionymi u dobrze znanych deweloperów o niebo lepsza! Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

za tą cenę w chwili obecnej dostaniesz więcej ! tylko trzeba umieć sie targować :) ahaha a nie przyjmować wygórowaną cenę dewelopera i całować go ...po tyłku za to że zrobił co powinien zrobić! za taka cene za metr to można w Londynie kupić mieszkanie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak, za podaną cenę oferują Ci cuda na kiju, a dopiero po odbiorze okazuje się jak jest... i to właśnie różnica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja się NIE zawiodłam!

jakiś czas temu odebrałam mieszkanie w Klimatach i nasuwa mi się jedno słowo - super! szukaliśmy z mężem bardzo długo czegoś co nam odpowiada i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. nawet wynajęliśmy inspektora, który nic nie znalazł. Urocze miejsce, spokój..a zieleń będzie jak przyjdzie wiosna:) Na pewno nie jest to kolejne blokowisko. Polecam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Beznadzieja - blok przy bloku

bloki naćkane i okna w okna z sąsiednimi blokami.
Nic Ciekawego,
nie polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 54

do MM

chyba pomyliłeś/pomyliłaś osiedla. bloki na klimatach na pewno nie są "naćkane". wręcz przeciwnie - są fajnie rozmieszczone, jest dużo zieleni i nikt nikomu nie zagląda w okna. przejdź się na inne osiedla i popatrz...a potem przeproś :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

do kazik!

tak się składa, że mieszkanie na tym osiedlu kupiłem i się zawiodłem !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

To nie wiem co widziałeś czytając umowę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

o jakiej zieleni mówisz? brudnym "oczku wodnym"?

a może o wystającej trawie z miejsc parkingowych? skoro dla Ciebie to wyznacznik zieleni to gratuluję wyboru miejsca do mieszkania i życia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

a mnie się podoba i właśnie kupiłem tu mieszkanie :) dookoła kupe fajnych terenów na rower, spacer ze psem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

mam nadzieję

, że posprzątasz po psie. Bo tereny zielone powoli stają się wielkim wychodkiem dla zwierząt
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

ogólnie spoko

fajnie, miło i pryjemnie, deweloper na 5, niestety gorzej z komunikacją - jeden autobus wiecznie spóźniony :(
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jedno deweloperowi mozna zarzucić... brak zaangazowania w przedłużenie linii 130 do pętli na Zacnej

inni deweloperzy też nie garną się do utworzenia takiego połączenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec

Mieszka sie miło i spokojnie ;-)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

Old dirty bustard

Ogólnie jestem zadowolony,prawdziwe klimaty ;),ale orlik by się przydał :)
Pozdro
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

mieszkaniec

Deweloper zobowiązał się do ustawienia ławeczki, na której po pracy zmęczeni mieszkańcy mogliby pić piwo i prowadzić dysputy teologiczne.
Do tej pory nie ma takowej ławki i trzeba pić piwo na kręgach (podobno sąsiad z klatki A przez to nabawił się hemoroidów).
Niewątpliwym plusem jest to, że od kiedy zamieszkałem na "Klimatach" penis urósł mi o 5 cm. Może jest to wina azbestu, aczkolwiek dziewczyna namawia mnie byśmy kupili kolejne, większe mieszkanie na "Klimatach".
Generalnie na osiedlu jest cisza i spokój (chyba, że zacznę się śmiać)
Długo mógłbym pisać o plusach mieszkania na tym niesamowitym osiedlu.
Jeśli jest jeszcze jakaś niezdecydowana osoba płci pięknej w wieku do 20-tu lat, chętnie ją oprowadzę po osiedlu.
Mogę również pokazać piwnicę.
Dysponuję wygodną rogówką.
Jestem czysty i zadbany i staram codziennie spuszczać wodę w sedesie.
W biurze budowy dowiedziałem się ostatnio, że w planach jest zasypanie oczka wodnego i wybudowanie na jego miejscu parkingu wielopoziomowego.
Popieram ten pomysł i już zaczynam zbierać podpisy mieszkańców.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 9

jest OK

jest tak jak w umowie,
tylko niektórzy sąsiedzi nie bardzo wiedzą
co to jest wspólne zamieszkiwanie,
i że skoro kupili jedno miejsce postojowe, to nie będą mieli
ich więcej - stąd narzekanie na brak MP to pomyłka,
bo każdy wiedział co kupuje.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 7

byłem zaintereoswany kupieniem mieszkania na tym osiedlu

Jednak po wizycie na osiedlu centralnie mnie odrzuciło!
Ludzie jak można mieszkać w takim molochu? a jeszcze inwestor planuje kolejny blok na początku wjadu na osiedle? Dookoła pełno blokowisk - beton na betonie!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 33

tez odwiedziłem to osiedle i zrezygnowałem

owszem budynki wyglądają całkiem estetycznie - ale nie mieszka się na elewacji zatem większość osiedli z zewnątrz prezentuje- sie dobrze.
I nie zgodzę się z opiniami tu wypisywanymi, że to super jakość adekwatna do ceny! średnio mieszkania na Klimatach są droższe o 100 000 zł za ten sam metraż na innych.
Za taką kwotę to można mieć złote klamki - zatem przyjmowanie za dobrą monetę ze to jest jakość adekwatna do ceny jest skrajny ignoranctwem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

ceny konkurencyjne

Szukając mieszkania na Morenie sprawdzałam inne oferty, na osiedlu klimaty kupiłam najtaniej!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jest źle

Trzeba zrozumieć, że blok to nie dom w lesie. Prawo miasta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

pol

A czy coś odbiega od projektu jeżeli chodzi o ilość budynków ,bo wg mnie liczba bloków jest taka sama od początku,układ ten sam,więc na czym miała polegać kameralność której dzisiaj nie ma?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeżeli Gościu kupiłeś tam z własnej woli mieszkanie (bo chyba nie wcisnęli Ci go na siłę) , a teraz wypisujesz te głupoty, to sam o sobie wystawiasz świadectwo, że chyba nie masz rozumu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pewny deweloper.

To co chyba najważniejsze obecnie to pewny, sprawdzony deweloper, budujący bez zarzutu. Cieszę się z już posiadanego u nich mieszkania.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jaki wybór takie wrażenia.

Dla mnie najważniejszym argumentem jest spokój. I to osiedle, w zasadzie w centrum miasta, zachowuje swoja intymność, ciszę i spokój. Parkowanie - jak wszędzie - jak się liczy na lotnisko przy bloku to nie w nowych osiedlach.Trzeba o tym pomyśleć wcześniej. Architektura super a wykonanie - dwa razy super. Rzadka to cecha dzisiejszego dewelopera aby budować nie dla zysku a dla zadowolenia klienta. A na Klimatach tak jest. Klimatycznie.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

ale oceniasz osiedle nie sąsiadów

...ja ze swoich jestem zadowolony ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

i dlatego deweloper sprzedał miejsca postojowe przeznaczone dla gości?

uważam, że deweloper jest nie wporządku skoro sprzedał miejsca . które miały być dla gości a obecnie nawet osoby z poza osiedla będą miały miejsce na terenie tego osiedla i to są własnie te słynne "polskie KLIMATY"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Chyba pomyliłeś osiedla

Nie wiem jak na Twoim osiedlu, ale na tym, na którym mieszkam są miejsca dla gości tam gdzie je zaprojektowano podczas gdy podpisywałam umowę... a mieszkam na Klimatach i jestem zadowolona ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

sam się...

sprzedałeś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Sam... Pleciesz Pan głupoty

Odkąd pamiętam miały być miejsca postojowe na końcu osiedla dla gości i SĄ... Teraz faktycznie każdy może tam parkować jednak jak osiedle zostanie zamknięte to tylko mieszkańcy klimatów będą mogli tam wjechać.. WIĘC ALBO PAN CELOWO KŁAMIE ALBO NIE WIE GDZIE MIESZKA...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Plan osiedla uległ chyba zmianie, brakuje ławek i ściezki przy oczku w zamian jest miejsce parkingowe.

Zobaczymy jak zaplanują plac zabaw i czy wykonają nasadzenia drzew które wcześniej wycieli
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9

Plan osiedla nie ulegl zmianie.

Chyba nie doczytal Pan umowy albo czegos nie dopytal. Pani Kornelia od poczatku mowila, ze sciezki przy oczku nie bedzie, zeby ludzie nie lazili. I bardzo dobrze, bo nie zycze sobie wycieczek pod oknami. Lawek nie brakuje, sa przy blokach.
Jedyny problem to miejsca parkingowe. Jest ich za malo. Czasami trzeba sie ratowac parkowaniem wzdloz ulicy, ale wtedy nadaktywni i znudzeni sasiedzi robia awanture i wzywaja SM albo policje. Szczegolnie daja sie we znaki znudzone matki, ktore kraza po osiedlu z wozkami i niczym psy policyjne, tropia zle zaparkowane auta. Najaktywniejsza jest pani, ktora mieszka w bloku 21, w klatce po prawej stronie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 28

Parkowanie

Jeżeli chodzi o wzywanie SM to akurat byłem świadkiem (nie nie...nie wzywałem osobiście) bo to nie ja miałem problem z wyjechaniem/wjechaniem na osiedle. Może nie każdy sobie zdaje z tego sprawę, ale pewnego dnia auta przy pierwszym bloku były tak inteligentnie zaparkowane, że nie można było wjechać i wyjechać z osiedla. I naprawdę długo kilka osób trąbiło, wzywając właścicieli tych aut, ale nikt nie zjawiał się, aby te auta przeparkować. Nie dziwi mnie, że w takiej sytuacji zadzwonił ktoś na SM. Ciekawe jaka by była reakcja, gdyby sytuacja była odwrotna.
A pisanie "znudzone matki, które krążą po osiedlu.". Brak słów na takie poniżanie kobiet. Ciebie też ktoś kiedyś w wózku woził. Pomyśl czasami w taki sposób.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 8

Sama jestem "znudzoną" nie tropiącą matką a nie panem. Nie dziwię się wzywaniu interwencji, gdy nie można przejść chodnikiem lub przejechać samochodem. Każdy wiedział że ma jedno miejsce dla siebie na osiedlu. Skąd więc teraz te zażalenia? I dlaczego mieszkańcy mają z tego powodu cierpieć, że ktoś staje byle jak i byle gdzie?

Mieszkaniec piszesz, że ktoś jest nad aktywny a sam wskazujesz na forach kto gdzie mieszka... pozostawię do zastanowienia
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

Drogi nieznajomy mieszkańcu osiedla Klimaty

Drogi nieznajomy mieszkańcu osiedla Klimaty my kobiety z wózkami a w szczególności Pani o której piszesz nie dzwonimy na SM i na Policje. Robi to mieszkaniec z blloku 13 to on ma problem bo już 4 razy ich wzywał . Pan o czarnych włoskach, krótko obcięty , nie wysoki mieszkający powyżej pierwszego piętra , chodzący z siateczka w ręku i szpiegujący i obserwujący czy wszyscy dobrze zapatkowali . My mieszkańcy budynku 21 wraz z Panią o ktrórej pan pisze wystosowaliśmy odpowiednie pismo do SM na tego człowiek by został obciążony mandatem za bezpodstawne ciągłe wzywanie SM czy Policji .
z poważaniem mieszkaniec 21
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 27

Słaba infrastruktura - brak placów zabaw, miejsc parkigowych, bardzo zła jakość wykończenia chodników i drogi

zbiera się woda po opadach, źle wyprofilowane zakręty
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12

precz z mamuśkami i ich bachorami

i oby plac zabaw dla dzieci nie powstał
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22

ty masz pewnie psa bo na dziecko nie doroslas
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

a do tego niech przyjdzie większy deszcz a z osiedla pewnie tylko

błoto zostanie w tej dziurze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozna dorzucić możliwość upadku ladujacego samolotu,letnia susze robiaca spustoszenie w okolicznych ogródkach,zaspy śnieżne zima i bedzie komplet plag egipskich na osiedlu klimaty....Dla mnie ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktycznie

Tu niby super ładne bloczki a mieszkańcy po deszczu chodzą w błocie. Na sąsiednich osiedlach tego nie ma, jest czysto bo drogi mają asfaltowe. Na klimatach panuje taki syfik ;) Może się to zmieni jak zakończy się całkowicie budowa osiedla
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10

Super osiedle polecam wszystkim:):)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

za duzo blokow obok siebie ciasno

Bardzo gesta zabudowa Paskudny kolor niebieski na fasadzie budynku Szok
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 27

jakość...

normanie nie pisze, ale nie wytrzymalem..
wystarczy polazic po okolicach mysliwskiej zeby zobaczyc,
ze klimaty akurat nie cierpia na gesta zabudowe.. wiec nie wiem,
wystawiasz 4 jedynki za niebieski kolor? ;)
Wg mnie to naprawde solidnie zbudowane mieszkania
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

W sumie to się ciesze

że minusem tego osiedla jest brzytki kolor elewacji lub może zbyt mało nowoczesna architektura. Dobrze, że mieszkańcy nie narzekają na cieknące dachy, problemy z olewaniem klientów przez developera po zapłacie za mieszkanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja również :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeee... zaraz odbieram! :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

fajna i miła współpraca od początku do oddania mieszkania, jesteśmy zadowoleni, że trafiliśmy na to osiedle
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

klimaty

polecam dewelopera:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lokalizacja

Z dala od ul. Myśliwskiej co daje ciszę i spokój :) Osiedle odróżnia się wyglądem i mniejszą gęstością zabudowy na tle sąsiadujących osiedli.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

i niech tylko wybudują kolejne sąsiednie osiedla

a rano to będzie kasznaka z wyjazdem z osiedla a korek będzie nie do zniesienia jak z osiedla będzie chciało wyjechać drobnych 250 aut !!!!!!!!!!!!! a wyjazd i droga tylko jedna ! juz teraz jedzie się slalomem a to będzie dopiero rzeźnia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

o niech, i jak...

miasto się zaludnia... wszędzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczciwy deweloper

Wielki plus dla dewelopera, kupiłam mieszkanie jednak po 3 miesiącach zmagań z bankami nie otrzymałam kredytu i musiałam rozwiązać umowę. Zwrócili mi wszystkie poniesione wpłaty. Dziękuję za współpracę, z żalem oddaje mieszkanie ale na pewno tu wrócę! :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja podobnie umówiłem się z developerem

,że w razie gdy nie dostanę kredytu to odda mi zaliczkę. Z tego co słyszałem to takie zachowanie jest ewenementem w 3Mieście wśród devdeloperów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

I ja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

w którym miejscu? w tym leju ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

????

W jakim leju.chyba ci sie wszystko pomieszało od tego kleju.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czym tu się zachwycać? betonem w samym środku innego betonu? nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21

Nic ciekawego zważywszy na to co dzieje się w obecnej chwili na rynku mieszkaniowym - są to wciśnięte bloki w inne osiedla , dojazd przez usiane samochodami uliczkę - ludzi coraz więcej a miejsca coraz mniej. Docelowa ilość osób na osiedlu to ponad 1000! to ma być kameralne osiedle? do tego zieleń - to ten zbiornik retencyjny , za jakiś czas pojawi się zapewne prolblem z wilgocią - nic ująć nic dodać deweloperzy robią wszystko żeby ludziom wcisnąć chłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 23

Pracownicy konkurencyjnych deweloperów

zamiast siedzieć i chociaż próbować zaprojektować cos ładnego a nie szarego i syfiastego wygladajacego co najmniej tak świetnie jak szpital psychiatryczny na srebrzysku. To siedza w necie i pluja jadem na Klimaty,sorry ale ale to osiedle naprawde się wyróżnia spośród innych w trójmiescie (wiem bo sam bardzo duż czasu spedziłem oglądając różne meiszkania na różnych osiedlach). Więc jeżeli widze że ktoś wystawił same 1 za lokalziacje infarstrukture architekture cene/jakośc to po prostu nie jest możliwe zeby to byl zwykły człowiek czy nie daj bosze mieszkaniec Klimatów. Tylko jakis sfrustrowany sprzedawca od innych deweloperów (bo jego pan i władca budje szare klocki a on musi to wciskac ludziom). A więc Pozdro dla frustratów i zyczenia zeby pracownicy wiecej czasu na projektowaniem osiedla spedzali a mniej na opluwaniu innych w necie
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wyróżniające się osiedle na tle innych

Uważam, że oprócz Oliwy Park nie ma ciekawszej inwestycji w Gdańsku. Klimaty przeważają tym, że są w dobrej lokalizacji i mieszkania nie są drogie. Oliwa Park, ładna, ale droga.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

a Garnizon???

co o nim myślisz??? Bo ja sie ciągle waham pomiędzy Klimatami a Garnizonem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Garnizon fajny

ale mi zależało na bliskości terenów zielonych, wybrałem Klimaty :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klimaty vs Garnizon

Garnizon to Hossa,
a Hossa to ścianki z płyt kartonowo-gipsowych,
a na Klimatach sa zwyczajne tradycyjne murowane ścianki działowe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale lokalizacja

Garnizon moze ma scianki z kartonu ale mieszkancy nowymi tramwajami moga podjechac na plaze do jelitkowa, do parku oliwskiego czy do miasta. Nie wspomne juz o skm czy duzych sklepach (baltycka, lidl)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem na Tak!

Mi się podoba:) Fajni sąsiedzi:) super klimat:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie wiem jak jest w środku ale mam przyjemność oglądania osiedla z balkonu na morenowym wzgórzu i z zewnątrz wygląda bardzo ładnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

jest ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Klimaty 2 juz nie sa tak atrakcyknie polozone. Sa blisko glownej ulicy.

Budynki podobne a moze i lepsze o ile developer wyciga wnioski.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda

Niestety jest troche mankamentów. Przede wszystkim co miał na myśli projektant, tworząc takie klatki... Drzwi wejściowe w kolorze sr*czkowatym, w klatce dziwny material na ścianie, jak jakas tapeta, plus elementy z płyt drewnianych rodem kredens z prlu. Szkoda...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

Luksus

Klatki schodowe szerokie, wykończenie że nie słychać sąsiadów, 3 szybowe okna no i super lokalizacja wszędzie blisko aż żal się wyprowadzać ale taka praca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0