Osiedle Maciejka - opinie i oceny

Temat dostępny też na forum: Osiedle Maciejka
Atutem lokalizacji jest łatwy dojazd do centrum miasta, jak i do obwodnicy trójmiasta. Niedaleko od osiedla znajdują się przedszkola i szkoły oraz przystanek autobusowy. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, poczta, klub fitness, korty tenisowe, kościół, przychodnie.

Osoby, które lubią aktywny wypoczynek docenią na pewno niewielką odległość od Kaszub, co ułatwia korzystanie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odwiedziłem to osiedle ,jest tam spokojnie ,dużo zieleni .Wszędzie blisko
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Niedaleko od osiedla znajdują się przedszkola i szkoły oraz przystanek autobusowy." Gdzie niby jest ten przystanek? Chodzi o ten niedaleko osiedla południowego ekolanu czy o który?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mjeszkania w maciejce są wykonane w bardzo wysokim standarcie w porównaniu z innymi trójmiejskimi deweloperskimi mieszkaniami ,wysokość mieszkań ponad 2,6m,parapety z konglomeratu,ściany wygładzone i pomalowane na biało , bardzo ładne i obszerne klatki schodowe ,super plac zabaw dla dzieci a dla rodziców pilnujących dzieci urządzenia do siłowni na świeżym powietrzu.Polecam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
Osiedle ładne wszystko ok, ale okolica straciła urok poprzez postawione tam słupy wysokiego napięcia i maszt telekomunikacyjny,odległość dosłownie kilkanaście metrów od osiedla to nie jest bezpieczne, miały być piękne krajobrazy i spokój to przez nasze głowy będą przepływały fale co się skończy prędzej czy później chorubskami.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 19
Najładniejsze osiedle w okolicy, miła obsługa i z wszystkim można się dogadać. Czekamy z mężem na odbiór naszego mieszkania pod koniec roku.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
mogą się Państwo wypowiedzieć ile wynoszą miesieczne opłaty? Oczywiście średnio ile wychodzi:) ze wszystkim.
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okolica ładna i na razie spokojna. Budynki również ładne jednak to tyle. Osiedle Wybudowane przez dewelopera w drugim etapie jest strasznie zaniedbane. Pierwsze budynki drugiego etapu posiadały m.in. wycekolowane sciany ale bardzo krzywe, w budynkach wychodzi wilgoć. Na drodze dojazdowej oraz placu zabaw przy większych opadach deszczu tworzy się basen . Prośby do dewelopera o naprawy usterek nie przynoszą efektu. Psuje to cały urok osiedla.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okolica spokojna? raczej raj dla złodzieji. Z osiedla z 1 etapu nagminnie kradną auta. W ciągu 3 lat chyba z 5-6 szt. Potwierdzam opinie i współczuje osobom, które kupiły mieszkanie na II etapie, bo z tego co widziałem to jeszcze większe bagno niż na 1. I etap: wilgoć w piwnicach, przeciekające dachy, grzyb w mieszkaniach, zalana hala garażowa, wilgoć w hali garażowej. Część usterek została powiedzmy naprawiona, ale z tego co widziałem to drugi etap będzie miał te same problemy tyle, że o większej mocy. Tam jeszcze bloku nie ukońćzyli a już niejednokrotnie wypopowywali wode z piwnic. A najlepsze, że ceny ja za jakiś penthouse sobie liczą ;). Może zdąży przeczytać to pare osób zanim deweloper znowu pousuwa komentarze, bo pójdzie się żalić do redakcjiji, że go ludzie niesłusznie oczerniają na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy każdy autobus ZTM ma opóźnienie z powodu "kapusiów" covidowych ? (31 odpowiedzi)

Czy każdy autobus ma opóźnienie z powodu "kapusiów" covidowych ? Przykład: linia 205 - na samy...