Osiedle Platynowa

Temat dostępny też na forum: Gdańsk
Osiedle Platynowa powstaje w Gdańsku na Oruni Górnej, w miejsce dawnego sadu i w pobliżu Parku Oruńskiego. Inwestycja obejmuje realizację trzech budynków, w których łącznie powstaną 92 mieszkania:
- jednopokojowe o pow. od 31,7 do 37 m kw.
- dwupokojowe o pow. od 41 do 55,6 m kw.
- trzypokojowe o pow. od 53,4 do 67,9 m kw.
- czteropokojowe o pow. od 75 do 92,9 m kw.

Wnętrza mieszkań posiadać ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ha ha ha no to postoicie w koreczku!!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 34

;)

Mieszkam na Górnej 10 lat.Nie zamieniłabym tego miejsca już na inne w Gdańsku ale... Ale dojazd do centrum jest tragiczny! Tragiczny! Nie wiem jak można tu jeszcze dostawiać bloki. To jest samobój dla wszystkich. I nowych mieszkańców i już tych starszych.
Mimo wszystko polecam. Bezpiecznie ,spokojnie i cicho! Cudnie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmmmmmmmmmmmm

ja wyjeżdżam o 7.00 i po 20 minutach jestem na Przymorzu!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

miejsce

a na przeciwko bloczków w pozostałościach sadu miejsce schadzek fascynatów mocny trunków. Super! No i te korki ....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 32

PRZEKLĘTE MIEJSCE.

To przeklęte miejsce. Tam stał dom słynnego w Gdańsku szmalcownika co wydawał żydów i dorobił się na tym majątku. Jak Rosjanie zbliżali się to uciekł razem z innymi SS-nami do Argentyny. Tam wytropił go Wizental a on ratując się uciekł do Polski. Wylądował w Gdyni. W Gdańsku wstąpił do UB bo potrzebowali ludzi z jego wiadomościami. Zamieszkał właśnie tam, w parku oruńskim. Zmarł w wyniku odniesionych ran w 1991 r. pocięty nożem we własnym łóżku. Dom i sad przez lata stał opuszczony i służył za melinę dla bezdomnych.Pod koniec lat 90-tych Sąd w Gdańsku zwrócił to dla jego spadkobierców w Berlinie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 34

Ska masz informacje

A skąd masz takie informacje podał byś cos więcej zawsze się zastanawiałem co tam sie działo!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Z tego co wiem to ten dom stał chyba najbliżej wielkiej płyty pod koniec osiedla a nie w miejscu

gdzie stoja bloki. gdybysmy podążali tym tropem to na Zaspie w miejscu gdzie teraz stoja nowe bloki wykopali zwłoki pocztówców, obrońców poczty. Hmmmmmm i takich przykładów mogł abym podac kilkananscie :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fascynatów mocnych trunków hahaha xD

tak naprawde nie zmieni się nic ; D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 20

a gdzie nie ma koreczków? lada chwila gotowa będzie pętla tramwajowa. dzięki temu możliwy będzie szybki i wygodny dojazd tramwajem do centrum i nie tylko :)
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ciche osiedle ?

Tak, tylko że z tego osiedla do pętli tramwajowej przy lódzkiej prawie dwa kilometry. Nawet na skróty przez pogrodzone osiedle południe na przełaj to dobry kilometr.
Jaki wobec tego szybki i wygodny dojazd do centrum?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Czy przystoi reklamować tego typu inwestycję lichymi rowerkami rozstawionymi w mieście na trawnikach:
http://niko3miasto.wrzuta.pl/obraz/8L4Caw2vZXR/rower ?

Czy deweloper postarał się o zezwolenia na zajęcie pasów zieleni instalacjami reklamowymi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 31

Szału nie ma

Budynki położone blisko siebie i innych juz stojacych tam zabudowan...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 27

JA MAM OKNA Z WIDOKIM NA PODWÓRKO, piekne zielone arzanżacje, ławeczki i super kameralny podzielony na 3 strefy z osobnym szlabanami parking. Wielkiej płyty nie widzę :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chyba masz taczej widok na wielki,ogrodzony parking na samym środku placu!
Nie zbyt to fajne.Plac zabaw beznadziejny i nie ogrodzony.
Jedyny plus to ławki,śmietniki,ciekawe donice i latarenki które są bardzo urokliwe po zmierzchu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co ty widzisz ze swojego okna????

Bardzo ale to bardzo jestem ciekawy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z balkonu mam widok na plac zabaw i park. Z okien kuchennych boisko szkolne, panomara Gdańsk.

mieszkam na końcu osiedla...

Sorry ale widok na wielki ogrodzony parking i śmietnik to nic ciekawego!
A te ogórdki z drugiej strony ---"od wielkiej płyty" to jakaś porażka. Mi się nie podobają i tyle ;/
A plac zabaw powinnien być ogrodzony -zawsze bezpieczniej no i czyściej (koty,psy) ale nieeeee...lepiej ogordzić parking co by fury nie ukradli???
Jak będą chcieli to i tak ukradną pewnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ha ha ha i na żuli co przesiadują na skarpie. Przepraszam ale chyba Ci troche żal że Twój blok odszedł do lamusa. jak chcesz obejrzeć moje mieszkanie zapraszam, porównamy :). Aha o jakiej panoramie mówisz...o rafinerii...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie ma to jak wdawać się w płytkie dyskusje kto co ma lepiej.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

osobiście uważam, że to super inwestycka i gdyby było mnie stac na te 92 m to na pewno bym tam zamieszkała.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

smutne

widziałem z okna ten teren przechodziłem przez nie go wile razy, miejsce spotkań i może dom dla bezdomnych.Ale nowe osiedle wznosi się całkiem szybko
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Platynowa

Strasznie gęsta zabudowa - przybędzie masa ludzi /92 lokale x co najmniej 2 osoby/ i gdzie oni zaparkują? Już teraz tam nie można przejechać!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 27

platynowa hanza

zabudowa taka jak wszedzie ,polecam zerknac na osiedle wis a wis oruni gornej,msc parkingowych ok.120, a to ze aut przybywa to dobrze, to znaczy iz bogacimy sie.sam szukam mieszkania ,ogladalem ich wiele,infrastruktura zalosna czesto bez placow zabaw,sklepow,szkol,przychodni,wszedzie daleko lub ciasno.ale niech kazdy sam szuka,ocenia,sprawdza.km
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

...

I co z tego,że będą mieli swój parking jak nie będą mogli o 7 rano wyjechać do Gdańska ze swojej podporządkowanej???Pogadamy zimą gdy korek do ronda jest już od Viki... No nie jest fajnie - nie ma co się czarować Szkoda mi ludzi którzy kupili tu mieszkaanie ... Będą żałować . . .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Przed blokiem jest 70 miejsc parkingowych płatnych 10 000 za miejsce. jest hala garażowa z miejscami za 25.000 tysięcy i sporo dodatkowych (50) miejsc ogólnodostepnych ale tylko dla mieszkańców Platynowej :). O jakim tłoku na parkingu mówisz. Byłam 2 tygodnie jeszcze są miejsca w hali i na naziemnym płatnym :). Przenoisimy się tutaj z Sosnkowskiego. tam to jest dopiero slams. Okna w okna, tłoki przy wjeździe, tłoki przy wyjeździe. I auto opukane drzwiami sąsiadów z każdej strony. Jak stałam na balkonie to gdyby sąsiad był w gaciach mogła bym przez materiał policzyc jego włosy łonowe. To jest dopiero SUPER INWESTYCJA!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Osiedle Platynowa

Czy ktoś może interesował się bliżej tym osiedlem? Pod kątem zakupu mieszkania, cen, itp? A może ktoś już dokonał zakupu?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ja tez kupiłem 4 pokoje, rewelacyjna jakość, piekne klatki schodowe

, mieszkanie jest wycekolowane, pomalowane na biało, okna super, drzwi wewnetrzne galeria natura, kryte, orzech boliwijski, extra. Ja osobiście widze podwórko z okien więc wilak płyta nie majaczy mi w oknach zupełnie. Jakośc perfekcyjna. Odbiór 1 grudnia :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

rezerwacja

Witam!
Jestem po podpisaniu rezerwacji. Mój a-mail: jurnyjurek@wp.pl
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajne miejsce

jak mi dadzą kredyt to kupię na bank.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja kupiłem tam mieszkanie :)

a mnie się podoba miejsce, drobne pijaczki zawsze były i będą (Orunia...można sie przyzwyczaić) natomiast do parkowania są miejsca "na dziedzincu" inwestycji i to ogrodzone, Pan sprzedający na planach pokazywał, że do zabudowań jest 20 - 30 metrów więc sznurek między oknami na pranie odpada ... według mnie to wystarczy aby okna w okna nie zaglądać (co widać zresztą na załączonym obrazku - budowie). Co do koreczków - to nową Łódzką do centrum jest 10 - 15 minut, przed kupnem sprawdzałem dojazdy ... w różnych godzinach.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: A ja kupiłem tam mieszkanie :)

A co sądzicie o spodziewanej jakosci wykonania? Odnośnie Czterech Pór Roku było trochę reklamacji.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

skąd wiesz? znasz kogoś w Hanzie?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój szwagier buduje to osiedle i na 100% Hanza postarała sie tym razem. osiedle buduje straabag i z tego co mówi szwagier ma być to wzorcowe osiedle. raczej o fuszerkach nie może być tu mowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej sobie kupicie na błękitnej kaskadzie, cenowo taniej,a ta sama dzielnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 29

Błękitna kaskada=jakość równa FALOWCOWI

mieszkaliśmy 7 mc, tylko tyle dało sie wytrzymać :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problemem jest dojazd, jak na całej Orunii Górnej

Korki w każdą stronę, brak ścieżek rowerowych, do pętli tramwajowej za osiedlem 15 minut na piechotę szybkim krokiem, a w korku tyle samo autobusem, po czym 30 minut tramwajem do centrum Gdańska. Na osiedlu wciąż powstają nowe bloki, których mieszkańcy oczywiście będą mieli swoje ukochane samochodziki, którymi będą korkować dojazd jeszcze bardziej. Miał być tramwaj bezpośrednio na Chełm przez Kadmową (jakieś 20 minut tramwajem do Gdańska), ale urząd miasta wybrał gorsze rozwiązanie. Nawet ścieżki rowerowej na wale Kanału Raduni nie będzie. Wydzielonego pasa dla autobusów na Trakcie Świętego Wojciecha też nie.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz już nie ma takich korków jak kiedyś dzięki ulicy Havla, tramwajem do centrum jest 21 minut a autobusem 10-20. Na Błękitnej kaskadzie jest taniej, ale jest tam głośno (przy głównej ulicy) i bardzo gęsta zabudowa, standard mieszkań niższy (karton gips, bez drzwi wewnętrznych), tylko jeden mały plac zabaw, brak ławek.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

ocena

Mysle ze to taka sama inwestycja jak wiele innych.Cena znosna, lokalizacja tez a korki ,coz gdzie ich teraz nie ma.Porownywalem ceny w odniesieniu do lokalizacji i infrastruktury-wypada na plus.Podpytywalem mieszkancow juz mieszkajacych w domach wykonanych przez Hanze-ludzie chwalili sobie.Ja kupilem-zobaczymy.Chetnie zapoznam sie z innymi opiniami
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACYJUNE osiedle!!!!

mieszkania super, jakość i wykończenie jeszcze lepiej. Kupiliśmy 93 m i jesteśmy pewni, że to najlepiej wydane pieniądze w życiu. każdy kto widział jak Hanza budowała Platynową powie to samo, SUPER< SUPER I JESZCZE RAZ SUPER!!!!żałujemy tylko, że w naszym bloku nie ma windy jak w 1 no ale cóż :). Niedługo sie przeprowadzamy, bloczki wyglądaja zajefajnie!!!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kiedy można będzie się wprowadzić?

czy może ktoś już wie kiedy dokładnie Hanza będzie oddawała blok do użytku???
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedawno otrzymałem informację, że nie jest znany dokładny termin przekazywania mieszkan, skad masz takie info?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

termin odbioru między 3 a 6 grudnia

tak dowiedziałe sie wczoraj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja juz po odbiorze, protokól czysty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie to samo, bez usterek :)
pozdrowienia dla przyszłych mieszkańców ! :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda , że nie kupiliśmy :(

Byliśmy obejrzeć to osiedle, jak dla mnie rewlacja ale niestety spóźniliśmy się :(. pan oprowadził nas po mieszkaniach tych największych czyli 93m i po takim połączonym z dwóch, które ma ponad 100 m, bo na takim matrażu nam zależy. No i mamy dołka z mężem. Niestety dużych juz nie ma, połączyć też nie można. Naprawdę fajna inwestycja. Mieszkanka wycekolowane, pomalowane na biało, super wygląd bloku wewnątrz. A jak ktoś kupił w bloku z windą to zazdroszczę podwójnie. Znajomi kupili na partezrz z ogródkiem. jak dla mnie totalna głupota!!! No ale jak ktoś chce mieć namiastkę szeregowca :) i pety i śmieci od sąsidów z góry na trawniku to oczywiście polecam. No nic, gratuluję przyszłym mieszkańcom, na pewno będzie się tam dobrze mieszkało :). mam pytanie czy ktoś wie ile kosztowało miejsce w hali bo nie zapytaliśmy????
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

miejsce garażowe

chyba 20 albo 23 tys
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

PLATYNOWA

Zamieszkałbym od zaraz, bardzo przyjazna architektura, widać że HANZA pomyślała o swoich klientach, podwórko pięknie oświetlone, ławeczki, kwiaty, drzewka, super parking. Mnie się podoba :) i gdyby nie koniecznośc zaciągnięcia dużego kredytu na duze mieszkanie to skusiłbym sie na pewno.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ładne bloki + zagospodarowanie

przechodze tamtędy codziennie zaprowadzając dzieci do szkoły. Pięknie zaprojektowane bloczki.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Platynowa

Czy ktoś z przyszłych mieszkańców ma konkretne info na temat terminu odbioru?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo udana inwestycja

Na początku chciałam zaznaczyć, że jestem mieszkanką OG od 10 lat i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej. Dzielnica rewelacyjna do młodych osób, wszystko na miejscu tzn. pod nosem. Cicho, czysto, bezpiecznie. czy można oczekiwaś czegoś więcej. Kotoś pisze o korkach. Ja wyjeżdżam do pracy o 7.00 (pracuję na Zaspie). O godz,. 7,20-7,30 jestem na miejscu. Moi rodzice mieszkają w szeregu na 4 PR kupionym od Hanzy, firma jest bardzo solidna a wykonanie super. Kupiliśmy z mężem mieszkanie 93 m i na 100% jestem pewna, że w tej lokalizacji z tym wykonawcą będzie się mieszkało EXTRA!!!! pozdrawiam wszystkich sąsiadów!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

po odbiorze :)

Odbieralismy z zoną mieszkanie 3.06. odbiór był w obecności specjalisty przez nas opłaconego. Bylismy mega zdziwieni bo pan nie miał ani jednego zastzreżenia do odbioru a sprawdzał wzystko około 2 h. Zapowiada się sielsko :) pozdrawiam sąsiadów. Ja mieszkam w bloku z winda a WY???
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drodzy sąsiedzi OSIEDLA Platynowa

macie jeskieś pozytywne/negatywne wrażenia/opinie w związku z nowym miejscem zamieszkania??? Pozdrawiam sąsiad z 15.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

platynowa =niżej niż wielka płyta

wykonanie mieszkań na osiedlu Platynowa jest słabej jakości. blokach z wielkiej płyty jest więcej równych ścian i kątów niż w tych budynkach. zastanów się człowieku zanim kupisz mieszkanie na tym osiedlu . nie rób takiego błędu co JA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

PO pierwsze nie co ja tylko jak ja

jesli taki łoś bedzie moi sasiadem to OBCIACH. Hmmmmmmm naprawdę dziwne masz spostrzeżenia a może Ty własnie z wielkiej płyty jesteś????
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

no nieźle

a można wiedzieć które mieszkanie jest tak krzywe????? Kurcze moje ściany trzymaja kąty jak nic :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: platynowa =niżej niż wielka płyta

Wykonanie mieszkań jest naprawdę wysokiej jakości.
Jestem po odbiorze i nie było czego się przyczepić.
Super mieszkanie, super lokalizacja, super współpraca z Hanzą.
Panie w biurze przemiłe, pomocne, załatwią dla klienta każdą sprawę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej macie namiary na jakiegoś fajnego stolarza, który robi meble w połysku.
cretapalm75@wp.pl. Pozdrawiam sąsiadów:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka jest mniej więcej wysokość czynszu na Oruni Górnej ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

oszukani

moje mieszkanie okazało się mniejsze o około 2m a hanza nadal myśli jak rozwiązać ten problem. nie polecem tego dew. NIE ZA TĄ CENĘ TA "JAKOŚĆ"-mocne słowo jakość
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

oszukani

to niech ci dadzą miejsce postojowe gratis
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: oszukani

czemu nie zażądasz rozliczenia? Co to znaczy "myśli"? Możesz też z pewnością zrezygnować z mieszkania, skoro wybudowano je nie takie, jak mialo być.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje mieszkanie też jest mniejsze o prawie 2 m

ale u nas to trochę inna historia bo ktoś się pomylił podczas dodawania metrażu dwóch mieszkań. Liczymy jednak na pozytywne załatwienie sprawy jak dotąd obyło się bez żadnych potknięć więc wierzymy , że i tym razen będzie OK :). Mieszkanie odbieramy w tym tygodniu więc HANZA ma czas do odbioru .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Moje mieszkanie też jest mniejsze o prawie 2 m

I jak Hanza stanęła na wysokości zadania? Coś udało się wyhaczyć?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

super widok za oknem

Z balkonu widzę tylko i wyłącznie zieleń drzew - cisza i spokój. Nowo, czysto, schludnie. Bajka! I to dokładnie tu, gdzie chciałem. Mieszkanie oddane w terminie, jest takie, jakie miało być. Polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dokładnie takie same odczucia

jesteśmy 4-osobowa rodzina i czujemy sie w nowym mieszkanku rewelacyjnie. Ładnie, czysto, bardzo spokojnie. Całośc na 5+.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otrzymaliście już opłaty za czynsz?

Podzielam opinie moich poprzedników, jest super!
Pozdrowienia dla sąsiadów :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem i nie żałuję

Szkoła dla dzieciaków 5 min , park oruński 5 min ( w planie zagospodarowania jest przewidziana ścieżka do parku z osiedla) , do Wrzeszcza zjazd 15 minut, a w przyszłości kiedy powstanie nowa Świętokrzyska do obwodnicy 10 minut.
Jakość wykonania za cenę m2 oceniam jako bdb, gorzej jest na razie z przyjmowaniem zgłoszeń o usterkach ale mam nadzieję że się to poprawi.
Na wiosnę widok z balkonu na Park Oruński - bezcenny kto widział ten wie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkańcy Osiedla :)
Czy moglibyście mi doradzić z jakiego operatora TV/internet najlepiej skorzystać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pro-internet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na osiedlu nie ma np.wjazdu UPC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak sam internet to AERO 2 bo .... darmowy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytający

sąsiad wspominał, że w jego klastce zalało csały pion. jednemu z mieszkańców hanza zerwała połowe podłogi w poszukiwaniu usterki i ją znaleźli. czy ktoś wie jak zakończyłą się ta historia. wcześniej mieszkałem 15 lat w płycie i nigdy się nam to nie przytrafiło. czy to prawda że hanza używała najtańszych materiałów?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Znam tą historię i słyszalem coś zupelnie innego na ten temat. Pękło jakieś kolanko ale chyba nie do konca wiadomo czyja to wina z tego co wiem to mogła to byc wina zbyt szybkiego zalania odpływu betonem przez osobe pracującą w mieszkaniu. tak przynajmniej usłyszałem od mojego majstra :).
Co do materiałów, mój inspektor nadzoru nie miał uwag przy odbiorze a naprawde sie napocił.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

pl

rozmawiałem z fachowcem od górskiego i przedstawiłem to wyjaśnienie to nie wiedział co ma jedno wspólengo z drugim ale dla mas jest to dobre. co do inspektora bud. to jego zadanie nie jest określenie czy materiał jest najtańszy lecz czy spełnia wszystkie normy(najtańszy nie znaczy że nie spełnia norm)a zacieki faktycznie u sąsiada są nadal (widać że na forum każda prawdziwa uwaga co do jakości wykonania jest negatywnie odebierana)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Też sobie fachowca wybrałeś????

Lepiej zapytaj tego Pana jak usuwali fuszerkę w moim dwupoziomowym mieszkaniu na Nieborowskiej. 4 zalania przez fatalnie wykonany dach i tragiczną stolarkę okienną. Mieszkanie sprzedałem i to najlepsza rzecz jaką zrobiłem, nigdy więcej tego błędu nie popełnię. Więc bardzo Cie prosze nie powołuj sie na firme GÓRSKI....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

WSZYSTKO na 6

Jesteśmy bardzo zadowoleni z mieszkania, fantastyczne, ciche miejsce na dużym super przygotowanym osiedlu. Pokochaliśmy na AMEN a nie jesteśmy z Gdańska :). Pozdrawiamy wszystkich sąsiadów :)*
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

CICHO aż uszy bolą miło i przyjemnie

bardzo fajne miejsce, jestem bardzo zadowolona !!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

real

w końcu wybudują market przed blokiem to jest to!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

bzdury

jak nie wiesz co wybudują, to się nie wypowiadaj :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj zdziwisz sie zdziwisz

:) :) :) będzie zarąbiście: sprzęt do ćwiczeń, alejki dla rolkarzy, pełna infrastruktura i w drugim etapie kort.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wieżowiec

nie real tylko mały wieżowiec 10 piętrowy-wspaniale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3