Osiedle Rumia

Temat dostępny też na forum: Rumia
Osiedle Rumia stanowić będzie kompleks mieszkaniowy składający się z pięciu szeregów domów jednorodzinnych. Łącznie powstanie 35 lokali mieszkaniowych.

W ofercie znajdują się segmenty jedno- oraz dwukondygnacyjne z poddaszem. Mieszkania posiadają tarasy oraz dostęp do ogrodzonych przydomowych ogródków. W wybranych lokalach na poziomie parteru znajdują się indywidualne garaże. Auto będzie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fantastyczne miejsce....

z jednej strony smród spalin z Grunwaldzkiej, benzyn i smarów z pobliskiej stacji stacji benzynowej i pylica z hałd miału i węgla składowanego na przeciwko.
Istotnie to osiedle powinno mieć charakter zamknięty... dla tych co tam zamieszkają.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

mieszkam SUPER

nie zgadzam się z tym anonimem mieszkam na osiedlu od początku i nie mam żadnych problemów ani z rzekomym smrodem ani z niczym mieszka się super wszędzie blisko i na nic nie narzekam a jak są problemy to je rozwiązuje z developerem nie rozumiem jak można w ten sposób pisać nie mieszkając w danym miejscu nikt nikogo nie zmusza aby kupić tam mieszkanie JA JESTEM ZADOWOLONA W 100%
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani raczy zartowac !

wszedlem niedawno na forum tego osiedla i poczytalem, jak to jego mieszkancy sa "zadowoleni" ;-) zalaczone bylo tez kilka zdjec ukazujacych wszechobecna sadze , nazajutrz po gruntownym wysprzataniu mieszkania i tarasu . Na prawde nie moge zrozumiec ludzi decydujacych sie na zamieszkanie w taki miejscu ! nie wspomne o usterkach typu zlej wentylacji, problemach z wywozka smieci, etc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani raczy zartowac !

Hej miałeś jakieś doświadczenie z tym developerem? Bo ciekawi mnie o tych usterkach, czy to wina dewelopera czy "lokalizacji"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O taaak !!! ;-) LOKALIZACJA WPROST GENIALNA ;-)

Taka lokalizacja to zart - jak mozna zdecydowac sie na zamieszkanie w bliskosci hald, torow kolejowych, przelotowki - osiedle dla masohisty wprost wymarzone !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdrosc az pali po oczach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

;-))))))

Prosze sprecyzowac ;-) bo nijak nie moge doszukac sie powodu domniemanej przez Pania "Goche" zazdrosci powodujacej komentujacymi . Czy chodzi o haldy pylace, wyziewy z aut krajowej szostki, mokradla, halas pociagow , czy moze jeszcze innej pieknej atrakcji ow lokalizacji ? ;-) Tyle pozytywow w jednym miejscu , ze ciezko znalezc drugie takie, godne pozazdroszczenia miejsce na terenie calej Polski - no moze b bliskie okolice kopaln na Gornym Slasku lub jakiejs ostro dzialajacej huty ;-) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0