Najlepsza placówka w Trójmieście zajmująca się osteoporozą !!! (3) Bardzo polecam Przychodnię Gabinety Lekarskie Osteoporosis. Pan doktor... Alicja Jeśli densytometria to Bartłomiej Rawski !!!! (1) Była razem z Mamą na kolejnym kontrolnym badaniu w Przychodni Osteoporosis u... Katarzyna Maria Densytometria tylko u Bartłomiej Rawski (1) Byłam dwukrotnie na badaniu densytometrii u Pana Bartłomieja Rawskiego.... Maryla Maria
Najlepszy specjalista od medycyny podróży na Pomorzu (1) Chcielibyśmy podziękować serdecznie oraz polecić placówkę Osteoporosis i... Katarzyna Polecam Bartłomiej Rawski - profesjonalizm i ogromna wiedza (1) Dwukrotnie korzystałam z usług radiologicznych w Klinice Osteoporosis.... Joanna polecam (1) Jestem zadowolona z wykonania badania kości. Jestem tu po raz trzeci.... Zofia Godna polecenia Przychodnia (1) Jestem zadowolona z wykonania badania kości. Jestem tu po raz trzeci.... Zofia Super specjalista Bartłomiej Rawski!!! (1) W trakcie badania lekarz Bartłomiej Rawski szczegółowo wyjaśnił każdą... Józef Bartłomiej Rawski, specjalista godny polecenia (2) Byłam na densytometrii ze względu na trwające od wielu tygodni bóle kości.... Małgorzata Polecam - kompleksowe badanie DXA oraz pełen profesjonalizm. (2) Dwukrotnie korzystałam z usług radiologicznych (densytometria) w Przychodni... Agnieszka dr górski (2) Pierwszy raz w swoim życiu spotkałam lekarza, który porozmawiał na tzw.... Hanna Wizyta + badanie gęstości kości - Bartłomiej Rawski (3) Wizyta plus badanie gęstości kości przebiegło w bardzo miłej atmosferze.... Małgorzata Bartłomiej Rawski (2) Jako pacjentką jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do... Lidia Osteo (2) Najlepsi specjaliści w dziedzinie osteoporozy. Pan Bartłomiej Rawski i dr... Agnieszka Pan Bartek to świetny specjalista (2) Byłam na badaniu u Pana Bartka kilka razy. Polecił mi go mój lekarz rodzinny.... Kazimiera Pacjentka (2) Byłam na badaniu u Pana Rawskiego. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych... Zadowolona pacjentka Poecam serdecznie (2) Chciałabym podziękować za konsultację profilaktyczną Panu Bartłomiejowi... Gabriela Podziękowania (2) Chciałabym podziękować panom Bartłomiejowi Rawskiemu oraz Jakubowi Górskiemu... Katarzyna Wielkie Bóg Zapłać za opiekę dla Bartłomieja Rawskiego i Jakuba Górskiego (2) Chciałem serdecznie podziękować doktorom Bartłomiejowi Rawskiemu oraz... Dorota Podziękowania dla Centrum Osteoporosis!!! (2) Szybko, sprawnie, na czas, czyściutki gabinet i nowoczesny sprzęt, bardzo... Małgorzata Małgo