Sprawne badanie densytometrii (2) Czas oczekiwania na badanie densytometrii bardzo krótki, możliwość wyboru... Sylwia F. Godny polecenia gabinet oraz specjalista ! (2) Gabinet bardzo dobrze wyposażony -najnowocześniejszy sprzęt do densytometrii... Andrzej K. Najlepsza placówka i zespół od osteoporozy w Trójmieście!!! (2) Chciałem podzielić się swoją refleksją nt. Przychodni - Gabinety Lekarskie... Dariusz B.
Najlepsza placówka od osteoporozy i osób strszych! (2) Serdecznie polecam usługi Gabinety Lekarskie Osteoporosis. Bartłomiej Rawski... Janina Wielkie dzięki dla Osteoporosis (2) Profesjonalizm i bardzo miła obsługa w gabinetach dr. Ewy Masalskiej-łęckiej... Aneta Wielkie podziękowania - Bartłomiej Rawski !!!! (2) Bartłomiej Rawski to bardzo dobry specjalista. Konkretny, miły i... Helena Sprawne badanie gęstości kości (DXA) - Bartłomiej Rawski (2) Czas oczekiwania na badanie USG bardzo krótki, możliwość wyboru dogodnego... Halina Najlepszy Zespół (2) Najlepszy Zespół lekarski z jakim miałam do czynienia. Bartłomiej Rawski to... Helena Kompleksowa usługa dotycząca osteoporozy (densytometria oraz konsultacja profilaktyczna) (2) Na badaniu oraz konsultacji byłam ze swoją Mamą. Pan doktor Bartłomiej Rawski... Janina Wizyta u doktora profilaktyka (2) Wizyta u epidemiologa Pana Rawskiego przebiegła w bardzo miłej atmosferze.... Stanisław Osteoporoza - dobry diagnosta (densytometria) (2) Witam, Mam podejrzenie osteoporozy i muszę wykonać badanie w kierunku tej... Katarzyna