Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Temat dostępny też na forum: Gościcino
GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z rodowodem zwierzęta chore ludzie omijać ogłoszenia tych ludzi na olx i innych portalach omijać bo będziecie mieć większe wydatki niz myślicie
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety potwierdzam psy z wadami wrodzonymi..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Też mieliśmy ten sam problem...że takie rzeczy się dzieją bezkarnie...rozumiem że mówimy o ul.kielnienskiej
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Tak z kielnienskiej gdansk Osowa
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

I pani nadal oglasza sie na olx obecnie oferuje 10ras
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Kupiliśmy maltańczyk właśnie w osowej kielnienska 37 z rodowodem ,w niedzielę czyli wczoraj,niewo3m czy dobrze trafiłem,
Proszę o kontakt . Teraz zaczynam się bac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam:( zakupiłam chihuahua, dzieci namawiały męża na psa ponad miesiąc, gdy w końcu się zgodził na małego psa, kupiliśmy u bardzo niesympatycznej pani na Kielnienskiej na Osowej szczeniaczka, 4 dni pozniej zachorował, mimo hospitalizacji całodziennej na chełmie , szczeniak zdechl, dosłownie na rekach dziecka w poczekalni do szpitala całodobowego:( pies mial wirusowe zapalenie jelit, lekarka stwierdziłą, ze pies napewno nie został zaszczepiony jak wskazywałaby na to ksiezeczka:(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy może pani podać więcej informacji jak dawno kupiła pani pieska jakiej był maści ? Ponieważ również kupiłam u nich psa tej rasy Ur. 28.05.17 i jestem przerażona... Proszę dać jakoś znak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Ja też kupiłam u nich psa i nigdy więcej nie kupię już w psa w pseudohodowli. Pies ma teraz dwa lata, o dziwo jest zdrowy. Mój psiak na dobry dom i jest kochany,ale tu chodzi o jego biedną matkę i psy którym się nie poszczęściło. Nigdy więcej!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Witam.Kupilam od nich buldoga który po pary miesiącach okazał się bostonem terierem. Zgłaszam sprawę o oszustwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

To straszne!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Ci ludzie nadal zajmują się tym. Nie wzięliśmy psa, bo widać było, że coś jest nie tak. Psy były dostarczane z Żukowa. Nie było możliwości zobaczenia w jakich są warunkach. Proponowano odbiór psa na stacji benzynowej, żeby było wygodniej?!?! Po za tym jeden szczeniak miał 2 miesiące a drugi pół roku. Jak często suki muszą rodzic??? To nie może przejść bez echa. Trzeba coś zrobić.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Jak widać po takim czasie nadal to samo tydzień temu również od nich kupiliśmy buldoga francuskiego miał być zdrowy oprócz tego że ma skórzak który niby miał nie zagrażać zdrowiu jednak już następnego dnia okazało się że psiak prawdopodobnie będzie musiał mieć to wycieta aby nie mieć problemu ze wzrokiem i jest zarażony pasożytami i musi być aż na 2 antybiotykach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Próbowałam zgłosić do OTOZ... niestety bez reakcji.
Muszą być tam straszne warunki. Mają maltańczyki, chihuahua, beagle, buldogi, mopsy, cavaliery
Nie wiem co można z tym zrobić.
Skoro kupiliście tam psa to może idźcie z tym na policję?
To jest nielegalna działalność.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ja miałam stamtąd kupić pieska, ale na szczęście natrafiłam na osoby, które mi odradziły. Dziś trafiłam na to forum. Okazuje się ,że to masowa produkcja różnych, popularnych ras, a nie domowa hodowla za jaką się podają, bo wystawiają na olx masę ogłoszeń o wciąż nowych miotach:-( Może warto aby ktoś zainterweniował, aby się przyjrzał w jakich faktycznie warunkach te pieski żyją, czy suczki są zadbane, czy może mają młode co każdą cieczkę i są rozmnażane z psami z nimi spokrewnionymi... Czy ktoś dba o zdrowie tych piesków, czy liczy się tylko zysk?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam buldoga od nich... Ma 1.4.m....i teraz zaczął chorować.. A to nie chce jeść.. A to rozwolnienie... A to sierść... A to rany z krwia i ropa trudno gojące (antybiotyki... Sterydy..) teraz kojarzę.. Zmienili nazwę i nadal to robią...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie, czytam i nie dowierzam. Czy ta pseudohodowla nadal funkcjonuje? Proszę podać adres i zgłosić sprawę do OTOZ. Ostatnio kilka okropnych pseudohodowli w naszej okolicy zlikwidowali. Zwierzęta męczyły się w strasznych warunkach Nie pozwalajcie na fukcjonowanie takiego czegoś. Te ścier*a powinny trafić za kratki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tydzień temu kupiłam od niej chihuahua, niby zdrowy, odrobaczony i same naj,naj. Pojechałam z pieskiem do weta i się okazało: przepuklina pępkowa, pasożyty, krzywy zgryz, cięmiączko nie zrosło się i dużo by wymieniac. Gdy jej o tym poweidziałam ona do mnie, że nie pytałam...skoro w ogłoszeniu miała wszystko napisane, że zdrowe,pięknę kufy itd. Babka bardzo niemiła. Teraz jeżdżę z pieskiem po weterynarzach i go leczę. Nie oddam już jej go, bo pewnie go zabije. Jaki jest sposób, aby tacy ludzie tego nie robili?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam 7 lat temu york odbiega wgl od yorka mieszany on jako jedyny był w kojcu bo niegrzeczny ale wzięłam go i dzisiaj ma 7 lat naszczescię trafiłam co nie miał żadnych wad , ale widzę ze nadal działa ta kobieta na olx i sprzedaje dalej psy dużo slyszlam o tym ze niesty psy są rozmnażane kaziroctwo ;/ szkoda psow a widać ze tylko kasa i kasa a pseudo rodowód także dostaliśmy ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy może podać Pani adres tej hodowli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kielnieńska --, 80-299 Gdańsk, Polska w dalszym ciągu rozmnażają psy i sprzedają chore do nowych domów. Jak można naciągać ludzi na koszty leczenia. Ta baba jest paskudna wyrafinowana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie. Czy to tu. ? Bi chce zakupić psa ba ulicy tej rasa pinczer miniatura
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Czy ma Pani więcej informacji na temat tej pseudohodowli? Nie dawno zakupiłem od nich owczarka niemieckiego 2miesiace jak na razie jest oki . Nie wiedziałem że takie opinie o nich krążą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie martwcie się mamy od nich maltanczyka rodzice szitzu który ma już lat okaz zdrowia nasza tfu tfu narazie też wszystko ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam . Ja mam od nich suczkę owczarka niemieckiego ale jak na razie jest wszystko oki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Tez chciałam kupić od nich Owczarka. Jak Pana piesek? Czy wszystko w porządku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę prosić o nazwę hodowli? Jeśli to ta o której myślę to zaczęli pseudohodowle kolejnej rasy i chciałabym coś z tym zrobić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kielnieńska --, 80-299 Gdańsk, Polska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O...nie kupiłam tam pieska 2 tygodnie temu yorka... Byłam z nim na badaniach niby wszystko ok ale jest jakiś duży może okazać się innym pieskiem teraz patrzę że mają na innych kontach pełno ogłoszeń innych ras
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w czerwcu kupiłam cavaliera.. dziś wpadłam na te forum przez przypadek. To coś okropnego.. może załóżmy jakaś grupę na messnegerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, miałam zamiar kupić tam cavaliera. Wpłaciłam nawet zadatek, ale na szczęście trafiłam na ten wątek. Jestem w trakcie cofania przelewu w banku. Uważam ze trzeba zbiorowo iść na policje, by w końcu ich zamknąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz tez shih tzu mają...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taa. Poszedlem kiedys zobaczyc JR teriera. Szczeniak ladny, ale nie mial proporcji. Jak szczeniak nie ma proporcji to pozniej bedzie juz tylko gorzej, krogulec murowany. Lepiej doplacic 2-3 tysiace i nie bujac sie po weterynarzach przez 10 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pan na olx widział te ogłoszenie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Straszne to jest że dopiero teraz zobaczyłam ten wpis :( kupiłam tam yorka pokochał go mój syn jest u nas 2 tygodnie nie wiem co robić...mam pies niby normalnie się zachowuje ale ma dziwną duża szczękę miał napięty duży brzuch od złego jedzenia ... Strasznie to przeżywam czy walczyć oddać psa a co z nim będzie później u niech.... Strasznie czuje się z tym że dała się oszukać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to możliwe, że wpisy są nawet z przed paru lat i hodowla nadal działa? ogólnie mają niskie ceny za te psiaki .Mi się lampka zapaliła 50% ceny oferują . Dobrze, że zobaczyłam te wpisy. nie jadę kupować...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tam cavaliera w czerwcu. Dziś dowiedziałam się, co to za ludzie załóżmy może grupę na messengerze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam a jak się czuje piesek,pytam bo też chciałam tam go kupić na razie mam wpłacony zadatek,i nie wiem czy go odzyskam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, udało się odzyskać zadatek? Bo ja tez wpłaciłam i nie wiem czy się uda. Jestem w trakcie anulacji przelewu w banku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Kupiłam tam cavaliera w czerwcu. Dziś dowiedziałam się, co to za ludzie załóżmy może grupę na messengerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Dzień dobry, jak czuje się Pani piesek? Ja jestem przed wizytą u weterynarza. Dopiero znalazłam te opinie i jestem bardzo zdenerwowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Witam czy z pani pieskiem wszystko w porządku jesteśmy umówieni na odbiór tam pieska i nie wiemy co mamy robić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Ja kupiłam yorka 7 lat temu nie miał żadnych wad ale dużo osób jak
Widać trafia z wadami , dużo słyszałam o nich ;/ lepiej nie kupować nie dać zarobić ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

U nas piesek ok, rodziców ma 5 lat i też ok nigdy nic nie było to może jakieś stare opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Czy jest jakaś grupa na mesengeru ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Proszę o kontakt. Proszę zostawić jakiś namiar na siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Uważać na tych pseudo hodowców. Ta hodowla nie jest zarejestrowana w ZKwP! Kupując od nich wspieracie pseudo hodowców. Psy od nich często są chore z wadami genetycznymi. Niech Was nie kusi niska cena, bo później wydacie x razy tyle na leczenie. Nie patrzcie na to, że piesek piękny i tani, choroby pojawiają się często po jakimś czasie. Uważajcie na tą pseudo i odradzam branie psa od nich. Pokazują swoje prawdziwe oblicze jak zgłosisz, że z psem jest coś nie tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Czy ma Pani od nich psa? Jeśli tak, proszę zostawić namiar - mam kilka pytań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Mam pieska maltanczyka jestem mega szczesliwa️️️ piesek szczęśliwy czysciutki nie rozumie tych bzdurnych komentarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem

Ja tez kupiłem na kielnienskiej 37 osowa siczke,w niedzielę,i teraz się boję, na 100 negatywnych komentarzy 2 pozytywne?
Nic nie rozumiem.
Sunia wydaje się być zdrowa,wesoła,śliczna
A teraz czytam i szok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie rozumie, to może koleżanka hodowców???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat dostępny też na forum: Gościcino
Proponuję pozew zbiorowy. 797913012.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?