Myślę nad własnym biznesem. Działam w grafice, piszę książki, zajmuję się rękodziełem i taki ze mnie artysta renesansu trochę. Jednak ciągnie mnie do otwarcia sklepu internetowego z niebanalnymi prezentami. Byłam zawsze "dobra" w ich wymyślaniu i trafności. Poza już gotowymi pomysłami będzie możliwość indywidualnego stworzenia prezentu po zapoznaniu się ze szczegółami preferencji odbiorcy. Co będzie w sklepie. Wszystko. Rękodzielnicze wyroby własne: książeczki sensoryczne dla dzieci, maskotki, grafiki: plakaty, odlotowe kartki, personalizowane książki np. z zadaniami dla dzieci w różnym wieku, laminowane quiet book, zestawy gotowe fajnie opakowane (np. Pudełko z napisem Stary! ? Olej to i baw się dobrze - z zestawem olejków i wiele tym podobnych pomysłów na gotowe produkty złożone w ciekawe pomysły ich przekazania). Będą ładne opakowania tematyczne z zawartością gotowych rzeczy. Czyli kompletny prezent do dania bez konieczności myślenia nad nim. Będą kategorie będzie wybór duży ale nie "nawalone".
Stąd pytania do Was
1. Czy kupiłabyś prezent w takim sklepie
2. Która nazwa jest Wam bliższa
No nie wiem
Trzym to
Taki pomysł
Ma być troszkę z jajem ale też przestrzeń na ładne rzeczy.
Doradzicie?