Restauracja z klimatem. (1) Witam. Najczęściej przygotowuję posiłki sama, ale czasem lubię się wybrać na... Alusia78 Kasia Szewczyk - opinia (2) Wyjątkowo przytulne miejsce o ciepłym klimacie, które dodatkowo zachęca... Kasia Szewczyk Pyszny policzek wołowy z purée z pasternaka (1) Przyjechała do mnie siostra i byłyśmy tak zmachane robieniem zakupów, że nie... Ala
" W OtwARTej sztuka jest na wyciągnięcie ręki..." Czyżby? (2) " W OtwARTej sztuka jest na wyciągnięcie ręki..." Resturacja miała służyc... klient Dobre miejsce na kawę i ciacho (1) Byłem tam ostatnio z rodziną na niedzielnym obiedzie i powiem tak potrawy są... Rafał Rabczewski dania kuchni austryjackiem - trója (1) Witojcie. Jodlem w Otwartej raz jeden. Zupa z dyni. Pycha, aż brzuch zapycha.... ToJoKomentarzDaje Świeżo i smacznie (1) Jestem częstym gościem restauracji i bardzo zadowolona jestem z miłej... magda Jest Pysznie !!! (1) Bardzo dobra kuchnia, po zmianie ekipy gotującej - teraz dania są na prawdę... MRS Pysznie, pysznie i cudownie (1) W Otwartej byliśmy pierwszy raz w ramach wykupionego grouponu 3 daniowa... Paula Nie polecam (1) Byliśmy z oferty groupon. P. kelnerka bardzo mila. Jeśli chodzi o makarony to... Sylwianna Niestety zawiodłam się (1) Szłam z b. pozytywnym nastawieniem. Programy muzyczne , taneczne, to... M.Sokołowska Nie polecam (1) A teraz krótkie wyjaśnienie czego nie polecam w Restauracji Otwarta. Wszystko... Basia niestety negatywnie (1) skusiliśmy się dzisiaj na lunch w restauracji Otwarta. Chcieliśmy zamówić... asia Tragedia - nie polecam (1) Mikroskopijne dania za kosmiczne ceny - żenada. Drinki to też jakaś pomyłka -... Azjanka Wielkie rozczarowanie (1) Do dziś byłam regularną klientką. Wielokrotnie bywałam w Otwartej, nie tylko... Anna Skandal, skandal, skandal, skandal (1) Skandalem jest fakt, że odkryłam tą restaurację dopiero teraz! Restaurację... Kasia i Dawid Będę omijać szerokim łukiem (1) Jeden wieczór w Otwartej i mi wystarczy - dziękuję za pozostałe. Ceny -... Rozczarowana Nie polecam (1) Nie polecam. Ciasta maja kiepskie, a obsluga pozostawia wiele do zyczenia.... Iwona Już tam nie wrócę. Nie smaczne dania (1) Byłam wraz z chłopakiem około 2 tygodnie temu. Zamówiliśmy lunch za 19zł.... Agata nie polecam (1) Strasznie głośna muzyka. Czekaliśmy bardzo długo na dania. Niestety nie było... ola