Jola - opinia (1) Jakość bez zarzutu, nigdy się nie trafiło nic starego , do tego mają bardzo... Jola pol - opinia (1) część owoców i warzyw słabiej jakości- nadawała się do wyrzucenia po 2 dniach. pol Łukasz - opinia (1) Mile zaskoczyła mnie świetna jakość owoców i warzyw, bez porównania do tych z... Łukasz
Ola - opinia (1) Korzystamy z tego sklepu od początku jego istnienia. Jakość produktów bez... Ola Hanna - opinia (1) Solidna firma. Dostawa sprawna i bezpieczna, jakość produktów bardzo dobra.... Hanna Olga - opinia (1) Polecam, świetne rozwiązanie w czasach koronaswirusa Olga Krzysztof - opinia (1) Współpracuje z gastro food już od bardzo dawna i nigdy nie miałem z nimi... Krzysztof W - opinia (1) Świetna jakość, zrealizowane sprawnie, warzyw i owoców było ponad miarę.... W H.K. - opinia (1) Jakość i dostawa bez zarzutu. Zdecydowanie polecam. H.K. Anna - opinia (1) jestem bardzo zadowolona z dostarczonego towaru, obsługa i dostawa... Anna Terka - opinia (1) Pieczarki stare czarne nie nadające się do jedzenia. Por, cukinie i ogórki na... Terka Krzysztof - opinia (1) Zakupy wniesione na trzecie piętro, dostawca nie miał lekko. Szeroki... Krzysztof