Mieszkanie na Dulina (1) Witam Kupiłem niedawno mieszkanie na osiedlu 5 wzgórz bardzo ładna okolica... Marcin mieszkanie (1) kupiłam mieszkanie na sadowej z całego serca polecam ! basia dobry (1) dobry Rysiek
Jestem bardzo zadowolony (1) Kupiłem mieszkanie w marcu 2012 r. Jestem bardzo zadowolony. W dziale... Marcin duzo sie zmienlo (1) w kokoszkach kupowalam 3 mieszkania i musze powiedziec ze na przestrzeni lat... emi fatalne wykończenie, brak dojazdu SKANDAL (6) KIEDYŚ POPEŁNIŁEM WIELKI BŁĄD! KUPIŁEM MIESZKANIE NA ŚW. HUBERTA W GDAŃŚKU.... mieszkaniec św. huberta Firma z PRL'u (1) Ja nie wiem.... Po prostu brakuje słów. Nikt nic nie wie.. kobiety są miłe... Demi zapiecek (1) Mieszkam 2 rok. Cicho, tylko świerszcze i ptaki, pełno zieleni. Deweloper... Halina diabeł tkwi w szczegółach (1) Problemy z tym deweloperem to problemy z detalami. Po odbiorze mieszkania... ben Katastrofa i dno totalne (1) mieszkam w bloku postawionym wspólnie przez Polnord -Dom ( z ul.Kartuskiej) i... Max MEGA NEGATYW (2) -bark obsługi -jakoś materiałów bardzo tania -wygląd jakaś masakra -GRZYB... piotr OMIŃ SZEROKIM ŁUKIEM WAŻNE ??? PRZECZYTAJ!!! (1) - ODRADZAM JESLI KTOS CHCE TU KUPIC MIESZKANIE NIECH UWAZNA 1 OBSŁUGA... pb kokoszki (1) bardzo mili pracownicy, szczególnie majster na budowie ,,Pięć wzgórz''.... Aga W miare dobra jakos za przystepna cene (1) Trzy lata temu kupilam z mezem mieszkanie na 5 Wzgorzach. Narzekac mozemy... emi jak w Misiu (1) - 3 próby odbioru mieszkania - na kazdej nowy (inny) kierownik budowy -... Andrzej Wciąż komuna (1) Mieszkania w standardzie ekonomicznym, adekwatnym do ceny. Niestety Kokoszki... tra m - opinia (1) Bardzo przyzwoite mieszkania, sciany sa dosc proste (w prawdzie widac jak... m Marta - opinia (1) Witam, miałam troche problemów po odbiorze dotyczących... Marta gość - opinia (1) Mieszkanie oddane terminowo, z niewielkimi poprawkami (ale to jest u każdego... gość Mała - opinia (1) Ogólnie jest ok Mała