Perte

Aranżacja wnętrz Biura projektowe

Gdańsk, Myśliwska 22B/5

Obsługa na najwyższym poziomie! (1) Jedna z najprzyjemniejszych współpracy jaką nawiązałam przy urządzaniu... Asia L. perte (2) Pełen profesjonalizm i kreatywność p.Doroty sprawiły , że po raz drugi... Katarzyna Polecam! (1) Super współpraca! obsługa na wysokim poziomie. Otwartość, elastyczność i... Emilia
Super współpraca - szczerze polecam ! (1) Polecam współpracę z p. Dorotą. Mój projekt był dość nietypowy, ograniczony... Paulina aranżacja domu (1) Jestem prawie na mecie urządzania mojego domu, gdyby nie pomoc Pani Doroty... Dorota Jolanta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą. Wyczucie koloru,... Jolanta 100% satysfakcji (1) Współpraca z Panią Dorotą była doskonała. Cierpliwa, spokojna i najważniejsze... Paweł Zdecydowanie polecam (1) Chciałam podzielić się opinią o firmie. Polecam wszystkim. Obsługa bardzo... Ania Zdecydowanie polecam! (1) Fantastyczne pomysły, które da się wcielić w życie, profesjonalizm w każdym... Alicja Perte (1) Bardzo miła Pani pomogła nam przy aranżacji wnętrza restauracji. Jej porady i... Lucyna Perte (1) Jestem bardzo zadowolona że skorzystałam z ich usług bo sprawdzili sie bardzo... Adrianna Jeśli chcesz mieć mieszkanie swoich marzeń.... (1) Aranżacja pierwszego mieszkania, w dodatku w starej kamienicy, nie jest... Katarzyna Sawicka-Stankiewicz Pracownia PIERWSZA KLASA (1) Zdecydowałam się na tą pracownie pod wpływem umieszczonego na stronie PERTE... GosiaK Waldemar Goitowski - opinia (2) Miałem okazję i przyjemność skorzystać z usług firmy perTE w zakresie... Waldemar Goitowski projektowanie i aranżacja PIERWSZA KLASA (1) Do firmy perTE trafiłam trochę przypadkowo.Wysłałam e-maila z zapytaniem do... sylwia Pracownia godna polecenia (1) Profesjonalne podejście nastawione na jakość a nie na szybkość. Jeżeli... Dariusz Orzeł Iwona Kowalska - opinia (1) Korzystalam z uslugi aranzacji przebudowy mojego 35m² mieszkania w bloku... Iwona Kowalska wioletta - opinia (1) Bardzo jestem zadowolona ze współpracy i projektu aranżacji mojego domu,... wioletta Marek - opinia (1) Bardzo miła współpraca. Polecam wszystkim realizację poważniejszych aranżacji... Marek Godne polecenia! (1) Korzystałam z obsługi tej firmy w obsłudze aran zacji wnętrza i przebudowy... Sylwia Piotrowska