Gosia - ocena (1) Pełen profesjonalizm (doractwo i montaż) Polecam Gosia Mariusz - ocena (1) Bardzo przyjemna we współpracy ekipa. Analiza przypadku, dobór automatu do... Mariusz Damian - opinia (1) Bardzo porządna firma. Wykonanie przemyślane i ustalone. Duże doświadczenie i... Damian
Sławek z Pruszcza Gdańskiego - opinia (1) Jestem pod wrażeniem staranności i fachowości w wykonywanej pracy. Założyli u... Sławek z Pruszcza Gdańskiego Tomasz z Gdańska przedsiebiorca - opinia (1) Popieram profesjonaliści mało zostało takich firm widać że zależy im na... Tomasz z Gdańska przedsiebiorca tomek sopot - opinia (1) Zleciłem firmie Bastech założenie nam napędów do firmy wywiązali się... tomek sopot montaż napędów do bram (1) Polecam innym ta firmę dwóch młodych, sprytnych i fajnie myślących ludzi... Tomek z Pruszcza Gdańskiego napęd do bramy (1) Panowie z firmy serwis it pierwsza klasa, dogadać się można, uczciwie... Monika z trójmiasta julia (1) Tak czytam te wszytskie opinie i powiem tylko jedno zastanwcie się kogo... Julia tomek (1) polecam innym w ciemno tą firmę ludzie wiedza co robią naprawili mi naped... tomek marcin (1) fajni młodzi ludzie, dobry sprzęt montują wiedza jak to zrobić i polecam,... marcin napędy do bramy (1) witam czytając te wszystkie opinie o tej firmie zaprosiłem panów na montaż... Kazimierz z Trójmiasta napędy do bram (1) popieram wpisy wcześniejsze fajni ludzie i profesjonalna firma nigdy nie... marcin z Gdyni Szlabany Trójmiasto (1) Pewna firma z trójmiasta zamontowała nam szlabany gdzie po iluś miesiącach... tomek napedy do bram suwanych (1) Prosiłem o przyjazd pewną firmę aby oceniła i wyceniła mi dwa napędy do bramy... marcin z trójmiasta Szlabany na wspólnotę mieszkaniową w Gdańsku (1) Szukaliśmy firmy do naszej wspólnoty na .... aby założyć szlabany oczywiście... marek ze wspólnoty w Gdańsku Renowacja naprawa silnika do bramy (1) Mają punkt w Łęgowie obok Pruszcza Gdańskiego oddałem im silnik do naprawy ma... Marcin trójmiasto montaż napędu do bramy suwanej (1) Zamówiłem serwis aby ocenił i wycenił mi napęd , zestaw do bramy suwanej... tomek z osowej szlabany w gdańsku (1) W sierpniu poszukaliśmy firmy która zajmuje się szlabanami parkingowymi aby... marek z gdańska tomek gdynia (1) Panowie podeszli do zagadnienia profesjonalnie założyli mi dwa napędy nice... Tomasz