Mateusz Dębski - ocena (1) Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa. Przeglądów dokonuje tam od paru lat.... Mateusz Dębski Alicja Rucińska - opinia (1) W dniu 25 sierpnia miałam przyjemność robić przegląd auta na tej stacji!... Alicja Rucińska Arkadiusz Walewski - opinia (1) Rzetelnie, kompleksowo wykonana usługa corocznego przeglądu auta. Dbają o... Arkadiusz Walewski
Ela - opinia (1) Badanie przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Do tego bardzo miły Pan,... Ela geometria (1) Nie dziwie się, że Pan Damian ma dobre opinie, sama wystawiam, chwalę,... Hania Polecam (1) Fachowa i miła obsługa, przeglądy wykonywane są bardzo rzetelnie, Pan... Michał Geometria u Pana Damiana - Najlepsza w Gdańsku (1) Serdecznie i z czystym sumieniem mogę polecić. ...Mówiłam, że pochwalę ;) Michalina Na duży plus!!! (1) Mogę powiedzieć tylko tyle, profesjonalizm, profesjonalizm. Dziękuje i... Michał Laskowski Stacja godna polcenia. (1) Szybko, fachowo i co najważniejsze załatwione. Marek W. Polecam (1) Pełna diagnostyka usterek w zawieszeniu BMW. Fachowcy na plus. Zbyszek Geometria (1) Z wielką przyjemnością mogłabym polecić Pana Damiana. Fachowość i... Magda Gdańsk Osowa (1) Polecam i dziękuje za pomoc przy wymianie żarówki, bo przy nowych autach to... Michał Przyjeżdżać, sprawdzać i z uśmiechem odjeżdżać! :) (1) Pozdrawiam Pana Stefańskiego i jeszcze raz dziękuje za pomoc w sprawdzeniu... Natali Radzikowska Elegancko (1) Profesjonalna obsługa. Polecam Tomasz Najlepiej. (1) Pięknie dziękuję za szybką i konkretną pomoc sprawdzeniu autka przed zakupem:) Marta Patrząc na obecne czasy, polecam dobrych fachowców! (1) Pan Stefański jak mało kto zna się na rzeczy, cóż więcej mogę powiedzieć ...... Marcin Yamaha XJ (1) Super miejsce na przeglądy na ścigacze :) Polecam! Dominik Polecam (1) Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej zbieżności kół w tej firmie. Na... Marek Geometria kół- POLECAM!!! :) (1) W pełni profesjonalna usługa. Auto znakomicie ustawione. Otrzymałem wydruk i... FORcom Sp. z o.o. Polecam... (1) Profesjonalne badania techniczne!:) Marta