PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witam, jakie mialyście pierwsze objawy ciąży? Ale takie zupelnie pierwsze? Bo ja od tygodnia zaczęłam siusiać co chwile i coś mnie pobolewa w podbrzuszu(kłuje) a to dopiero 21 dzień cyklu. Aaaa i jeszcze w środku dnia zasypiam.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

hmmm pierwsze objawy...ciagle latałam do toalety, mdłości, uczucie senności przez cały dzień i bóle podbrzusza....aaa i potworny ból piersi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

przede wszystkim senność i właściwie jak u mnie to na tym koniec:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

U mnie siusiu i sennosc.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

marcy zrób zabolatoryjne badanie krwi na poziom hCG i bedziesz wiedziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

ja mialam te wszystkie ciazowe objawy w cyklu w ktorym jak sie pozniej okazalo w ciaze nie zaszlam. Nastepny cykl zupelnie bez zadnych objawow a na tescie zobaczylam 2 kreseczki. Takze roznie to bywa ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Jutro alebo we wtorek zrobie test :) Już sie doczekać nie moge....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

wiem pisze to juz setny raz ;-) u mnie test wykazał ciaze DOPIERO jak byłam w 3 miesiacu!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

jak tak czytam to aż mnie bierze ochota na postaranie sie o ciąże ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Ja zauważyłam tylko powiększone i bardziej wrażliwe piersi.
Senność i mdłości wystąpiły w połowie 2 miesiącu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

marcy moim skromnym zdaniem lepiej z testami poczekac do dnia planowanej miesiączki(jesli cykle masz regularne-jesli nie to nawet 4 dni po terminie)...wiem ze ciezko sie czeka choc jeden dzien ale warto:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Hmmm mam bardzo nieregularne ostatnio 45 dni :/ ale pierwszy raz sie tak czuje i czuje ze jestem :) Ale rzeczywiscie chyba poczekam jeszcze kilka dni z robienieniem testu.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

tak czy inaczej dobrze byłoby abys przez te kilka dni nie piła alkoholu nie paliła papierosków:)jesli oczywiscie masz to planach;)no i najlepije zrezygnowac z niekoniecznych leków nawet przeciwbólowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

u mnie to było: powiększenie piersi, ból jajników, a od początku 6 tygodnia mdłości i wymioty. Pierwszy test zrobiłam 4 dni po planowanym terminie miesiączki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Marcy!

No to gratulacje:) Moze przedwczesne, ale jak tak czujesz, to BARDZO prawdopodobne, ze masz fasolke pod serduszkiem:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Senność i jeszcze raz senność.Mogłam spać na okrągło.Potem bóle podbrzusza a ok 20 tyg siusianie na okrągło i to był koszmar.Wypad na miasto na spacer polegał na wiecznym szukaniu toalet.Także daleko zapuszczać się nie mogłam :(

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Apetyt, pochłaniałąm wszystko co miało w sobie białko, piersi mnie strasznie bolały no i spać mi sie chciało, mdłości to dopiero później ok 2 miesiąca. Test zrobilam w dniu spodziewanej @ i wyszedl negatywny, dopiero 10 dni pozniej pojawily sie 2 kreski, polecam testy na HCG koszt ok 37 zł wynik na następny dzień (lub jak bardzo poprosisz panią to za godzinę :D )

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY

Ja tez spałam jak zabita. Od razu po pracy na kanapę, a potem do łóżka i dopiero rano wstawałam do pracy. No i strasznie obolałe piersi miałam.
A z tym spaniem to do dziś dnia nie całkiem mi przeszło ;).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pierwsze objawy ciąży

Dokładnie takie jak zbliżającej się miesiączki. Nie do odróżnienia. Rozdrażnienie, ból brzucha...
Wydzieliny żadnej, nic a nic. Pojawiła się dopiero jakieś 3 tygodnie po spodziewanej dacie miesiączki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....