PO PROSTU KPINA!!!!

ZAWIODŁAM SIE JUŻ PO RAZ TRZECI!!!

Do momentu złożenia zamówienia obsługa jest całkiem miła ALE... od kilku tygoni czekam na obiecaną dostawę płytek podłogowych. I nic... zero informacji z Wemy, żadnego telefonu czy maila z powiadomieniem iż dostawa sie opóźni. Miałam dzis "przyjemność" rozmawiać z pracownikiem Wemy na temat mojego zamówienia ale Pan Krzysztof K. po prostu zbył mnie w bardzo nieprzyjemny i co tu dużo mówić - chamski - sposób.

Dla Wemy klient jest wazny do momentu zożenia zamówienia - bo oczywiście wpłaca kwotę X i juz wiadomo że i tak bedzie jak głupi czekał na swoje płytki zbywany że nie dziś..., że za tydzień,... że towaru nie ma mimo iż miał być...

A co to Weme obchodzi że tracimy przez to???? Nic a nic! W końcu to nie ich sprawa! To nie oni płacą pracownikom za przestój i to nie oni tracą zamówionych wcześniej fachowców.

SALON WEMA W RUMI TO PO PROSTU JEDNA WIELKA KPINA!!!!!

NAPRAWDĘ NIE POLCECILABYM ZAKUPÓW W WEMIE NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI.

ŻENADA I PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PO PROSTU KPINA!!!!

ZGADZAM SIĘ W 1000%
Korzystałam z Wemy we Wrocławiu na Bielanach.
Kupiłam 3 rodzaje płytek z czego 2 rodzaje zostały wydane błędnie. Mam straszne nieprzyjemności przez notoryczne pomyłki pracowników!!!
Nikt do końca za nic nie jest odpowiedzialny. Każdy zbywa pomyłke na innego.
Ciężko jest polegac na tej firmie!!!
NAPRAWDĘ ODRADZAM.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PO PROSTU KPINA!!!!

Tak też sklepu na Bielanach bym nie polecił. Żenujaca obsługa, niedotrzymywanie terminów jedym słowem dno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PO PROSTU KPINA!!!!

kupowalem do calego mieszkania w wemie w gdansku, radomiu i bylem zadowolony. cos sie zepsulo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PO PROSTU KPINA!!!!

Nie wiem, jak Wema w reszcie kraju, ale obsługa na Bielanach - żenada. Na plytki trzeba czekać w nieskonczoność, niemiła obsługa. Nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0