PODZIĘKOWANIA DLA GRZEGORZA

Chciałabym podziękować na łamach tej strony Grzesiowi.Kiedy postanowiłam zrobić prawko nie wiedziałam o jeździe prawie nic zmiana biegów,pas ruchu,górka to''czarna magia''ale na drodze los,a w zasadzie Krzysiu postawił mi Ciebie.Idąc na pierwszą jazdę zastanawiałam się ''co ja właściwie tu robię'' ja i prawko,a jednak inne było moje przeznaczenie. Grzesiu jesteś wspaniałym instruktorem,a przede wszystkim człowiekiem o WIELKIM SERCU,ogromnej wiedzy no i oczywiście cierpliwości dla takiej kursantki jak Ja.Godziny wyjeżdżone w eLce z Tobą to po prostu wielka przyjemność!!!.Te ''miny''i ''haczyki''które mi serwowałeś dały mi pewność,że dam rade.Powtarzałeś mi zawsze ''Dasz rade musisz tylko chcieć''.Pokazałeś że jazda wcale nie musi byś taka trudna .No i chciałam udowodnić wszystkim że dam rade,chociaż można powiedzieć że dałam plamę i za pierwszym razem sie nie udało ale mysle ze w końcu musi sie udać Prawda??? Chciałabym również podziękować Krzysiowi za wspaniałe wykłady na których nie sposób było sie nudzić, wiedziałs jak przekazać to co najważniejsze,żałuję tylko że moja przygoda z
SUNAJ-em dobiegła końca.Życzę Wam dalszych sukcesów zawodowych i mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

UUUUUUUUUU to się nam Grześ ucieszy! Dziękujemy Pani Dorotko! Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0