POŁAWIANIE BURSZTYNU

Witam,

Przeczytałam dziś artykuł o poławiaczach bursztynu. Nie ukrywam, że bardzo mnie ten temat zafascynował. Chętnie spróbowałabym swoich sił w tej dziedzinie oczywiście w miarę skromnych możliwości. Wyczytałam, że jesień/zima/wczesna wiosna to najlepsza pora - ze względu na na ilość sztormów oczywiście. Czy jakiś pasjonat poławiania bursztynu byłby skłonny podzielić się informacją gdzie najlepiej zacząć, lub (żeby nie zdradzać tajemnic) choć szepnąć na której z plaż Trójmiasta jest szansa na znalezienie czegokolwiek? Byłabym niezmiernie wdzięczna
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POŁAWIANIE BURSZTYNU

Zobacz oferte na gruper. Oferują nocleg i poławianie bursztynu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POŁAWIANIE BURSZTYNU

ja z synem spacerujemy na wszystkich plażach ale są miejsca bankowe których nie zdradzam . Bursztynu nie szukaj na plazy lecz w smieciach wyżuconych przez morze .Tam gdzie są patyki kawałki drewna i wodorosty powinny być kawałki bursztynu zapewne niewielkie ale oko cieszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POŁAWIANIE BURSZTYNU

Na Wyspie Sobieszewskiej, po nocy wietrznej i niespokojnej (sztormowej lekko) - znajdziesz bursztynów jak mrówków! I tyle samo poszukiwaczy :-) Dlatego warto pojechać tam skoro świt.

Sam nie wierzyłem jak widziałem okazy, które znajomi stamtąd przynosili.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POŁAWIANIE BURSZTYNU

po pierwsze najważniejsze -skąd wiejie wiatr?
drugie primo-czy jest fala denna ,która wyrzuca śmieć w którym to znależć można bursztyny
trzecie primo-jest taka miejscowośc w Polsce niedaleko trójmiasta gdzie jest wiele ciekawych miejsc do zbirania bursztynu i od którego wzięła swoją nazwę-nie bez kozery
gud lak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze o pomoc,co z tymi kierunkami wiatrów,kazdy mowi cos innego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jak wieje w ląd czyli z północy, ale żeby był bursztyn jest jeszcze wiele czynników,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POŁAWIANIE BURSZTYNU

z ta wyspą Sobieszewską wszystko się zgadza ,mieszkam na niej 27 lat i też połknęłam bakcyla-który dał piękne i niepowtarzalne efekty-pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POŁAWIANIE BURSZTYNU

Witam
napisz dokładnie skąd jesteś, a powiem Ci do której bursztynowej plaży masz najbliżej. Ale musisz być fanką wczesnego wstawanie jeśli coś ładnego chcesz znaleźć. Bo poszukiwaczy coraz więcej a plaż wciąż tyle samo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poławianie bursztynu? Że what?!
https://nutresin-herbapure.com/bg/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ty co za g*wno reklamujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy są tu jacyś gracze w kasynie? (37 odpowiedzi)

Czy są tu jacyś gracze w kasynie?Czy są tu jacyś gracze w kasynie? Chcę trochę zagrać online,...

Transport międzynarodowy (18 odpowiedzi)

Witam, Czy zastanawialiście się w jaki sposób odbywa się transport międzynarodowy? Jakie koszty...

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .