POLECAM NA PODASZA

MOJĄ EKIPĄ WYKOŃCZENIOWĄ NA PODDASZU CHODZI O WEŁNE I PŁYTY BYŁ PEWIEN PAN KTÓRY WYKONAŁ WSZYSTKO PERFEKCYJNIE JESTEŚMY Z NIEGO ZADOWOLENI ZWRÓCILIŚMY UWAGE NA CZYSTOŚĆ NA BUDOWIE GDY PAN P.PRACOWAL U NAS WSZYSTKO ZAWSZE PO SOBIE SPRZĄTAŁ A EFEKT KOŃCOWY IDEALNY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM NA PODASZA

To Pan musiał być bardzo zdolny skoro sam wykonał ocieplenie i zamknięcie poddasza, gdyż to raczej średnio możliwe, u mnie robiło to przynajmniej 2 panów-chociazby ze względu na gabaryty i ciężar płyt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM NA PODASZA

my robilismy taie roboty sami ale jedena osoba i tak nie dala rady jesli chodzi o plyty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM NA PODASZA

przecież nie napisałam że był sam podałam tylko go bo był właścicielem ddziałalności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM NA PODASZA

a ja polecam siebie:) na upartego da rade zrobic samemu bo sa podnosniki do plyt, ale my to robimy we 2, 4 lub 6 osob w zaleznosci od wielkosci zlecenia i terminow. sprawnie szybko i dokladnie, poziomowanie przy pomocy lasera itp itd. ceny od 40zlm2
511523392
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Przeprowadzki (43 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Ile płaciliście za schody samonośne ? (29 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...