POLECAM "SUNAJA"

Polecam SUNAJA początkującym,średnio zaawansowanym, zaawansowanym kierowcom oraz tym którzy chca przeżyć coś niezwykłego podczas praktycznej nauki jazdy.To jest wstęp a teraz do rzeczy.Do OSK SUNAJ trafiłam na jazdy dodatkowe.Miałam możliwość jazdy aż z 3 instruktorami tj.
Janusz , Krzysztof oraz Grzegorz(gościnnie jako wsparcie). Muszę powiedzieć,że na początku mnie to trochę denerwowało. Co jazda to ktoś inny. Egzamin tuż tuż a instruktorzy zmieniają się jak rękawiczki.Powiem szczerze: w rezultacie nic lepszego nie mogło mnie spotkać niż kalejdoskop gwiazd w "L".Profesjonalizm, niesamowite poczucie humoru oraz wysoka kultura osobista to zasadnicze cechy tych trzech gentelmenów,które doprowadziły do tego,że 23.10.2007 r. o godz. 9:35 usłyszałam z ust kata-egzaminatora "zaliczam pani ten egzamin" i do widzenia pani.
Ot na tyle.Papa. Agnieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

"Gwiazdy" z Sunaja pozdrawiają Cię gorąco! Trzymaliśmy za Ciebie kciuki i poskutkowało! Co sześć kciuków, to nie dwa! Już teraz wiesz dlaczego jeździłaś z tyloma instruktorami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0