POLECAM

Nie moge uwierzyć w te wszystkie negatywne opinię. Ja lecze sie u Pani Dr Muczyńskiej od dwóch lat wcześniej 7 lat biegałam po innych lekarzach i dopero Pani Dr Muczyńska wyporwadziła mnie. Starania o dziecko trwały 9 lat Pani Dr pomogła mi rozwikłac ten problem w dwa lata i juz na pierwszej wizycie powiedziała że dłużej niz rok nie będzie trwała jej diagnoza. Jest bardzo profesjonalna, wszystkim moim wynikom sie przyglądała opinie wystawiała sama nie sugerując sie opiniami innych lekarzy ( które nie były trafne) jest dla mnie jak mama przyjaciółka. Nigdy nie poczułam sie ze traktuje ludzi z góry można z nia porozmawiac na każdy temat. Nie rozumiem skąd macie takie odczucia. Poza tym Pani Joanna dla mnie osobiście też jest miła. Teraz jestem w ciązy i Pani Dr Muczyńska skierowała mnie na dalsze prowadzenia mnie do Pani Dr Pankrac która okazała sie wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Jestem wdzieczna Pani Dr za opieke i ciepłe słowo zawsze mnie potrafiła pocieszyć . Dzieki niej jestem w ciąży i dzieki niej nie zwariowałam. POlecam każdemu i naprawde nie powinno w zyciu oczekiwac że ktos dotknie nas czarodziejska różdżką i bedziemy zdrowe.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: POLECAM

w zupelnosci sie zgadzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM

A ja kompletnie nie rozumiem - tu same zachwyty, kilka dni temu tu oraz na portalu Zdrowie i uroda opinie zdecydowanie negatywne - jak to możliwe? Jak tu wierzyć tak różnym opiniom!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: odradzam

bo to pozytywne opinie pisze sama specjalistka super lekarz )))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: odradzam

Ja też się zastanawiam, po co są te portale z ocenami, skoro na każdą dobrą opinię natychmiast jest odzew w postaci negatywnej. I komu wierzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0