POZDROWIENIA

Pozdrawiam serdecznie panią Halinkę z Gdańska i serdecznie dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loud For Love fan klub - Poznan

szukamy informacji o najlepszym polskim zespole: LOUD FOR LOVE. I zapraszamy na strone
http://www.loudforlove.prv.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

moze uda mi sie byc w pracy dzis po poludniu ok. 18-19, musz miec dostep do komputera... Pozdrowienia-

Margarita- niektorzy to maja dobrze... Monako... Ja dojechalam najdalej do Amsterdamu. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

postaram sie byc. Moze mi sie uda- ale nie wiem na pewno. Przepraszam za wczoraj , ale musialem -- ta praca - czasem mam dosyc
lepiej byc lesniczym gdzies gdzie spokojnie w lesie
pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja...

A ja chciałbym popisać z jakąś fajną dziewczyną na e-skrzynkę. Łukasz (@@ - to kod ; ). Ps. Ukryte są w nim lata)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mała Żabka

Witaj Mała Żabko ! Jaki to szczęściarz tak Cię oczarował , że odczarował - Księżniczko ???
Zżera mnie zazdrość - sam bym tak Chciał, a tu co ;
--- już mamy Księżniczkę i ... po ptakach :))
pozdrowienia niezwykle serdeczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

juz jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

chyba cos nie wyszlo -- trudno
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Do jutra , pozdrawiam najmilej jak umie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherku

dzisiaj czuje ze zyje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Internet - Szukam

Czy jest na Karwinach dostawca Internetowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NOca

I znow nocne zagladanie w wasze lisciki -lubie oj lubie pozdrowienia dla tych co odpisuja. Hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

bardzo cie przepraszam za wczoraj, nie przyjechcala do pracy- po prostu nie mialam juz sil. Nie gniewaj sie. W przyszlym tygodniu mam na popoludnie- pozdrawiam slonecznie-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Esclarmonde bedzie w HP o 18 - do max 19. Jak mozesz pogadac - badz punktualny...
pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

all

to tutaj Was zawiało.A ja myślalam , ze przenieśliście sie do anonsów .Pozdrowienia dla wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ozzy

Wiem , że jesteś z Chelmu.czy nie jesteś przypadkiem tym brzydkim brodatym facetem z VIII L.O????I calowales sie z Wieckowicz.Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.BLACH
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Es

no i jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

ja tez... bo nie spie od paru nocy ;-)))
ciesze sie bardzo i zeby tak bylo zawsze:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowity

Pozdrowienia dla wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdansk Miastem Dla Rowerow

Witajcie!

Stowarzyszenie Obywatelska Liga Ekologiczna
ma zaszczyt zaprosic Was na:

coroczny, Wielki Przejazd Rowerowy - tym razem w
dniu 17 czerwca br. (niedziela) Start: skrzyzowanie ul.
Grunwaldzkiej i ul. Klonowej we Wrzeszczu (placyk przy
restauracji Cristal), godzina 12:00. Glownymi ulicami miasta
jedziemy na Dlugi Targ, aby porozmawiac z wladzami o roweryzacji
naszego miasta. Badz tam razem z nami! - wez rodzine (znajomych)
i dobry humor! - pogoda dla rowerzystow to na naszych imprezach
standard! ;-)))

PRZEKAZ TE WIADOMOSC INNYM ZAINTERESOWANYM - DZIEKUJEMY!

Pozdrawiam rowerowo!

Roger Jackowski
koordynator kampanii "Gdansk miastem dla rowerow"
stowarzyszenie "Obywatelska Liga Ekologiczna"
(trojmiejska grupa Federacji Zielonych)
Adres do korespondencji:
ul. Zbyszka z Bogdanca 56, 80-419 Gdansk
tel./fax i aut. zgloszeniowy: (0-58) 520-10-20
e-mail:
www.ole.most.org.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wicherek

niestety to nigdy nie trwa wiecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

morena-boy

OLEJ JESTES ZA MALY NA 13 KSIEGE PANA TADEUSZA !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

moje niespanie? chyba zartujesz... choiciaz dzis znowu imprezka ;-)))
moze trwac bardzo dlugo :-)))), prawda :-)))))?
milego dzionka
ps. bedziesz dzis?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

dopiero teraz jestem w pracy, posiedze jakies 2 godziny, moze jak tu zajrzysz to dryndnij 1 sygnalem? Wiem, ze dzis dzwoniles ale jeszcze bylam w domu. Ciekawe jakbys zareagowal gdybym oddzwonila hi, hi... Ale pomyslalam sobie, ze mozesz sobie tego nie zyczyc wiec spac mozesz spokojnie. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Bylem w pracy, -nie powinienem dzwonic bez uzgodnienia i dlatego dryndnolem tylko raz bo myslalem, ze jestes w pracy i wejdziesz na czat.
pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

jest tu kto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

no ladnie smiejesz sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krabate

stwierdzam fakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FankoFranka

O Franka Kimono Ci chodzi ???

Bo ja go lubię = )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherek

Ja tu jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

f

alicja do szma.. i dziw..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Light

Zwariowalam i jestem na moment, sprobuje pojawic sie jutro o 18 na dluzej.
Katarskie pozdrowienia!
PS.Jestem tu jeszcze przez 20 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Wybacz, ze sie malo odzywam, mam nadzieje, ze trzymasz sie...
Moze jedak uda sie w pt. przed poludniem?
Swietliste pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Light

Katarski usmiech
Katarska nadzieja
zloto zlaczone z blekitem
slowa plyna
niesmialo
cicho
prosza o odpowiedz
czekajac na energie...
PS.Juz jest lepiej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie

Pozdrowienia dla wszystkich "rannych Marków". Właśnie zaspałam na kolokwium z fizycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Es

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Es

przeczytalem maila -- nie chcesz to nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TUWZ

Sorki, skakałam po innych stronach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

b

jak można zaspać o takiej godzinie weźcie się do roboty jak na razie nie pracujecie od 6.00 tylko gnijecie w tych studenckich pubach prześmirdniętych potem i fajkami do nocy chlejąc lub jarając i rozmawiacie o takich bzdetach że głowa boli, chętnie bym wam wszystkim poucinał głowy, jeżeli jest jakiś chętny czekam przyjade (dojazd na terenie trójmiasta gratis)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

alr ty jestes... Pomomo moich zapewnien zaarowno slownych jak i e-mailowych- wiec powtorze jeszcze raz mozesz dzwonic kiedy zechcesz bez ograniczan, chyba ze czasowych (godz. nocne odpadaja bo spie). Jeszcze mi nie wierzysz? Ma wystawic zgode na pismie? Dzis jestem na popoludnie. Jak zechcesz pogadac czy na czacie czy inaczej to zapraszam. Pozdrowienia sloneczne mimo chmur-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

domyslam sie ze jestes na czacie, ale ja moge tam dotrzec dopiero kolo 19, pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Tak . Nie wiem czy uda mi sie byc o 19
w kazdym razie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

ja dzis siedze do 22 przynajmniej, moze uda cie sie chociaz zajrzec do Hyde, na czat tez na razie nie moge wejsc, jest kompletne urwanie glowy przez Boze Cialo i... komputer z ktorego zawsze korzystam wciaz jest zajety, moze za godzine... Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

bywa --to normalne -- praca . trzymaj sie dzielnie
pozdrawiam jak zawsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

gdybys jednak zajrzal tu- daj znac, moze w koncu sie spotkamy... Pozdrowienia mijane-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

dzis nie moge ci jeszcze powiedziec, czy uda nam sie spotkac w piatek, duzo zalezy czy jutro wstane (po dzisiejszym nocnym dyzurze) i pozalatwiam kilka spraw. Odezwe sie SMS-em. Pozdrowienia sloneczne-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurotic

a w jakim sensie ;-))))
bo ja rozsiewam grype ;-)
milego wieczorka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherek

i co tam? jak tam egzamin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LUDZIE!!!!!!!!

jak tam noca nad ta "niebieska" woda Baltycka. Wszystkie koncowki tak smiesznie zjada to prawda . Hej-pozdrawiam ranne ptaszki- jesli tam jeszcze sa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PARANOJA

Dlaczego ta strona nazywa się "Trójmiejski Hyde Park" ?A nie np. "Ohyda Park " kilku nawiedzonych SMS-siarzy , którzy zamiast komórkami posługują się internetem.Bełkot kwitnie tu codziennie do obrzydzenia.Te same osoby nie mają nic do powiedzenia , a jednak ! Nie wiem o co tu chodzi.Mam wrażenie , że za tym stoi gospodarz tej strony.A więc - jaki pan taki kram - Panie TOMKO !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

paranoja pik poka

to samo jest wszedzie
dokladnie
zawsze znajdzie sie jakis palant (czytaj: madry czlowiek) ktoremu sie cos nie spodoba, ktory wszystko zrobilby szybciej, lepiej i w ogole inaczej, tylko szkoda czasu, a moze umiejetnosci, prawda panie PUK PUK? polecam zapoznanie sie z geneza i znaczeniem slowa Hyde Park (na wszelki wypadek podam fonetycznie: hajt park), polecam rowniez strone www.cos_mi_sie_nie_podoba.pl/hajtpark_wedlug_pipoka
nie pozdrawiam
baj de łej nie jestem TOMKO ty glupia kromko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

wrocilam wczoraj z pracy o 1 a dzis musialam sobie przypomniec jaki wlasciwie mamy dzien tygodnia. Znajdziesz dzis chwile? Pozdrowienia deszczowe-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

postaram sie. a to wczoraj to przez moje gadanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

bardzo molo mi sie z toba rozmawialo, nie jestes niczemu winien- czekalam na pierwsza strone, bo red. sie spozniala. W dodatku przeprowadzano jakies prace remontowe i okropnie smierdzialo jakims klejem (butapren?) i sama nie jestem pewna jak to wszystko przeczytalam :-)), jutro zawal! Ale nie powiedziales mi co ty robiles o tak pozniej porze w pracy... Zapomniales parasolki? :-))) Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

oczywiscie zapomnialem parasolki :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

???????

Jestem a tu nikogo nie ma !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Mysle, ze kwestia SMSow zostala juz wyjasniona, prawda?:)))
Ciekawe, czy sie tu pojawisz. Jak mowilam, jestem i posiedze troche, choc powinnam w tej chwili grzecznie zakuwac na jutrzejszy egzamin. Niech Doskonali maja mnie w swej opiece:)...
Katarskie pozdrowienia!
Ps.Zaraz.. to Ty chyba jednak nie dostales tamtych pierwszych maili? Czekam na list.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jak fajnie, ze sie na chwile pojawilas:))) Szkoda, ze na tak krotko..
Czemu nie moge przesiedziec z Wami np. calej nocy na chacie? Ech... lece, formy muzyczne czekaja, az laskawie zaczne je czytac, tak aby cokolwiek zapamietac. Prof. opowiadal dzis anegdoty o Krzysztofie Meyerze. Na jednym zjezdzie kompozytorow mianowicie namowil paru kolegow i pomalowali bok "malucha" kolezanki na kolor kontrastujacy z reszta karoserii i ustawili go w poprzek na schodach. Ech, srodowisko artystow... i gdzie ja sie pcham:)))
Wieczorne pozdrowienia, trzymaj sie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

co2%$%5454
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

przepraszam za wyjscie "po angielsku" pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Cześć! Monako to nie było miejsce gdzie zawędrowałam najdalej.Całe Lazurowe Wybrzeże przejechałam we Francji a dalej to Costa Brawa ispora część Katalonii:Barcelona, Montserrat, i parę innych miejsc.Pogoda dopisywała więc było ekstra.
Pozdrowienia Od Ekipy Łosi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRO - Magazyn Prawdziwych Internautów

Ukazał się już nowy (16) numer Magazynu PRO. Można go czytać on-line, lub
zassać z naszej strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margarita

zdjecia i wspomnienia masz na pewno wspaniale. Czy przydarzylo ci sie cos co mozna by nazwac anegdotka w czasie tych podrozy? Milo bedzie przeczytac :-). W moich podrozach bylo kilka zabawnych zdarzen. W Holandii przeprowadzali nas przez dzielnice czerwonych lamp gdzie w odleglosci sredniowiecznej uliczki (jakies 2 m nie wiecej) sasiadowal kosciol gdzie normalnie odbywaly sie msze i przybytek uciech z wystawionym zywym towarem na wystawie. A w Budapeszcie pewna Wegierka poczestowala mnie malenka papryka, ktora wcinala jak kartofle. Co dzialo sie pozniej ze mna nie opisze, bo zajeta bylam lapaniem powietrza, piciem wody itp. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o co chodzi

w sumie nie wiem o co Wam chodzi i o czym Wy w ogole mowicie, ale milej zabawy ludziska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktos

Bo ty nie wiesz w kim sie zakochalam. A zakochalam sie w ideale tzn nie w moim ideale bo tak sobie go nie wyobrazalam. No ale moj ukochany jest idealem . A myslalam ze nie ma idealnych facetow no i dlatego beznadziejnie, no i tez dlatego ze za nim ciegle teskie.. mysle o nim a to juz nie jest w moim zachowaniu normalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

Smiales sie tylko nie wiem z czego. Czekam na wyjasnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak to będzie?

Od poniedzialku zaczynam prace w Gdansku. Przeprowadzam sie tu z Torunia.
Na poczatku sam, bez rodziny. Jak to bedzie? Troszke czuje sie juz samotny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krabate

a czy to wazne? smialem sie z "milosci". jak sie to tobie zdarzylo to juz cud ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

Czemu zaraz cud czyz nie jestem czlowiekiem? Przeciez nic co ludzkie nie jest mi obce :PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

skoro zycie jest wieczne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O pułkowniku Kiszczaku

Dzisiaj Płk Kiszczak przebywał w następujących miejscowościach : Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo, Stegna, Jantar, znowu Mikoszewo, Świbno i tradycyjnie już Brzeźno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oświadczenie

Pułkownik Kiszczak wyraża swoje szczere ubolewanie z powdu nieobecności Esclarmonde o godzinie 5.10 rano pod dworcem głownym w Gdańsku. Płk Kiszczak dementuje także pogłsoki jakoby tej nocy miał nadepnąć na jeża. Pogłoski o uczestnictwie płk w procesji Bożego Ciała w Wejherowie w dniu 14.06.2001 są nieprawdziwe, albowiem tego dnia Płk przebywał (patrz niżej). W niedzielę Płk pojawi się pod pomniiem Jana III Sobieskiego i będzie chiał pożyczyć na piwo. Chętni do użyczenia mu pożyczki proszeni są o zgłoszenie się w wyżej wymienionym punkcie Gdańska. Jednocześnie Płk Kiszczak chce gorąco zaprzeczyć jakoby to on pisał głupawe teksty pod idiotyczną ksywą Pik - Pok. Płk Kiszczak uważa, że jest to szkalowanie jego dobrego imienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ad. Oświadczenia

Przyniosę 12 groszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stowarzyszenie Gdynskich Fotografikow

Czesc ludki, dawno mnie tu nie bylo...
Wsrod Was jest wiele osob, ktore zajmuja sie fotografia. Chce stworzyc Stowarzyszenie Gdynskich Fotografikow (nazwa robocza). W planach: wynajecie pomieszczenia na (prawie) profesjonalna ciemnie fotograficzna, pozniej wyjazdy w plenery. wystawy, itp. Bedziemy tez wspolpracowac z Gdanskim Towarzystwem Fotografikow, ktore dziala juz ponad 45 lat. Jezeli wiec robisz fotki i chcesz sie wlaczyc, napisz.
Romeo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

......

, , Odkochalam sie w tobie.
odchodze. dluzej nam nie po drodze juz.
Nie zatrzymasz mnie niczym.
Nie mam zludzen ni zyczen.
Stracil wiare nasz Aniol Stroz.

Za te noce splakane w twych ramionach samotne,
za te nerwy zszargane,
za to serce niemodne,
za te kule przy nodze,
za pociagi pospieszne,
za to wszystko - odchodze (...)

I nie znajdziesz mnie nawet w niebycie.
Odkochalam sie w tobie
- zycie.

Grazyne Orlinska cytowala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przebaczenie

nie wolno ci byc zbyt surowym wobec niej.
Ona ma tak wiele spraw. ktorym musi stawiac czola.
Tak wiele spraw dogladac...
Jezeli czasami ona nie zdola dotrzymac slowa
musisz po porostu wybaczyc jej....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjazn

oni sa przyjaciolmi od lat.
Jak prawdziwi przyjaciele moga polegac jedno na drugim.
Ale to wszystko wydaje sie teraz ulegac zmianie.
Z powodu niej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkanie

to nie moze byc pierwszy raz kiedy spotkalismy sie.
My musielismy spotkac sie wczesniej.
Musielismy widziec sie przedtem.
W dawnym snie.
Moze 800 lub 900 lat temu.
Jedno z nas wyjechalo.
I nigdy nie wrocilo.
Az do dzisiaj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pokusa

zatelefonowac do ciebie to jest wielka pokusa.
Pomyslec, ze podniesiesz sluchawke i powiesz:
wlasnie myslalem o tobie.
Wlasnie czekalem az zadzwonisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A.

Ajednak warto zyc A. -no i kochac tez ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

chce przyjsc :-)))))
postaram sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pustynia kulturalna w Trojmiescie

Dzien dobry,

Przebywam akurat na 2-tygodniowym urlopie u mojej rodziny w Gdansku. W dlugi weekend (14-17 czerwca) postanowilismy skorzystac z oferty kulturalnej Trojmiasta m.in. Teatru Wybrzeze. W programie: "Tutam" B.Schaefera. Nzwisko autora znane , recenzje pochlebne. Jednak gdy zadzwonilem zeby zarezerwowac bilety, spotkala mnie niemila i niezrozumiala niespodzianka. Otoz dowiedzialem sie , ze teatr jest nieczynny (nie tylko w Boze Cialo) ale i przez caly weekend. Najdziwniejszy byl jednak powod zamkniecia. Okazalo sie , ze jest to rekompensata za przepracowane soboty. Nastepne przedstawienia od poniedzialku. Dobrze , ze nie w godz. od 8 do 16 jak w urzedzie, choc pewnie do tego tez dojdzie.
To straszne , aktorzy byli zmuszani do pracy w soboty , no i wreszcie wywalczyli wolne , co z tego , ze akurat wtedy kiedy bylaby szansa , ze bedzie w teatrze publicznosc. Ostatecznie nie jest to czynnik niezbedny do funkcjonowania placowki kulturalnej , choc powinien.
Wiele slysze na temat upadku kultury w Polsce , ze teatry i filharmonie swieca pustami itp. Moze wlasnie dlatego , ze publicznosc nie ma szansy tych sal zapelnic. Przeciez to jest jakies nieporozumienie. Cztery dni wolnego a w calym Trojmiescie nie dzieje sie absolutnie nic. A jest to podobno najwiekszy osrodek kulturalny na wybrzezu. Jest tu Teatr Wybrzeze (z filiami), filharmonia, opera , Teatr Miejski w Gdyni, Teatr Muzyczny, Polska Filharmonia Kameralna , Capella Gedanensis , ze wymienie tylko czesc tzw. "oferty" kulturalnej Trojmiasta. I co z tego , ze jest tyle , skoro tak naprawde nie ma nic.I tak jest zawsze gdy jestem w Gdansku, jedynie ostatnio czynny byl teatr Atelier w Sopocie , moze dlatego , ze prowadzi go Niemiec i musi na siebie zarobic. Czynne sa tylko kina , wiec nie ma co potem narzekac na amerykanizacje upodoban kulturalnych Polakow. Po prostu nie maja innego wyjscia. Ja tez bede musial isc w koncu do kina.
Zeby nie bylo nieporozumien co do mojego punktu widzenia, tez jestem pracownikiem kultury (muzykiem). Rowniez jest to kultura niemasowa ( gram wspolczesna muzyke powazna glownie kameralna) . Gdybym stwierdzil , ze nie bede gral koncertow w sobotnie badz niedzielne wieczory , lub tez ze za to nalezy mi sie w nastepny weekend wolne , musialbym zamowic karetke reanimacyjna dla organizatorow, ktorzy umieraliby ze smiechu. Roznica polega jedynie na tym , ze ja nie dostaje pensji , niezaleznie od tego czy chce mi sie wystepowac czy nie , tylko jak zagram - to mi zaplaca , a jak nie - to zagra kto inny. I moze to jest recepta na pustynie kulturalna , jaka jest Trojmiasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherek

Tak przelotem. Raz jestem raz mne nie ma.
Gardziołko wyleczone.
Można przepukać wodą z solą ; ) EE feee
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciri

jak egzamin?
przepraszam, ale nie zdazylam do Sopotu. Jak sie zaczynal seans dotarlam dopiero do domu. sorki, ale bylam na rowerze z qmpela
milego dnia
ps. pomodl sie za , mnie jutro :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krabate

wszystko jedno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

lepiej????
milego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurotic

jakie fe???? usmiech na twarzy i nalezy powiedziec mniam :-))))
cio tio znaczy fe? ;-)
milej soboty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Romeo

Czy Ty przypadkiem nie wspolpracowales 4 lata temu jako kamerzysta z Gdynska Telewizja Regionalna ? Jesli to Ty, przypomnij sobie wypad wraz z Ewa i ze mna do Brodnicy Dolnej w celu nakrecenia programu- wywiadu ze swiadkami (P. Melania i Jej pies:))) Nigdy w efekcie nie widzialam kasety. Czy ta telewizja jeszcze istnieje?
Ufologiczne pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Rzecznika PLk. Kiszczaka&ekipy z wyprawy

Wyrazam wielkie ubolewanie z powodu mojej nieobecnosci na wyprawie i przepraszam za zamieszanie. Mam nadzieje, ze w dalszym ciagu jestem mile widziana na srodowych spotkaniach, a jako rekompensate przyniose tak uwielbiana ostatnio cytryne:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Wiem, mialam podac adres, dzis to zrobie, wybacz...
Co u Ciebie? Pamietaj, trzymam za Ciebie i mam nadzieje, ze sie odezwiesz.
Swietliste pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Big Totoro Smile?
HEEEEEEEEEEEEE
Zdałam piekielny egzamin z Materialow Konstrukcyjnych!
YES !!!
Życie jest piekne!
To jak z tym czatem ?
Magiczne pozdrowienia
i pamiętaj o pętelce
tylko bez wyprowadzania zadnych wzorow
a mnie tylko ciekawi jak by zmierzac ta Ein i Eout ????
nie moglam wczoraj zasnac i zastanawialam sie na szerokoscia tej nieszczesnej rzeki i za Chiny oby Demokratyczne nie moge dojsc do niej tylko i wylacznie z dlugosci brzegu i predkoski rzeki. Brrr...
U_U znaj maniaka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Choroba zapomniałam!!!
Bylam na Zgrupowaniu Tai--chi
to znaczy na Ognisku Integracyjnym
jej ale bylo fajnie
niezle zesmy szalaly z Yume
ale winka wypilam tylko tyle co bylo na dnie kubeczka! Naprawde!
a soczku jablkoweo nie tknelam ! sniiiiif
wrocilam do domu o 11 wieczorem
U_U i zastalam tylko moja matke
szokuś
ale reszta w koncu wrocila
jak oni sie tak moga szlajac po nocy
widac moga
do zobaczenia jak najszybciej
udanych experymentow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

po co sie wypalac? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherek

juz dawno po wypalaniu siebie.
wypalilem siebie dawno temu.
i nie pomogla mi siebie odnalezc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Owszem, to ja. Ale skąd wiesz ??? A co do TV, to już od dawna nie istnieje. Kasety nie widziałaś, bo materiał nigdy nie został zmontowany i nie ujrzał światła dziennego. A szkoda, bo p. Melania była... szkoda słów. Najbardziej podobał mi się jej "uśmiech" i fryzura. :o))))
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stowarzyszenie Gdynskich Fotografikow(2)

Informacja o SGF-ie po raz drug:
Wsrod Was jest wiele osob, ktore zajmuja sie fotografia. Chce stworzyc Stowarzyszenie Gdynskich Fotografikow (nazwa robocza). W planach: wynajecie pomieszczenia na (prawie) profesjonalna ciemnie fotograficzna, pozniej wyjazdy w plenery. wystawy, itp. Bedziemy tez wspolpracowac z Gdanskim Towarzystwem Fotografikow, ktore dziala juz ponad 45 lat. Jezeli wiec robisz fotki i chcesz sie wlaczyc, napisz.
Romeo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Cześć!
Pozostałe mi po wyjazdach wspomnienia i zdjęcia to niezapomniane pamiątki. Ale moim marzeniem jest jeszcze Majorka. Mam głęboką nadzieję, że to też uda się zrealizować. Chwilowo muszę kończyć .
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

najpierw sam siebie musisz znalezc...
milego wieczorka
ps. mily prawda?
usmiechnij sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESCLARMONDE- sms dostalam, nie martw sie juz mam pieniazki i dotrwam do wyplaty, wybacz ze pisze tak skrotowo, ale dzis znow mam dyzur nocny i na dodatek goraczke, pozdrowienia-

MARGARITA- zycze ci wielu urlopowych wrazen, moze kiedys pochwalisz sie zdjeciami, pozdrowienia dla calej Ekipy Losi od chore Nefer

ALCHEMIK- mam nadzieje ze nie przepracowales sie i dychasz jeszcze, dzis znow mam nocny dyzur a jutro chyba znikne z Hyde, przeziebilam sie i chyba pojde na zwolnienie. A dzis zamkniecie! Znowu wyjdzie fatalnie, bo goraczka ciagle rosnie. Pozdrowienia i trzymaj sie zdrowo-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherku

Ale musisz przyznać, że owiele smaczniejsze dla podniebienia, są np. truskawki.

Fe, to.. to może jednak głupie słowo, ale wiesz fe np. mogą być zgniłe pomarańcze = )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaka jest najlepsza strona do pobierania darmowych dzwonków? (5 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, Czy kiedykolwiek bolała Cię głowa, szukając strony internetowej, z której można...

Własna firma? (45 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Apel w trosce o ekosystem (6 odpowiedzi)

Apel w trosce o ekosystem, dotyczący dokarmiania ptaków, które są niezwykle pożyteczne, bo gołębi...