Paktofonika - Hip-Hopowa podróż do przeszłości

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Trójmiasto! Przed wami wyjątkowe wydarzenie! Po ponad 22 latach od premiery albumu Kinematografia legendarna PAKTOFONIKA po raz pierwszy wystąpi w Trójmieście! Rahim i Fokus wraz z gośćmi, których stopniowo będziemy wam ogłaszać, w trakcie tego dwugodzinnego show, oprawionego niezwykłą wizualizacją przeniosą was w czasy, do których każdy wraca z nutką sentymentu!Ta hip-hopową podróż do ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pusto haha

Czlowieku ja za ten koncert bym 1500 zl zaplacil. Widziales liste gosci? Mam pytanie do ludzi ktorzy juz bywali na koncertach w arenie. Czy mozna tam kupic piwko lub mocniejsze alkohole?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kondycja

Cześć, widziałem ich teraz w Łodzi na rap fescie. Piękne przeżycie, zagrali 3 kawałki, nie było "Jestem Bogiem", chwile ulotne rapowała cała arena. Mam tylko nadzieję, że kondycyjnie wytrzymają. Czas jednak leci...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwko na pewno

Byłam na zadzwońcie po milicje i bar był otwarty, niestety tylko jeden i kolejki kilometrowe, wiec lepiej wziąć na zapas - dają tacki do przenoszenia kilku kubków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ich rap jest nieśmiertelny.

Znam na pamięć całą "Kinematografię". pełna hala śpiewająca "Jestem Bogiem"? to będą ciary!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to jest "Early Entrance"?

Early Entrance? Drzwi? Może mi ktoś wyjaśnić tą nowomowę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

odpowiedz

wchodzisz 30 minut przed normalnymi biletami
możesz zając lepsze miejsce oczywiście jeśli chodzi o płyte możesz stanąć przy samej scenie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyjaśniam. To nie nowomowa.

To język angielski. Znaczy obcy. Kumasz?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Marcin Kowalczyk

Idę na koncert tylko dla niego, jego kawałki "AWB" oraz "spotkanie z zarządem" to kwintesencja nowego rapu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3