Palenie smieci Kielno gmina Szemud

Sezon grzewczy juz się zaczął a sąsiad kopci Z komina wydobywa sie smuga czarnego dymy .Dzwoniłam do gminy i zgłoszenia wraz z zdjeciami przyjmuje kancelaria@szemud.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia wyruszą na inspekcje zobaczymy czy cos się zmieni .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Palenie smieci Kielno gmina Szemud

A gdzie ten sąsiad ? Na jakiej ulicy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezeli nie palisz śmieci to nie masz sie czego bać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie pale w ogóle. Pytam, bo obok mnie też jeden chyba pali śmieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie tylko w Kielnie palą śmieci, wystarczy przejechać przez Kamień po zmierzchu to nie ma tam czym oddychać. Tam się wycwanili i palą plastikami jak jest ciemno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Palenie smieci Kielno gmina Szemud

Popieram. Mam już dosyć wdychania tego świństwa. Niektórzy są niereformowalni. Niestety mój sąsiad także.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moi sąsiedzi również! Dom jednorodzinny: 3 piece i 3 kominy smrodzą bezlitośnie po zmroku! Na piece brak kasy ale na nowe
auta jest! I zrozum tu człowieku taki sposób myślenia!
Sąsiedzie dlaczego mnie trujesz!?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

No trzeba się poczuć jak za czasów króla Ćwieczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To właśnie typowe wiochmeny. Palą śmieciami żeby pokazać się BMW. Filozofia typowego zakompleksionego patola. Piec gazowy mu nie poprawi samopoczucia ale jak podjedzie BMW pod sklep to poczuje się jak Carrington. I dla tych nędznych chwil ci*la grosze. Bo wiadomo że innyn patolom z jego otoczenia to imponuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Serio tak to sobie tłumaczysz??? Bo ja zwykłą głupotą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja uważam ze to nie tylko głupota ale przede wszystkim fałszywie pojęte oszczędności. Choroby w przyszłości zjedzą wszystkie
oszczędności!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślą ze są cwani. Spalają plastiki pomiędzy wrzutami dozwolonego materiału. Najlepiej jest to widać po wystawianych śmieciach!
I tutaj te właśnie Gmina mogła by sprawdzić! Oprócz próby z pieca czy komina! Cóż jaka Gmina ( prężność i zaangażowanie urzędników)
taki smród!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy po zgłoszeniu do gminy była interwencja? Zamierzam to samo zrobić ale nie wiem czy gmina zareaguje. Nie można okien
otworzyć i wywietrzyć przed snem! Masakra! A może by tak zadziałać wspólnie bo pojedynczo nie ma szans. Motto: Sąsiedzie
dlaczego mnie trujesz!?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje na początek podawajcie tu adresy. Nie muszą być dokładne. Jeżeli czytają to forum to szybko przestaną palić syf. A jak nie czytają to powie im sasiąd, który czyta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co cisza ? Czyli akceptujecie że ludzie trują wasze dzieci, że umrzecie przedcześnie na raka ? Dzwońcie na policje jak coś widzicie. Całe kielno od kosciola do gosi śmierdzi niewiarygodnie, jak by się wjeżdżało do spalarani odpadów z asfaltem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i co wyruszyli czy nadal cicza? Minął miesiąc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Minęły 3 lata od wpisu Tessy i czy w tej kwestii cokolwiek się zmieniło? Nic. Poza tym ze na portalu ekoeter.pl przybyło zgłoszeń
o zanieczyszczeniu powietrza w Gminie Szemud na które Wydział Ochrony Srodowiska ma obowiązek reagować ale nic nie czyni w tym
kierunku! A my się nawzajem nadal zatruwamy. Zgarniamy dotacje na piece i solary i kupujemy nowy samochód. Nikt nie kontroluje na co
wydawane są te pieniądze! Wydaje się że jesteście cwani. Uważajcie bo .życie was przechytrzy a wtedy będzie już za późno!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łapka w dół oznacza że sam kopcisz!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dzieje się... (8 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...