Pamiętajcie o WOŚP

WOŚP zbiera tym razem na sprzęt do szpitali dziecięcych.
Dzięki takim akcjom Wasze dziecko może w pewnym momencie swojego życia po prostu żyć dalej.

Pamiętajcie, ze nie wrzucicie jutro do puszek w centrum handlowym, ponieważ obecna władza w Polsce pozamykała je.
Możecie wesprzeć młodych wolontariuszy, którzy będą zbierać do puszek na ulicach polskich miast.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Marta Kaczyńska-Sumniewska-Dubieniecka-Zielińska chciała podarować na aukcję WOŚP swoją suknie ślubną, ale po zastanowieniu się zrezygnowała, bo taka suknia to się może jeszcze przydać.
Tak słyszałem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moje Bąbelki zaraz po urodzeniu miały badany słuch w ramach programu WOŚP. W książeczkach zdrowia jest naklejka z serduszkiem :)
Dziękujęmy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja się oczywiście bardzo cieszę, że jest wielka orkiestra i że jest taki dobry i wspaniały człowiek jak Jurek Owsiak. Bardzo się cieszę, że wszyscy dumnie noszą czerwone serduszka. Uważam, że my tu wszyscy powinniśmy się zalogować albo zarejestrować i w avatarach sobie ustawić ten najpiękniejszy na świecie symbol czerwonego serduszka. Jeszcze koc z takim serduszkiem każdy Polak powinien sobie zamówić i siedzieć jutro cały dzień owinięty tym kocem. Koc z czerwonym serduszkiem w każdym domu - to piękne hasło powinno zjednoczyć cały naród. Mam nadzieję, że jutro padnie kolejny rekord i te rekordy będą padać do końca świata i jeden dzień dłużej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

przed chwila poznalam kogos komu
mozna byloby choc na chwilke pomoc
dopoki sie nie ogarnie
taka zrzuta
jest ktos chetny
?

jakby sie ktos pytal
czemu nie ja
to
odpowiadam moge troche
ale reszte musze zostawic na swoja rodzine
no tez musze z czegos zyc

jest konkretna osoba
do ktorej mozna pojsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy się nie przejmuję tymi minusami, ale co ja widzę? 4 minusy za taką laurkę? My tu już mamy odpowiednie teksty przygotowane dla takich hejterów. Po pierwsze rozumiem, że każdy z minusujących chętnie podpisze oświadczenie, że w razie choroby i pobytu w szpitalu rezygnuje z korzystania z jakiegokolwiek sprzętu zakupionego przez Owsiaka. A po drugie to życzę im wszystkim... Kurde, jeszcze nie jestem w pełni zresocjalizowany i życzenie śmierci w samotności i męczarniach oraz narodzin chorych, zdeformowanych dzieci jakoś nie może przejść mi przez gardło/palce. Odwiedzę sobie profil pani od plastusiów z TVP, to może się nauczę. Walka w obronie Jurka wymaga radykalizmu, tu się nie bierze jeńców. Zakrzyknę zatem ponownie: kocyk z czerwonym serduszkiem w każdym domu albo chore dzieci i śmierć w męczarniach pod szpitalnym płotem! Sieeemaaaa

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Pamietajcie kto jest przeciwko temu, by Polakom było lepiej.

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Orkiestra od 2016 została przez władze nazwana hecą. Hecą wg obecnej władzy jest oddolna pomoc dzieciom.

Postanowiłem sobie sprawdzić, co na to Polacy.
Wyszło ze mają w dooopie to, co na temat WOŚP sądzi jedna czy druga PiS-miernota.
Teraz w rok zbierają tyle, co wcześniej nie udawało się w dwa.

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po ataku nożem na prezydenta Adamowicza padły serwery trójmaista, więc nie mogę skomentować bardzo ciekawego zjawiska, jakim jest motywowanie pomagania dzieciom nienawiścią do jakiejś głupiej partii postokrągłostołowej. Tak se piszę na próbę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rawen te wszystkie minusy są moje
aż tyle ludzi cię nie czyta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba mieć jakieś hobby. Ale ja przecież nie wiem kiedy będzie ognisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mogę mieć różne poglądy polityczne ale to co się stało to próba morderstwa...
Mam nadzieję że Pan Adamowicz przeżyje a sprawca odpowie za swój czyn
I to jeszcze podczas koncertu charytatywnego
no rzesz urwa....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

W TVP info mówią, że zrobił to Stefan Miłosz. Ktoś inny podaje, ze źle usłyszeli, bo nazwisko to W...t. Napadał na banki.

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,16058158,22_latek_skazany_za_cztery_napady_na_banki_z_bronia_.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja już za stary na rozsiewanie plotek się robię. Kiedyś lubiłem ubiegać mainstream zanim pojawi się oficjalna narracja. Teraz tyle znalazłem i idę spać. Szkoda chłopa i dzieciaków. Ale kto jeździł po świecie ten wie, ze słuzbę zdrowia na sorach mamy najlepszą. Zupełnie nie rozumiem, czego mielibyśmy się wstydzić. W życiu nie chciałbym być leczony gdziekolwiek poza Polską. Dadza radę, mam nadzieję
https://www.wykop.pl/wpis/38247097/mirki-bo-az-sam-w-szoku-jestem-znam-osobiscie-napa/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Jaka chemia niemiecka do domu (3 odpowiedzi)

Jaka chemia niemiecka do domu, czy specjalistyczna, a może raczej standardowa?

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...