Witam! Pragnę gorąco podziękować Pani Rachelli za nadzieję i jej cenne wskazówki. A jednak, cuda się zdarzają, jak przepowiedziała mi Pani Rachella w noc sylwestrową. Przyszłam po pomoc i podpowiedź, bo naprawdę nie wiedziałam, jak mam uporządkować swoje życie, jakie podjąć kroki, bo każde działanie kończyło się fiaskiem. Byłam na życiowym rozdrożu. Nie układało mi się zarówno w życiu zawodowym, rodzinnym, jak i prywatnym.
W ciągu 8 miesięcy, jak przepowiedziała Pani Rachella poznałam wspaniałego mężczyznę, choć naprawdę nie wierzyłam w istnienie kogoś, z kim czułabym się szczęśliwa. Poza tym Pani Rachella przestrzegła mnie przed niewłaściwymi wyborami i w nowej pracy układa się doskonale, a i z mamą się pogodziłam, i znów jest jak dawniej :)
Bardzo przyjemnie mi się z nią rozmawiało. Wiele rzeczy sama wiedziała o mnie. Pośfięciła mi kilka godzin. Te informacje, które otrzymałam warte są swojej ceny. To było niesamowite spotkanie! Wróciłam do domu natchniona nadzieją w lepszą przyszłość. Dziękuję serdecznie Pani Rachello!!!