Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Temat dostępny też na forum: Chylonia
Jak wróble ćwierkają w roku 2024 w miejscu obiektów Tesco , OBI i przyległym parkingu powstanie osiedle mieszkaniowe !
Wychodzi na to ,że po zakupy towarów w markecie OBI będziemy jeździć do ... Castoramy lub Leroy Merlin w Rumi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Tak to prawda. Główny deweloper Gdyński pan Sz. przyklepał tą inwestycję znika wszystko obi, tesco, drichman, adidas i zoologiczny. Warszawka już się cieszy wieżowce na 20 pięter.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Chyba kogoś zdrowo popierdaczyło. Jak zlikwidują OBI to po głupią żarówkę czy coś potrzebnego na już trzeba będzie gonić do Castoramy albo do Leroya na Karwiny. Nie mówiąc już o zoologicznym - w Żako na Chyloni jest potwornie drogo a w ZOO Karinie w miarę przystępnie kupuję karmę dla psa - średnio widzę jeżdżenie do Batorego albo Riviery po worek specjalistycznej karmy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zarowke kupisz w pawilonach na rogu u chlopa co ma czesci do samochodu,wiec nie rob z siebie sieroty ,ponadto ja wole zaplacic 2 zl wiecej i dac jemu zarobic niz sieciowce obi
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

No fakt ,sklepik na rogu w pawilonach koło Stokrotki jest sklepikiem niedocenianym . Zwłaszcza przez ludzi zmotoryzowanych . Jakiś czas temu akumulator odmówił mi posłuszeństwa . Wymiana na nowy, ale gdzie ?
Na Hutniczą daleko . Poszedłem więc do tego sklepu ,przedstawiłem problem i okazało ,że już tego samego dnia po kilku godzinach pod sklepem wymieniłem zamówiony akumulator na nowy , przy cenie internetowej ! Problem z głowy i na miejscu. Nigdzie nie musiałem jeździć .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Proponuję zakupy robić na stronie zooplus.pl mają dużo taniej, a niżeli w zoologicznych. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

w Internecie kup jak wiesz co potrzebujesz. W Karinie przystępne ceny? :D Długo tam pracujesz? :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Szkoda specjalistycznej karmy dla twojego przygłupiego przedłużacza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Ta karma była nie dla psa tylko właściciela
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, czy będą chętni na taką lokalizację . Pewnie będą bloki stały puste jak na Władysława IV , gdzie nikt nie chce teraz mieszkać w takim hałasie i zgiełku ulicznym .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Frajerzy na taką lokalizację już na pewno znajdą zapewne z warszawki lub warmi i mazur
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie, czy wy w ogóle macie jakies pojęcie o świecie? Przecież tam jest miejscowy plan, ktory mówi, że to teren handlowo usługowy, no to o jakich blokach może byc mowa? Jezu... xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Dzieciaku o czym ty piszesz ???
I te twoje "xD" haha
Moja córka tak pisała jak miała 14 lat
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziadek, odejdz od kompa, bo ci hemiroidy puszczą xD nie ma się do czego merytorycznie przyczepić, to się przyczepi o "xD". Facecik nie może przeżyć, że go kobieta wysmiala hahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

A masz jaja żeby powiedzieć mi to w oczy ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jemu akurat ostatnio jaja wycieli w parku podczas spaceru.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

byłam wczoraj w apterce w tesco,facet powiedział ze zamyka aptekę umowa do konca listopada,cukiernia sowa czynna do soboty i kończą interes,z tego co mi powiedzieli to w tym miejscu ma powstać 10 bloków.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie kupiłbym mieszkania w tym miejscu, bezpośrednio przy obwodnicy . W miejscu ,gdzie startują wszystkie pojazdy łącznie z wyjącymi motocyklami ,których ryk silników słychać w całym Demptowie i Pustkach Cisowskich.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapewne będzie osiedle grodzone mur i płot na 20 metrów typowe getto. a w tych czasach co to za problem hałas??? Okna 3 szybowe z dobrą akustyką i po problemie. poszukaj a znajdziesz takie okna tylko zobacz cenę. Przy takiej budowie to za 1zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cukierni Sowa nie szkoda, biorąc pod uwagę asortyment i godziny otwarcia. Jedyna apteka w okolicy :( Ciekawe, czy mieszkańcy dostaną jakiś sklep czy pozostanie im Żabka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Apteka była potwornie droga, obsługa niesympatyczna, wcale nie żal mi tego, że zamykają.
Natomiast totalnym nieporozumieniem było zamknięcie apteki w przychodni Vitamed na Pustkach. Mnie na szczęście już problemy Pustek mało co dotyczą, z uwagi na przeprowadzkę do Chyloni. Aczkolwiek, żal mi moich rodziców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Tata meganką podjedzie, nie ma dramatu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla ciebie wszędzie obsługa jest niesympatyczna. W przychodni, na poczcie, w stokrotce czy w Justynce. W szkole nauczyciele ci nie pasowali, w autobusie kierowcy i pasażerowie. Problem to ty masz, ale z głową.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łoł niestey plan zagospodarowania od grudnia 2021 mówi budowa osiedla mieszkaniowrgo wielokondygnacyjnego. Podziękujcie tym na których głosowaliścue. A po drugie teren jest netto sprzedał atal a ten rąbnał zmianę i główny deweloper miejski to zaklepał. Cóż zatkało kakało
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

No ale podobno Obu ma grunt na własność, a co z media markt? Też zamkną? Trochę bieda.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Media markt i brw zostaje teren pod tesco obi deichmann zoo karina i adidas nalezy juz do dewelopera któremu teren opchnęło netto a nasz szef deweloperów z um wydal pozwolenie na wierzowce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niedługo handel będzie zlikwidowany i będą same budynki mieszkalne a po zakupy będziemy na rowerach jeździć 15 kilometrów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

glosuj dalej na Szczura to tak bedzie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

https://investmap.pl/w-miejsce-nieczynnego-marketu-tesco-w-gdyni-powstanie-nowe-duze-osiedle-mieszkaniowe.a303162
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Grunt pod obi nie był własnościowy. Media Markt zostaje. Ten teren nie należy do obszaru działki na której powstaną budynki mieszkalne. Możecie spać spokojnie i wpadać do ekipy Mediaka na Kcyńskiej, nie ma planów zamknięcia tego sklepu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Dzięki, wolę kupować w polskich sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Parking przy byłym Tesco przy ul.Kcyńskiej.

Taką mamy radę dzielnicy i włodarzy miasta.
Jedna z większych dzielnic bez dostępu do marketu budowlanego. Maskra.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?