Parking

nasza administracja twierdzi że nie ma zgłoszeń o brakujących miejscach parkingowych a auta parkują po krzakach. likwidacja parkingu płatnego spowodowała kataklizm parkingowy a oni wszędzie robią rabatki z kwiatami i stawiają słupki. logiki brak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Uwielbiam tego typu posty - ogólne i możliwe do dopasowania w zasadzie do każdego miejsca w mieście i nie tylko. Duża ilość bloków? Za mało miejsca, bo gdzieś ktoś ogrodzi działkę gdzie wcześniej parkowano albo w miejscach gdzie parkowali mieszkańcy zaczynają parkować pracownicy pobliskich firm. Duża ilość nowych osiedli? Maksymalnie zagospodarowane działki i miejsca gdzie ledwie mieszkańcy dają radę parkować. Dawne tereny miejskie? Wspólnoty wykupują lub dzierżawią podwórka i się grodzą, likwidując ogólnodostępne miejsca do parkowania, czasami utrudniając życie nawet własnym mieszkańcom, robiąc w miejscu dawnego klepiska ogródek z rabatkami. W związku z powyższym napisz proszę o jaką okolicę - ulicę Ci chodzi? Administracji mamy 4 w obrębie samego PSM, a do tego dochodzi jeszcze kolejarz i o ile się nie mylę Nauczycielska, a pewnie jeszcze jakąś pominąłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

rzeczywiście nie zaznaczyłem. chodzi o ulice Jagiellońską.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a dlaczego płatny parking zostal zlikwidowany? ktos cos wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ponoić ma być budowana tam Szkoła Montesosri. Pytanie co stanie się z istniejącym budynkiem szkoły na rogu Jagiellońska/Chłopska? Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jagiellońska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Parking

Administracja kłamie, są zgłoszenia ale oni mają to gdzieś. Dodatkowo jeszcze zabrali miejsce parkingowe i ustawili stojak na rowery jakby chodników było mało. Do tego pełno rabatek. Tylko straż miejska zadowolona, bo zawsze znajduje pełno aut żeby mandat wypisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...