Brawo!Szacunek! (1) Witam:)Miałam okazję skorzystać z usługi Partsclub:)I całe szczęście ,że... Justyna---AutoKram Pozdrawiam Frajerow reperujcie tam swoje samochody (1) Ja juz tam nigdy nie zostawie swojego samochodu tam na ulicy kochanowskiego w... adam Polecam!!! (1) Każda możliwa usterka została nam szczegółowo wytłumaczona. Nawet sposób... Rafał
Vectra C (1) Wymieniałem 2 chłodnice, cały układ hamowania, nabijałem i odgrzybiałem klimę... Sławek zadowolenie (1) Oddałam do serwisu Seata Ibize w dniu wczorajszym, dzisiaj odebrałam sprawne... Beata Polecam (1) Wymiana tarcz, klocków, płynów i rozrządu - wszystko tego samego dnia,... bj ok (1) Obsługa wyjątkowo uprzejma i profesjonalna. Nie zbywają klienta nawet jak... kamil Polecam!!! (1) Znów mi pomogli, tym razem z autem dziewczyny, zamarzła w te mrozy szyba,... Zbyszek Turbo i płyn chłodniczy Astra G. (1) Do naprawy było turbo oraz wyciek płynu chłodniczego w Astrze G. Fachowa i... Michał L. POLECAM!!!!!!! (2) SERDECZNIE POLECAM MILA I FACHOWA OBSŁUGA 10+ Karolina - opinia (1) Bardzo miły i profesjonalny serwis. Samochód naprawiony sprawnie i solidnie,... Karolina 10+ (1) Witam, z tego miejsca chciałem serdecznie polecić SERWIS Partsclub. Robiłem u... Bartek polecam (1) Tydzień czekałem na wolny termin ale warto było. Moj Audi A6 został... jędrzej gwoździk ;) (1) Tanio szybko i solidnie, polecam !!!!!! widac ze chłopaki nie sa z przypadku... Karolina JEDNYNY TAKI SERWIS W TRÓJMIEŚCIE!!! (2) Naprawdę jeden z nielicznych serwisów na terenie Trójmiasta , który dba o... Janusz Natek - opinia (1) Polecam. Pełen profesjonalizm. Obsługa na najwyższym poziomie. Natek SZCZERZE POLECAM (1) Super dobry serwis! Ekspresowo wymienili mi przed wyjazdem tarcze i klocki... Marcin Polecam (1) Gorąco polecam: moje pełnoletnie auto zostało naprawione i nasmarowane za... Zielony Peugeot Gorąco polecam! (1) Pojechałem do tego serwisu pierwszy raz i mam bardzo pozytywne wrażenie.... Leszek ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Wszystkie pozytywne opinie jakie znalazłam na temat tego warsztatu okazały... Peugeot