Patodeweloperka.

Zapraszam do lektury. W szczególności odpowiedzialnych za zrujnowanie ładu przestrzennego naszej uroczej miejscowości.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Patodeweloperka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj na jednej z inwestycji deweloperskich w Bojanie zauważyłem Panów budowlańców przyklejających ocieplenie w temperaturze -1°C (słownie : minus jeden stopni Celsjusza).
Korzystając z okazji chciałbym serdecznie pogratulować deweloperowi oraz Panom budowlańcom tej niesamowitej i innowacyjnej technice pozwalającej na używanie kleju w temperaturze poniżej 0 stopni. Jesteście Panowie niesamowitymi innowatorami, forpocztą postępu technologicznego, pierwszą jaskółką zmian jakie zachodzą w technice budowlanej. Jeśli klej którego używacie to wasz własny wynalazek to radzę go szybko opatentować. Moglibyście stawiać takie budynki w strefie podbiegunowej. Pozdrawiam cieplutko wszystkich nieszablonowo myślących budowniczych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

A tak. Ostatnio przy mrozach Panowie na inwestycji Nowe Bojano przy Warszawskiej też kładli po nocach tynk. Pozdrawiam mieszkańców gdy za 10 lat wyjdą te wszystkie buble..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z tego co sie orientuje to nie inwestycja "Nowe Bojano" tylko te 3 blizniaki przed, ale fakt, jacys geniusze to musza byc co takie fuszerki robia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

tam buble wychodzą już po pół roku, tynk odchodzi płatami, zacieki jak w górskich jaskiniach, wystarczy się przejść po tych inwestycjach i zobaczyć. Eldorado deweloperskie się skończyło a fuszerki będą wychodziły hurtowo, brawa dla przygłupich deweloperów, chcieli oszczędzić na klientach to teraz będą naprawiać w nieskończoność.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niech odpada jak sprzedane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (58 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...