Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?

Opinie do artykułu: Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?.

17 tys. mieszkań, siedem nowych parków, 178 obiektów usługowych powstało w Gdańsku przez ostatnie cztery lata - wyliczał w środę Paweł Adamowicz, który w ten sposób podsumowywał swoją czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Gdańska. Zaprzeczył jednak, by było to jednoznaczne z jego startem w kolejnych wyborach.W środę, w nieprzypadkowym miejscu, bo w siedzibie Amber Expo, które znajduje się tuż przy stadionie PGE Arena, prezydent Paweł Adamowicz wyliczał, jak zmienił się Gdańsk w latach ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak Franciszka Cegielska

A wiesz kim był Pan A. - nikim, a nawet gorzej. Wysłowić się nie umiał i był to najmniejszy mankament... A wiesz, że Franciszka Cegielska też była żoną przy mężu i gospodynią domową? Jesteś przeciwko awansowi kobiet? Co za podła natura - bruździć, bo nie ja tylko ona... ? Zołzo ty!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chcemy porządny skatepark w Gdańsku

Propujmy aktywny tryb życia, jak w Gdyni.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem w tym roku w Poznaniu

Gdańskowi do pięt nie dorasta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może to jest jakiś eksperyment socjlologiczny

PiS i PO badają do jakiego stopnia prezydent musi wkurzyć obywateli, żeby Ci woleli już głosować na cielaka Jaworskiego?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdańsk zyskał tytuł miasta brudasów i pijaków,

syf, szkło, smród na każdym kroku
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Stanowczo mówię -nie złodziejowi i kombinatorowi adamowiczowi.

Powiedz ludziom skąd masz tyle mieszkań ? Na giełdzie wygrałeś ? Czy w ruletkę ? A może w 6 w lotka ? Sam nie wiesz ile ich masz ?
ludzie przejrzyjcie na oczy kogo wybieracie .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz mieć rację, Tomaszu, ale możesz też przesadzić w przeciwną stronę. Taka wiara w instytucję menadżera może okazać się naiwna. Nie jest też wyrazem szczególnej elegancji zwrot: "pierwsza lepsza", a już tym bardziej: "dziewczyna z ulicy", jak też założenie a priori, że ktoś inny niż zgodny z Twoją koncepcją " dopcha się do koryta i zacznie żreć"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

;)

niech sie tak nie pokazuje bo i tak kazdy wie ze to Jest zlodziej i kawal mendy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak mam oddawać głos na kogokolwiek innego, skoro nie wiem, kim ci ludzie są. Nie zrobili nic po czym można byłoby ich rozpoznać.
Adamowicza wszyscy znają, dlatego na niego głosują i dlatego na pewno znowu wygra.
Nie wiem jeszcze co zrobię, na razie wstrzymuję się od głosu, być może mój głos będzie pusty, ale na wybory pójdę na pewno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

panie Adamowicz a jak tam dziury w jezdniach?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stary to powiedz na którego złodzieja z tej czwórki głosować jak jestes taki mądry
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezależnie od osób kandytadów obecnych i przyszłych

Sprecyzujmy co z tego rozwoju jest zasługą miasta, a co wynika z otoczenia zewnętrznego. I odwrotnie: jak dużo jest istotnych elementów w mieście, na które miasto nie ma wpływu, np. słynne dziury wstydu. Ile jest Gdańska w Gdańsku? Ile zostało utracone? Ile wspaniałych spraw dzieje się niezależnie od miasta, samorządu, prezydenta? Jeżeli tak to dlaczego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat na termin wykonania prac ten pan nie ma wpływu. Co nie zmienia faktu, że temu panu już podziękujemy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki wynajem

płacisz jak za kredyt :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiedzie=wiecie

sorki za błąd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

edek

jedź już na stocznie do roboty bo głupoty wypisujesz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korekta

Zenonie, pomijam osobę, o której mówisz, ale Gdańszczaninowi nie przystoją takie teksty, bo fenomen tego miasta zawsze polegał na otwartości. To jego genius locii. Przy czym to właśnie przybysze i w odległej historii i dziś - dokonywali wiele dobrego dla naszego miasta. Nie jest zasługą gdzieś się urodzić, ale raczej własny wybór, gdy można wybierać inaczej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

POPIERAM

daj se spokoj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0