Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?

Opinie do artykułu: Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?.

17 tys. mieszkań, siedem nowych parków, 178 obiektów usługowych powstało w Gdańsku przez ostatnie cztery lata - wyliczał w środę Paweł Adamowicz, który w ten sposób podsumowywał swoją czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Gdańska. Zaprzeczył jednak, by było to jednoznaczne z jego startem w kolejnych wyborach.W środę, w nieprzypadkowym miejscu, bo w siedzibie Amber Expo, które znajduje się tuż przy stadionie PGE Arena, prezydent Paweł Adamowicz wyliczał, jak zmienił się Gdańsk w latach ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie lubie Pana i tyle
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

20 lat nic-nierobienia?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

lecz się lemingu

czy ty ślepy i głuchy jesteś ???
nie widzisz co twoje POpierdułki dookoła rozkradają ! Ty też za to bedziesz musiał płacić !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

a gdzie ten wolny rynek? może HONG KONG

...............za dużo wsi24 :-)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

POrażka na każym kroku !

Takich złodziejskich rządów nie było nawet za pRL-u !!!
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4

Może zacznijmy od rozmowy o zadłużeniu

a potem przejdźmy do kiełbaski.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ankieta ankietą....

w opiniach 90% głosów przeciw obecnemu Prezydentowi, a w ankiecie 40% poparcia...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

kontrkandydaci do d..

cztery lata różne grupy krytykowały Adamowicza, ale gdy przyszło wystawić swojego kandydata, to na urząd prezydenta wysunęli Ewę Lider, gospodynię domową., lalę na rowerku. Żenada! Straciliście mój głos i zaufanie!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

W Gdyni kontrkandydaci to już w ogóle DNO.
Np. pisowski aparatczyk Horała - pieniacz i krytykant, od lat zasiada w radzie, ale nic dla mieszkańców dzielnicy nie robi.
Dziambor od..... Korwina .... ekhm.... nie wiem czy nie żal w ogóle opisywać. Ktoś kto reprezentuje Mikkego nie powinien w ogóle kandydować, ale on chce się dostać do sejmu i to jest jego cel - typowy karierowicz z bardzo nieciekawą przeszłością. Nie ma nawet poparcia mieszkańców swojej dzielnicy.
Różański - etatowy poczciwy kandydat bez umiejętności. Siedzi cicho i wyskakuje co 4 lata jak Filip z konopi.

W dodatku nikt z nich nie ma programu wyborczego, ani narzędzi do tego by zmieniać miasto na dobre. Tych dwóch młodych chce się dostać do Sejmu RP, więc w przypadku wygranej przeczekaliby te 4 lata w Gdyni spędzając je na krytyce poprzednich władz, pokazaliby się trochę w tv, a później uciekli do Warszawy - taka prawda. Znam ich, więc wiem jakie mają plany polityczne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Walisz ogółami....

Nie życzę sobie byś podpisywał się jako Gdańszczanin, jeśli nie widzisz tego co przez ostatnie 10 lat się w GD zmieniło. Takich pesymistów życiowych i skrajnych maruderów powinni leczyć z ich problemów.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 46

Wynik poparcia dla Jaworskiego jest miarą stopnia zidiocenia społeczeństwa.

To, co mówi i robi ten człowiek świadczy o jego debilizmie. Zresztą, odnosze wrażenie, że partia PIS po większości jest taka. Jej stosunkowo duże poparcie społeczne jest dowodem na to, jak ogłupiała jest niemała część Polaków. Świadczy to też o tym, że pozostałe partie, a szczególnie PO, nie spisuje się za dobrze w roli odpowiedzialnej i sprawnej partii politycznej. Konieczna jest poprawa. Ale, czy zadufanie w sobie obecnych liderów pozwoli na taką odmianę?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 16

Teraz żona budynia dała mi minusa?????

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

chcę tylko zauważyć że ludzie uciekają

do miejscowości ościennych, przemeldowują się tam i tam płaca podatki, zazwyczaj to ludzie klasy średniej bo ich stać na budowę domu za miastem a to oznacza, że wpływy do kasy miejskiej spadają...

ja też się stąd zwijam bo jak mam jeździć po dziurawych drogach to już wole po wiejskich dziurawych drogach a nie na jakiejś dzielni miasta,
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

W sumie dobrze, niech wygrają. Z tych wymienionych największy szacunek mam do Wojtka - koleś na poziomie, wykształcony, doświadczony itp. Nie dał się zwabić do Warszawy i nie połasił się kasę poselską. Najmniej odpowiada mi Jacuś - taki mały cwaniaczek. Nasz Paweł po środku - chociaż entuzjastom nie jestem :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

wybory

Jako głosujący na PiS mam wielki zal do władz PiSu o ponowne wystawienie Jaworskiego ,bo to staje się śmieszne , i co w takiej sytuacji ma zrobić wyborca?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta ankieta jest po to, że jak nie zaznaczysz pierwszej pozycji to

wpadną do ciebie "przez pomyłkę" gliniarze w kominiarkach, ot tak dla kurażu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2