Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?

Opinie do artykułu: Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?.

17 tys. mieszkań, siedem nowych parków, 178 obiektów usługowych powstało w Gdańsku przez ostatnie cztery lata - wyliczał w środę Paweł Adamowicz, który w ten sposób podsumowywał swoją czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Gdańska. Zaprzeczył jednak, by było to jednoznaczne z jego startem w kolejnych wyborach.W środę, w nieprzypadkowym miejscu, bo w siedzibie Amber Expo, które znajduje się tuż przy stadionie PGE Arena, prezydent Paweł Adamowicz wyliczał, jak zmienił się Gdańsk w latach ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmiana na kogokolwiek? Czy masz coś konkretnego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

a czemu mialby ich nie uwazac za matolow a wrecz debili skoro 3 razy go wybrali mimo patologi pokazywanej w roznych programach i opisywanej w gazetach?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie te najwyższe czynsze?

Podaj dane z innych miast.

W Gda wysokość czynszu w komunałkach zależy od wysokości dochodów najemcy. I to jest bardzo rozsądne.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Uważam ,że ...

ci wielokadencyjni trójmiejscy "wodzowie" powinni stanąć przed obliczem swoich wyborców i dokładnie co do grosza rozliczyć się ze swoich wszystkich osiągnięć - porażek oczywiście żadnych nie było !
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaczął kampanie

W tych 17tys mieszkan p.Adamowicz ile jest panskich ?Z pensjimniej wqiecej 15tys.Mamy dosc rzadow panskich platnych parkingow na naszych ulicach strazy miejskiej lupiacej kierowcow skorumpowanego urzedu komunalnego i wielu innych niezdrowych sytuacji a przedewszystkim obiecanej przez panskiego kolesia zielonej wyspy ktora nas kosztuje corocznymi podwyzkami wszystkiego.Najbardziej jednak lezy nam na watrobie system zdrowoty w szpitalach i porzychodniach oraz wasza ustawa smieciowa na ktorej zarabiacie jako urzedasy krocie dojac mikeszakncow gdanska
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to skleroza dobrze napisał!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tak jak ewa lieder teraz

Strach pomyśleć co będzie jak wygra...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

bo to zadna opozycja co widac po glosowaniach i r******h taki jaworski 3 razy w d... dostal a dalej go wystawiaja z uporem maniaka zamiast dac kogos innego kogo mieszkancy by zaakceptowali.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak można chcieć głosować na adamowicza przecież to kpina. Tak marnotrawione pieniądze na totalne bzdury. Ciemiężyciel Lisiecki jego zastępca, układy i przekręty w referacje sportu, CBA w urzędzie miasta, dziadowskie ZDiZ, totalna kampania przeciw kierowcom samochodów. Nie dajcie się ogłupić i podziękujmy temu panu
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tymi mieszkaniami i Amber Gold to faktycznie Budyń wtopił i nie zyskał zaufania
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też w młodości byłem chudszy

I bez grosza. Dziś mam samochód i mieszkanie. Dziwne - nie? W dodatku nie ukradłem. Kredyt spłacam.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 18

Ale czy masz innego odpowiedniego? Nie wystarczy biadolic, ale trzeba mieć dobrego kandydata! A u nas wywalic a potem się zobaczy.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Matematyka to wielkie słowo

może wystarczy prosta tzw. "arytmetyka elementarna"
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na kogo innego głosować? Kogoś sensownego, innowacyjnego, z otwartym umysłem, kogoś kto chce dobrej współpracy nie tylko w samym Gdańsku, ale i Trójmieście czy całej aglomeracji... na kogo?

Tylko proszę nie pisać tekstów w stylu 'każdy tylko nie Adamowicz', bo takie myślenie nie prowadzi nigdy do niczego dobrego.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 12

W Gdyni jest podobnie !!!

Max. dwie kadencje i kopa ! - potem to już tylko sodówka uderza do głowy !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

A mnie się teatr podoba

Ale może dlatego, że nie jestem miłośnikiem tych cukierkowych rekonstrukcji które mieszkańcy dumnie (i błędnie) nazywają starówką
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 40

dolicz do tego opal ok 200-300 mc i wychodzi stawka jak w beverly hils a standard jak .... szkoda słów.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie mieszkam w Gdańsku, ale się wypowiem :] Adamowicz jest niezwykle pewny siebie. Wczoraj widziałam w tv i sensowny wydawał się ten z SLD, ale partia... :/ natomiast ten z PiSu sprawia wrażenie strasznego pieniacza przesiąkniętego Warszawką. Obawiam się, że Adamowicz wygra, ale nie w pierwszej turze.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8

Prawda dotyczaca realizowanej polityki Adamowicza

zero przemyslu tylko turystyka i handel. Na razie nie ma problemu ale jak zniszczy wszystko do końca i skoncza się pieniadze z Unii to zrobi się ogromny problem. Nie będzie zakladow ( spadna pieniadze z podatkow ) czyli pracy wiec ludzie zaczna uciekać zwłaszcza specjalisci ( czyli pieniądze z podatkow dalej będą spadac ) . A utrzymanie całej rozbujanej infrastruktury na czele z muzeami, obiektami sportowymi, kulturalnymi, urzędami itd. będzie roslo. W efekcie inwestycje stana, zwiększy się i tak duże bezrobocie, infrastruktura zacznie podupadać, młodzi bez perspektyw pracy uciekać, podatki dla tych co jeszcze zostaną w tej lokalizacji dla ratowania sytuacji wzrastać czyli nastapi efekt domina. z parotygodniowej turystyki i przecież tez w końcu upadającego handlu ( nie będzie kto i za co miał kupowac ) nie wyżyjemy sami się zastanowcie przy wyborach jest nad czym bez względu na poglady jeżeli uważacie ze tak nie bedzie prosze o nie minusowanie a merytoryczne uwagi dlaczego
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moim zdaniem w Gdańsku widać inwestycje - zwłaszcza w ostatnich latach, ale tylko dlatego, że miasto było dość mocno zaniedbane i startując z tego poziomu wydawać by się mogło, że zaszły niewiadomo jakie zmiany. A przy poprzednich kandencjach Adamowicza tylko marniało. Ale dobrze, że w końcu ruszył głową - trochę.
Mnie osobiście najbardziej przeszkadza to, że w Gdańsku jest brudno i że nie czuję się w nim bezpiecznie.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 12