Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?

Opinie do artykułu: Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?.

17 tys. mieszkań, siedem nowych parków, 178 obiektów usługowych powstało w Gdańsku przez ostatnie cztery lata - wyliczał w środę Paweł Adamowicz, który w ten sposób podsumowywał swoją czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Gdańska. Zaprzeczył jednak, by było to jednoznaczne z jego startem w kolejnych wyborach.W środę, w nieprzypadkowym miejscu, bo w siedzibie Amber Expo, które znajduje się tuż przy stadionie PGE Arena, prezydent Paweł Adamowicz wyliczał, jak zmienił się Gdańsk w latach ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prypomnij sobie sklerozo

Jak został wybrany na prezydenta miasta,był gołodupcem i miał ze 20 kilo mniej.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 1

oj obleśny, obleśny, obleśny... on jest;)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

zaden rozwój

gdzie się ten Gdańsk rozwija, w którym miejscu bo chyba nie ul. Piwna i Wyspa Spichrzów po tylu latach, w porównaniu do Gdyni i Sopot, miasto zostaje daleko za dinozaurami. Po za sezonem nic się nie dzieje, w tygodniu knajpy sa szybko zamykane, brak koncernów na długiej (gdzie kiedyś były tłumy) kamienice na obrzeżach starówki się sypia. Nie ma gdzie parkować to gdzie tu rozwój? Zamiast rozwoju domniemywam , że rozwój jest ale w portfelu radnych...
To jest jakiś absurd !!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 3

"zostałby" lemingowski matołku;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekasz na Mesjasza

Narodzie wybrany?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jarosław

Tak to by było coś , Jarosław został by w końcu Prezydentem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ludzie to głupi są

Jak ma kilka mieszkań to na bank musiał nakraść i naoszukiwać?

Nie ma to jak zdrowa polska zawiść...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 39

paranoja

Adamowicz przypisuje sobie rzeczy które ktoś inny zapoczątkował i doprowadził do końca. Niech lepiej powie o beznadziejnym teatrze szekspirowskim, jak ten sarkofag wygląda na tle kamienic? Beznadziejnie! On wszystko robi pod siebie a nie dla mieszkańców.
popieram tę opinię 75 nie zgadzam się z tą opinią 14

ankieta taka jak wszystkie inne

co do kandydatów to mam nadzieję, że KNP lub RN wystawi swojego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niestety patrząc na kontrkandydatów muszę przyznać Ci rację.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szkoda tylko że PiS nie potraktuje serio tego regionu i nie wystawi kogoś nowego

Wystarczyłby nawet ktoś niezależny z listy poparcia albo znane nazwisko z Warszawy
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 7

Warto zaglosowac na KOGOKOLWIEK poza budyniem. Aczkolwiek wystawienie przez PiS Jaworskiego to jakas kpina i naplucie w twarz gdanskim wyborcom tej partii.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

wybory

Gdańszczanie, błagam nie wybierajcie tego człowieka na następną kadencję, już się dość nachapał i rozdał tym co nie powinien, własnych pracowników w urzędzie nie potrafił upilnować a ci handlowali mieszkaniami jak chcieli
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdańsk stał się już w pełni europejski.

Tu nawet pies Adamowicza (byle miał poparcie PO) wygrałby wybory w I turze.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

bogactwo

ja też chcę wiedzieć ale jak to zrobić skoro sam Adamowicz tego nie wie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

AmberGold, OLT, PGE Arena, PortService, mieszkania komunalne, inwestycje drogowe, nepotyzm i kolesiostwo, brak wsparcia hokeja..

i tak można wymieniać w nieskończoność ale ludzie są i tak totalnymi ignorantami
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 5

a jaki jest final pracy CBA

chcę w koncu wiedziec jak bogaty w mieszkania jest prezydent mojego miasta
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 0