Katarzyna - opinia (1) Do doktora Tomasza trafiłam po wielu latach błędnego leczenia i prowadzeniu u... Katarzyna Alexander Piskun - opinia (1) I found dr. Zaranski at Znany Lekarz and based on feedback a made an... Alexander Piskun jb - opinia (1) Fajna klinika, super personel. Właściciel zaangażowany i z misją. jb
Magda - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wybrałam Perfect Smile Clinic w... Magda Leszek Grusznis - opinia (1) Klinika Perfect Smile jest w stu procentach profesjonalna. Od drzwi pacjent... Leszek Grusznis Krzysztof - opinia (1) Bardzo duża empatia w stosunku do pacjenta. Krzysztof Zdrowy uśmiech (1) Trafiłem do dr Tomasza Zarańskiego celem konsultacji protetycznej , Pan... Piotr Z Bożena Daszewska - opinia (1) Do pana dr Tomasza Zarańskiego trafiłam z rozległym stanem zapalnym zęba,... Bożena Daszewska Konsultacja stomatologiczna. (1) Konsultacja stomatologiczna u doktora Tomasza Zarańskiego, przebiegła bardzo... Sara Profesjonalna pomoc i serdecznośc. (1) Przyszlam z ogromnym bólem i załamana, otrzymalam konkretna fachową pomoc ale... Ania Polecam (1) Wysoka jakość leczenia. Nowoczesny gabinet. Polecam 100% pacjentka