Perfectgda

Damian Kurasik, Perfectgda. Czy ktoś może korzystał z usług? Jaka jest opinia o tym wykonawcy? Z tego co słyszałem jest bardzo nierzetelny i nieterminowy. Potrafi np. wziąć zlecenie i ciągnąć je tygodniami za długo żądając przy tym pieniędzy. Ale waham się, bo ceny konkurencyjne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na fixly widać jak kłuci się z jedną panią. Nie trzyma terminów z tego co widać. Raczej bym nie polecał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt na fixly jest rozmowa z jedna z klientek, tak mniemam, ale pozostałe komentarze na 5* więc chyba dość rzetelny człowiek, A klienci tez są różni. Patrząc po pracach i komentarzach i po własnym pierwszym wrażeniu, sprawia wrażenie dobrego fachowca, zresztą byłem i oglądałem jedna z jego prac, naprawdę są na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam. Nie dotrzymuje terminów, zasłania się milionem rzeczy (a to córka/choroba/wyjazd) bierze zaliczki, a potem się nie pojawia. Zlecenie do tej pory nie wykonane, Pan się przestał odzywać, nie odbiera telefonów.
Termin wykonania miałam na koniec sierpnia i dalej jest nieskończone. Jak już się zjawiał to raz - dwa w tygodniu na kilka godzin, a potem znów cisza. Mimo wielokrotnego wyciągania ręki z naszej strony Pan Damian po prostu to olał. Szkoda nerwów na człowieka, który zachowuje się jak g*wniarz i jako rozwiązanie problemu uważa po prostu ignorowanie go. Skrajnie nieodpowiedzialny dzieciak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

dobry i tani projekt domu (16 odpowiedzi)

gdzie najlepiej kupić lub zamówic projekt domu? macie jakieś doświadczenia i wskazówki?

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?