Perfekcyjnie! (1) Perfekcyjni są tacy nie tylko z nazwy :]. Świetny kontakt, profesjonalne i... Julia i Jan Polecam!!! (1) Mieliśmy okazję korzystać z usług Perfekcyjnych na naszym małym przyjęciu... Ola zabawa (1) Kochani!!! Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej oprawy... Jacek
Opinia (1) Wszystkie usługi weselne w jednym miejscu to niesamowita wygoda.... Romualda Perfekcyjni!!! (1) Perfekcyjni to klasa sama w sobie! Jesteśmy bardzo zadowoleni, chłopaki dali... Iwona i Dawid Perfekcyjnie Perefkcyjni :) (1) Perfekcyjnych znaleźliśmy przypadkowo, ale ani trochę nie żałujemy. Marcin to... Paulina Wesele 08/2018 (1) Z czystym sumieniem polecamy wszystkim Perfekcyjnych! Super kontakt, wszystko... Asia & Darek Perfekcyjni (1) Numer 1 na rynku:-) wiedza co robia, znaja sie na swojej pracy. Muzyka bardzo... Natalia i Lukasz Krótko pisząc - są PERFEKCYJNI. (1) Marcin ułożył z nami tame'ing wesela, dorzucił garść ważnych rad, które się... Liwia Dominika i Mateusz (1) Znaleźliśmy firmę dzięki ocenie na portalu trojmiasto.pl :) uznaliśmy ,że... Dominika & Mateusz POLECAMY !!!! (1) Perfekcyjni cudownie poprowadzili nasze wesele! Super zabawa i świetny... MARLENA i DANIEL Polecam (1) Perfekcyjnych polecił nam nasz fotograf, i szczerze mówiąc na tym zakończyły... AniaJ Polecam (1) Nasi goście zachwyceni, my wniebowzięci! Dziękujemy Wam Perfekcyjni za... Patka Perfekcyjni (1) Co mogę powiedzieć o Perfekcyjnych? Są Profesjonalistami, którzy doskonale... Bożena Polecam! (1) Polecam Perfekcyjnych, a w szczególności DJa Marcina, który pomógł nam... Asia Serdecznie polecamy :) (1) Perfekcyjnych polecili nam na wesele właściciele naszej sali weselnej. Już po... Dagmara i Marcin gorąco polecam!! (1) Fantastyczna ekipa!!! Przed weselem byliśmy bardzo zestresowani ale Dj Michał... Kamil Najlepsza ekipa (1) Najlepsza ekipa na imprezę. Dj Michał perfekcyjnie dopasował muzykę do gości... Justyna Super! Godni zaufania i sympatyczni (1) Polecam z calego serca! W zeszlym tygodniu grali u mnie na poprawinach i... alf Perfekcyjni w każdym calu (1) Na Perfekcyjnych trafiłam przez przypadek, szukając DJa na własne wesele. Już... Natalia