Perfumcity Sp.z o.o.

Perfumerie

Gdańsk, Okólna 22A

Sylwia - opinia (1) Bardzo polecam! Oryginalne perfumy w bardzo dobrych cenach Sylwia EWA - opinia (1) Kupuję od nich od lat; zawsze oryginalne produkty, przemiła obsługa, fachowe... EWA Karl_USA - opinia (1) Gorąco polecam, pan Jack miły uśmiechnięty, konkretna oferta i dobre ceny. W... Karl_USA
Malgosia - opinia (1) Zawsze zaopatruje sie tutaj w zapachy i kosmetyki dla calej rodzinki i... Malgosia Ewa - opinia (1) Kupuje u nich od lat, zawsze oryginalne produkty, przemiła obsługa i fachowe... Ewa Dominik - opinia (1) Towar orginalny, kupuję od wielu lat Polecam Dominik Gonzo - opinia (1) Bardzo polecam sprzedawcę, zawsze super doradzi!! Jak dla mnie celujaco. Gonzo Agnieszka - opinia (1) Jestem wieloletnią klientką, bardzo zadowoloną z zakupów. Polecam tę perfumerię. Agnieszka Dominik - opinia (1) Świetna obsługa profesjonalne podjejsxie do sprawy polecam Dominik Marek - opinia (1) Perfumy originalne . Kupuję od wielu lat . Polecam . 100% originalne produkty Marek Monika - opinia (1) Fajne miejsce, z miła i profesjonalną obsługą. Nowości, pełen asortyment.... Monika jack - opinia (1) Perfumy originalne.Polecam i wracam na zakupy rególarnie dzięki jack Polecam (1) Jakość, cena i obsługa super. Dziękuję Marek Super sklep (1) Kupuje regularnie od kilku lat , jestem zawsze bardzo zadowolona . Tylko... Maja