ROMAN - opinia (1) dziękuję dla biura Nieruchomości Estate Polska, za pomoc przy zakupie działki ROMAN Patrycja Olszewska - opinia (1) polecam biuro, miła i rzetelna współpraca Patrycja Olszewska Maciej Mucha - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z jakosci usług, polecam!! Maciej Mucha
Przemek - opinia (1) Dałem pod zarządzanie swoje mieszkanie w Gdyni, wynajmowane w modelu... Przemek Michał Zych - opinia (1) Firma zajmuje się od pół roku moim mieszkaniem jesli chodzi o wynajem, jestem... Michał Zych Robert Osinski - opinia (1) Sprawna szybka obsługa, Pani Ola wynajęła moje mieszkanie w 4 dni!!!!! Robert Osinski Daniel - opinia (1) Wynajęte mieszkanie w tydzien, duza wiedza formalno - prawna. Daniel Anna K. - opinia (1) Firma godna polecenia! Nie wynajmuja pierwszym lepszym najemcom, agentka... Anna K. Karol Palka - opinia (1) oddałem 2 mieszkania pod zarządzanie, współpraca w dwóch słowach - szybko,... Karol Palka Marta Smolińska - opinia (1) Polecam Panią Olę, miła kompetentna osoba! Marta Smolińska Kamil Zakoscielny - opinia (1) Pracownik Perspektywa już drugi rok z rzędu znajduje mi rzetelnego najemcę na... Kamil Zakoscielny Artur G. - opinia (1) korzystam z tej firmy od roku, pełen profesjonalizm Artur G. Karolina i Marcin - opinia (1) Szybka sprzedaż mieszkania, miła i rzetelna obsługa, fachowe doradztwo i... Karolina i Marcin Łukasz S - opinia (1) Polecam Panią Olę, profesjonalnie i z dużą dawką uśmiechu na twarzy zajmuję... Łukasz S Żaneta - opinia (1) Pani Aleksandra nie miała lekko, jako wymagająca klientka miałam prezentowane... Żaneta Angelika - opinia (1) Bardzo profesjonalna i miła Pani Ola. Korzystam już drugi raz Z usług i... Angelika Wojtek T. - opinia (1) Bardzo profesjonalna i miła obsługa. jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w... Wojtek T. Justyna - opinia (1) Polecam w bezpośrednim jak i telefonicznym lub e-mailowym kontakcie Panią... Justyna Jakub Lehmann - opinia (1) Pani Aleksandra z dużym zaanagażowaniem podeszła do sprawy, kontkat z Panią... Jakub Lehmann Anita F - opinia (1) Polecam! Piękne, zadbane mieszkanie na Żabiance a do tego w świetnej... Anita F