Warsztat godny polecenia (1) Jeśli masz problem z samochodem to śmiało możesz pojechać do Pezala, a jak... Paweł "30 lat doświadczenia" którymi się chwalą mają wpływ chyba tylko na cenę, bo na pewno nie na skuteczność (1) Nieco ponad rok temu zostawiłem tam samochód, nie został naprawiony... ulff nie polecam (1) MI jak cos naprawiali to za każdym razem wyjeżdżałem z nową usterką, która... Damian
Jesli zalezy Ci na Twoim samochodzie (1) Polecam Profesjonalisci, wiedza co robia. Auto dziala bezproblemowo. Jola Wygonili demony z mojego Volvo (1) Volvo V50 2.0D Powershift. Piękne auto, ale niestety zostało opętane przez... Dominika Kubrak Sprawnie, w przystepnej cenie i bez pudla. (1) Polecam!!! Auto naprawione szybko, bez naciagania, w przystępnej cenie. Pan... Adam J. wielka reklama - bez rezultatu (6) jeżeli chcesz pojeżdzić swoim autem nie oddawaj go do PEZALA brak... ja problem z pompą w audi A6 2.5 (12) mam problem z pompą w swoim a6 proszę o podpowiedz czy warto zostawić auto... kobra Diagnostyka i naprawa na wysokim poziomie (2) Korzystam z tego serwisu od kilku lat. Bardzo sprawna i fachowa naprawa, miła... Bartosz diesel kompleks (2) To chyba jedyny zakład diesla w trójmieście świadczący kompleksową obsługę... leszek praca w sobote (3) Co to za firma,ktora oglasza sie,ze pracuje w soboty od 08 do 13,a w ogole... ja Serwisgdańsk (1) Nie polecam,dajcie sobie spokoji idzcie do prywatnegomechanikajakjuz,bou nich... Firma usługowa. OK! (1) Oczekiwałem niej. Otrzymałem więcej. Miłe zaskoczenie. Polecam. Pawel warto (1) Warto ich polecic katarzyna Obsługa godna polecenia (1) Obsługa godna polecenia Bartosz Obsługa na 5+ (1) Obsługa na 5+ Barbara Szybkie załatwienie części (1) Szybkie załatwienie części w przystępnych cenach z miła profesjonalną obsługą. Krzysiek Miła i fachowa obsługa (1) Diagnostyka b. trafna szybka naprawa i fachowe doradztwo na 5. Krzysiek Moj Merolek (1) Do tej firmy skierowano mnie, o dziwo, az z Warszawy. Umowilem sie na 8.00.... pawel .... (2) bardzo nie mila obsluga Pan byl grubianski, brak fachowosci, mruczal cos pod... Mario